• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex w pracy

Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Sex w miejscu pracy, wasze osobiste doświadczenia oraz zdarzenia które wydarzyły się w waszych firmach. Zapraszamy do dyskusji.
 

Kogucik69

Podrywacz
Jedynie robiłem koleżance palcowke całując się z nią w miejscu gdzie mieliśmy przerwy obiadowe :) aae była mokra!, a jaka słodka. Mmmmmm
 
A

artkam

Guest
Kurcze, temat idealny dla mnie :D

Pytanie tylko czy mam każde doświadczenie wymieniać czy jak?


Najlepszy seks w pracy to jak wprowadzono, że kobiety mogą do woja. Jaki był świeżutki narybek... Rewelacyjne młode ciałko, jędrne, sprężyste... jak na świeżo po szkole to doświadczenie miała niezłe. Najdłuższe zawieszenie w historii po tej akcji bo niestety basen też mamy monitorowany ale warto było na dwa miechy polecieć :D
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
W ramach kwarantanny pozamykali biura i praca zdalna odbywa sie w domu. Czy w takim razie seks w salonie przy kompie np. podczas przerwy na "lunch" kwalifikuje sie jako seks w pracy czy nie??:unsure: :p
 
Mężczyzna

Duch71

Erotoman
Home Office poza wieloma niedogodnościami ma jedna niezaprzeczalna zaletę, otóż kamera nie pokazuje tego co dzieje się pod biurkiem 🙂

Coś w tym jest, coś w tym jest... 😋

tumblr_ov802l5YNU1wpx3axo5_500.gif
 

Casanova 42

Nowicjusz
Kilka razy w delegacji. Raz ze starszą ode mnie koleżanką mężatką. Po zajęciach poszliśmy na obiad a potem do jej pokoju. Byliśmy niesamowicie napaleni. Najpierw szybki seks od tyłu, potem poszliśmy pod prysznic i znowu seks na przemian oralny, klasyczny, potem analny
 

Npb

Cichy Podglądacz
Moja wtedy jeszcze narzeczona pracowała w sklepie spożywczym i raz jakoś do niej pojechałem i na zapleczu na skrzynkach z chlebem ja brałem ;) A drugim razem zapomnieliśmy zamknąć zaplecza I weszła jej koleżanka z drugiego sklepu 🤣🤣 minę miała bezcenna 🤣🤣🤣
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry