• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex z zona kiedy macie dzieci

Mężczyzna

aldente

Cichy Podglądacz
jako pkt. pierwszy od razu to podkreśliłeś, drugi był oral.
punkt 1 bo to jest przedmiotem tej dyskusji, dalsze wymienianie właśnie szło w stronę coraz tych lepszych rzeczy. Ale Ty tego nie czaisz bo wszytsko podpinasz pod swoją tezę. Masz też duże problemy z czytaniem ze zrozumieniem, wróc sobie do mojej pierwszej wypowiedzi gdzie napisałem:
"Nie wspominając już że lepszy jest lodzik, seks klasyczny, analny, hiszpański, no generalnie" Więc w tym zdaniu wyraźnie napisałem że lepszy od handjoba jest lodzik, seks klasyczny itd. Przeczytaj na spokojnie, skup się,
 
Kobieta

Kaji

Nowicjusz
punkt 1 bo to jest przedmiotem tej dyskusji, dalsze wymienianie właśnie szło w stronę coraz tych lepszych rzeczy. Ale Ty tego nie czaisz bo wszytsko podpinasz pod swoją tezę. Masz też duże problemy z czytaniem ze zrozumieniem, wróc sobie do mojej pierwszej wypowiedzi gdzie napisałem:
"Nie wspominając już że lepszy jest lodzik, seks klasyczny, analny, hiszpański, no generalnie" Więc w tym zdaniu wyraźnie napisałem że lepszy od handjoba jest lodzik, seks klasyczny itd. Przeczytaj na spokojnie, skup się,
Ta, lepszy bo intymność.. nie oszukujmy się teraz przez chwilę. Powiedz mi że szczerze uważasz pochwe za lepsza...- właśnie, tak myślałam.
 
Mężczyzna

BNS

Cichy Podglądacz
Nie. Powiedziałam, że to mężczyźni muszą o tym pamiętać. Muszą pamiętać, że ich rola też się zmienia i przez pierwsze lata życia dziecka, kiedy nie jest jeszcze samodzielne, nie mogą zrzucać prawie wszystkich obowiązków na kobiety bo wtedy seks jest dla nich na ostatnim miejscu.
Dokładnie !ja uważam że będąc z kobietą która kochamy robimy wszystko wspólnie.Dbajac o dzieci siedzimy razem w tej powiedzmy "niedoli"hehe ,co za tym idzie -umacniamy nasz związek ,pokonujemy problemy,co za tym idzie zbliżamy się do siebie co za tym idzie nasz sex staje się nieziemski :)mimo zmęczenia.Skoro potrafimy wspólnie wytrzymac rok płaczu to co to za problem wytrzymać noc ruchania :)hehe
 
D

Deleted member 42063

Guest
Dokładnie !ja uważam że będąc z kobietą która kochamy robimy wszystko wspólnie.Dbajac o dzieci siedzimy razem w tej powiedzmy "niedoli"hehe ,co za tym idzie -umacniamy nasz związek ,pokonujemy problemy,co za tym idzie zbliżamy się do siebie co za tym idzie nasz sex staje się nieziemski :)mimo zmęczenia.Skoro potrafimy wspólnie wytrzymac rok płaczu to co to za problem wytrzymać noc ruchania :)hehe
Temu Panu, po ciężkim dniu współpracy w domu, polać! 😄
Dodam tylko jedno. Nie tylko samo odciążenie od obowiązków domowych prowadzi do seksu wieczorem ale to że mężczyzna sam chce, a nie trzeba go wołami zaganiać, jest tym co podnieca kobiety najbardziej😉
 
Kobieta

Kaji

Nowicjusz
Dokładnie !ja uważam że będąc z kobietą która kochamy robimy wszystko wspólnie.Dbajac o dzieci siedzimy razem w tej powiedzmy "niedoli"hehe ,co za tym idzie -umacniamy nasz związek ,pokonujemy problemy,co za tym idzie zbliżamy się do siebie co za tym idzie nasz sex staje się nieziemski :)mimo zmęczenia.Skoro potrafimy wspólnie wytrzymac rok płaczu to co to za problem wytrzymać noc ruchania :)hehe
Dokładnie, zwłaszcza że to nie ręka I nie dojdziecie tak szybko xD są zalety słabej pochwy ;d
 
C

col. Greg

Guest
Syn,lat 18 wszedł do pokoju, gdzie z żona lekko migdalilismy sie leżąc na dywanie przed telewizorem. Jego tekst "pogięło was?", oto jaką mamy młodzież;)
 
Mężczyzna

JohnDick

Cichy Podglądacz
Mam podobne doświadczenie ale albo ja jestem frajerem i się daje. Bo po prostu nie umiem inaczej niż dawać z siebie wszystko co mogę. Albo ona mnie wykorzystuje i już dawno jest tylko po to abym chował dzieci i robił jako bankomat
 
Mężczyzna

Midnight Rambler

Seks Praktykant
Jaki tu ogień. U nas na pewno spadła częstotliwość 😅😜 Na jakiś czas wręcz drastycznie. Ale za to z czasem wzrosła jakość 😂 Ale myślę, że na to wpłynęło więcej rzeczy niż tylko dziecko. Staż, codzienna rutyna, itp. Myślę, że bez dziecka i tak byłoby inaczej. Natomiast sam czas "robienia" dziecka wspominam raczej słabo 😎 Wolę beztroski seks dla samego seksu 😛
 
Mężczyzna

Uk Luk

Cichy Podglądacz
Kobieta stając się matką nie przestaje automatycznie być kobietą. Chyba wiele kobiet o tym zapomina, ale to w sporej części rola mężczyzn, żeby im o tym stale przypominać. Bliskość, partnerstwo i zwykłe bycie kumplem to wg mnie klucz do całego sukcesu. Po nitce do kłębka, powoli ale sukcesywnie... ;)

Z drugiej strony (to moje zdanie, ale może część kobiet się pod tym podpisze), kobieta, która została mamą, zajebiście rozkwita i staje się jeszcze bardziej świadoma swojej kobiecości, swoich mocnych stron, potrzeb i fantazji. Pojawia się wtedy nowa jakość w relacji z mężczyzną w łóżku, a sam seks staje się po prostu nieziemski...
:)
 
Kobieta

Kaji

Nowicjusz
Mam podobne doświadczenie ale albo ja jestem frajerem i się daje. Bo po prostu nie umiem inaczej niż dawać z siebie wszystko co mogę. Albo ona mnie wykorzystuje i już dawno jest tylko po to abym chował dzieci i robił jako bankomat
E tam, cieszę się, masz rękę przecież, Jacek potwierdzi że z ręka mu najlepiej, ucz się od niego! Przestań narzekać , walcie koniś i dajcie nam spokój 🙂 a wy dziewczyny nie bądźcie głupie i nie dawajcie um tego, na co nie zasłużyli. Niech sobie śpią z ręką, Jacek potwierdzi że swoją rękę kocha ponad wszystko. W tak btw zastanawialiście jak wyglądałoby życie Jacka bez ręki? XDchyba by je skończył co ;d obstawiamy?
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
R sex z zona Ogłoszenia 10
PerwersPiss Sex w maskach p.gaz Fetysze i perwersje 0
A sex elixir Porady seksualne 4
O Sex z moim facetem i jego kuzynka Fetysze i perwersje 26
K Sex z koleżanką Seks 6

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry