• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex z osobą innej narodowości

Mężczyzna

Piotr_40

Podrywacz
Zdaje sobie sprawę ze stereotypów typu Włoch jest uwodzicielski, Hiszpanka gorącą, Francuska namiętna itd. W mojej branży mówi sie: jak Niemka ci się podoba to czas wrócić do kraju...
Nie chcę tu nikogo obrazić, urazić czy też zadać przykrości.
Zastanawiam się jakie wy macie doświadczenia sexualne z osobą z innego państwa?
 
Mężczyzna

Przypalove

Seks Praktykant
Cóż, jako, że swego czasu dużo się zabawiałem z paniami lekkich obyczajów, to miałem sporo do czynienia z paniami zza wschodniej granicy, zwłaszcza Białorusinkami. Doświadczenia super, prawie wszystkie były dużo sympatyczniejsze i bardziej zaangażowane od naszych pań w tym zawodzie (nie ujmując Polkom, po prostu akurat ja miałem takie doświadczenia)
 
Kobieta

czerwona

Cichy Podglądacz
Ja mam wrażenie że za granicą nie patrzy się aż tak bardzo na wygląd. Tym bardziej że polskie kobiety mocno zawyżają progi. A jeśli chodzi o facetów z zdecydowanie mężczyźni z innych krajów są bardziej kulturalni i zdecydowani. W Polsce niestety większość facetow popada w skrajności (albo całkowity brak pewności siebie, depresja, alkocholizm albo glupkowatosc i wywyższanie się bo baby są glupie). Aha no i standardowo wybieranie kobiet tych głupszych bo hihi taka słodka, nieporadna oraz mamienie kasa i obkrecanie sobie wokół palca a po trzech latach, dziecku pach i nagle olśnienie że księżniczka umie tylko zrobic makeup i wydać wypłatę męża na pazurki
 
Mężczyzna

lobuzik

Cichy Podglądacz
Nie ma narodu śląskiego.
Kaszubi, choć starsze pokolenie mówi w języku obcym, kaszubskim, niezrozumiałym dla Polaka, też są uznawani za Polaków. Sami się o to starali.
Tak.

Ale rodowity hanys nie przejdzie Ci tak łatwo na język polski. Nawet jak go opiera....dopisz. I nawet jak słyszy, że nie znasz gwary. Nawet jak uczyli się minimum 8 lat języka ojczystego w podstawówce.
A jeszcze niektórzy hanysi uważają, że mieszkając na Śląsku MUSISZ znać gwarę śląską. Ciekawe? Jakiś przepis?t Nieórzy narzekają na Romów. OK, ich sprawa. Ale Rom od razu mówi do Ciebie po polsku. A między sobą po romsku. Da się?

Rozumiem historia, duma, itp. Zapominają, że oni + inni mówiący gwarami/regionalizmami stanowią mały odsetek społeczeństwa polskiego. Więc reszta społeczeństwa (ponad 30 milionów) nie ma prawa/obowiązku uczyć się jakiejkolwiek gwary.

Obrażają się za: "ukryta opcja niemiecka". Ciekawe pod jaki byli zaborem. Ciekawe, że na nich mówi(ło) się Prusoki, a na osoby z Cieszyna i okolic: Cesarzoki.

A jeszcze niektórzy uważają się za naród śląski. Serio?
 
Mężczyzna

Piotr_40

Podrywacz
To że niemki są brzydkie to tylko stereotyp Polaków by poczuć się lepiej od zachodu widziałem dużo ładnych niemek
Serio?
Sporo czasu spędziłem w Niemczech... I wiem jedno -rodowite Niemki nie są atrakcyjne.
Odniosłem wręcz wrażenie że faceci są przystojni, za to kobiety brzydkie.
No ale może masz taki gust.

Co do kobiet za wschodu. Dużo pracowałem z Ukrainkami....
W secie to jakaś porażka! Zero zaangażowania, nawet jęczenia! Leżały jak kłody. Ale.... Zawsze chciały coś w zamian!
Zresztą długa historia z tym narodem ukraińskim i nie będę tu o tym pisał bo to nie jest ten temat. Ale w skrócie powiem że przez wieloletnią pracę z nimi, bardzo mam zła opinię. Chociaż całym sercem współczuję im tej wojny.
 
Mężczyzna

ona2005ion

Cichy Podglądacz
Ja nie mam takich doświadczeń, ale moja obecna dziewczyna spotykała się wcześniej tylko z mężczyznami z zagranicy i też z jednym straciła dziewictwo. Można powiedzieć że była exclusive dla zagranicznych, ale nie wiem skąd taka potrzeba
 
Mężczyzna

ganymed

Cichy Podglądacz
Serio?
Sporo czasu spędziłem w Niemczech... I wiem jedno -rodowite Niemki nie są atrakcyjne.
Odniosłem wręcz wrażenie że faceci są przystojni, za to kobiety brzydkie.
No ale może masz taki gust.

Co do kobiet za wschodu. Dużo pracowałem z Ukrainkami....
W secie to jakaś porażka! Zero zaangażowania, nawet jęczenia! Leżały jak kłody. Ale.... Zawsze chciały coś w zamian!
Zresztą długa historia z tym narodem ukraińskim i nie będę tu o tym pisał bo to nie jest ten temat. Ale w skrócie powiem że przez wieloletnią pracę z nimi, bardzo mam zła opinię. Chociaż całym sercem współczuję im tej wojny.
Zgodzę się, z tym że mnie czasami ta niemiecka nieuroda kobiet się trochę podoba.
 
Mężczyzna

wronskjan

Erotoman
A skoro już międzynarodowo, to może jakaś Pani ma doświadczenia z mężczyzna czarnoskórym? Czy faktycznie mit BBC się potwierdza?
 
Mężczyzna

kreda

Nowicjusz
Zdaje sobie sprawę ze stereotypów typu Włoch jest uwodzicielski, Hiszpanka gorącą, Francuska namiętna itd. W mojej branży mówi sie: jak Niemka ci się podoba to czas wrócić do kraju...
Nie chcę tu nikogo obrazić, urazić czy też zadać przykrości.
Zastanawiam się jakie wy macie doświadczenia sexualne z osobą z innego państwa?bzdury
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Pindek Sex z przypadkowo poznaną osobą. Seks 40
C Sex z niepełnosprawną osobą? Seks 5
T Pani do sex spotkań Rzeszów Ogłoszenia 0
A Sex na kamerce Seks 0
A Impreza i przypadkowy sex Fetysze i perwersje 8

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry