• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex z inną parą, trójkąt ?

psw1991

Cichy Podglądacz
Hej
Moim marzeniem jest seks z inną parą (ja, żona i inna para) albo żona + inny mężczyzna/ inna kobieta. Najgorsze jest to, że trudno to będzie zrealizować bo żona by się raczej nie zgodziła a z drugiej striny nie chciałbym żeby to tylko pozostało fantazją....
 
L

lucyfer69

Guest
Ja osobiście na razie próbuje taki trójkącik wirtualnie . Wiem głupio to brzmi ale jest całkiem przyjemnie
 
L

lucyfer69

Guest
Kolega z żonka pokazują swoje walory a ja dołączam dzieli nas pewna odległość , ale to nie zmienia faktu że jest cudownie
 
  • Like
Reactions: tpo
Mężczyzna

Bart988

Cichy Podglądacz
Hej
Moim marzeniem jest seks z inną parą (ja, żona i inna para) albo żona + inny mężczyzna/ inna kobieta. Najgorsze jest to, że trudno to będzie zrealizować bo żona by się raczej nie zgodziła a z drugiej striny nie chciałbym żeby to tylko pozostało fantazją....
Ja też myślałem że moja się nie zgodzi a zaczęło się do Zbiornika i dalej jakoś samo poszło :) Wspomnienia mamy super ☺️
 
Mężczyzna

jerzy55

Seks Praktykant
Witam bardzo chętnie spróbował bym trójkąta z jakąś parką z okolic Katowic,bardzo chętnie mogę być w damskich ciuszkach ibiałym fartuszku
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Finalnie wraz z żoną zaliczyliśmy właśnie nasz pierwszy wspólny trójkąt. Mieliśmy co prawda szukać kogoś obcego jednak wypadło na moją koleżankę i chyba dobrze wyszło bo było mniej krępująco. W sumie to cała nasz trójka ma pozytywne wrażenia. Następnym razem może spróbujemy z dodatkowym mężczyzną lub para. Czas pokaże.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry