• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex z kobietą w każdym wieku

Mężczyzna

Piotr2828

Cichy Podglądacz
Witam mam pewien problem jestem 29.letnim mężczyzna który na każdym kroku widzi kobietę z którą chciałby uprawiac.sex podoba mi się kobiety starsze jak i w moim wieku . Chciałbym.przezyc.przygode.doslownie z każda kobieta w parku w sklepie w samochodzie . Może troszkę.o.sobie mam lat 29 przystojny brunet 184 wzrostu kulturalny troszkę.niesmialy wesoły jeśli jakaś kobieta chciała by mnie bliżej poznać zostawiam E-mail wyśle zdjęcia i proszę o kontakt pozdrawiam i całuje Piotr piotr2828@03.tml.waw.pl
 
Mężczyzna

Piotr2828

Cichy Podglądacz
Bardziej podniecają mnie kobiety których osobiście nie znam widzę je pierwszy raz.i.zaczyna.sie.fantazja.jaka on jest jaki ma.delikatny dotyk itd 🙂
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Piotr2828 Czytam tytuł tematu i nie bardzo wiem o co w tym chodzi. Jest to bardzo szerokie- sprecyzuj, bo może tak ma być? Ja odnosze wrażenie, że powinienes skolrzystać z działu ogłoszenia. Mogę byc w błędzie. Rozwiej wątpliwości, zapewne nie tylko moje:)
 

On1001

Erotoman
Dla mnie to jest temat pt. "Mam problem, mam 22 cm pałę i nie mogę się opędzić od kobiet które błagają o seks. Co robić?"
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry