• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex z kolezanką z pracy

Mężczyzna

Ciekawy777

Cichy Podglądacz
Ktoś z was, uprawiał niezobowiązujące sex z koleżanka z pracy, jakie macie doświadczenia ?
Ja mam taki układ odkąd zmieniłem dział w swojej firmie, od początku mieliśmy coś ku sobie, jakieś sprośne żarty, podteksty aż w końcu skonczyslismy w toalecie w naszym biurze, teraz czesto kończymy w toalecie. Mega kręci mnie myśl że może nas ktoś nakryć, dodaje dodatkowej pikanterii normalnie bomba !!!!
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Jeśli liczy się to, że ów koleżanka z pracy Buła wcześniej koleżanką poza pracą, to tak, zdarzyło się mieć koleżankę w swoich objęciach, ale nie było to w pracy
 
Mężczyzna

Ciekawy777

Cichy Podglądacz
Jeśli liczy się to, że ów koleżanka z pracy Buła wcześniej koleżanką poza pracą, to tak, zdarzyło się mieć koleżankę w swoich objęciach, ale nie było to w pracy
Nie nie znaliśmy się wcześniej relacja zaczęła się dopiero w pracy i w sumie tylko tam istnieje :p
 
Mężczyzna

Brylant58212

Cichy Podglądacz
I mnie spotkała taka miła znajomość ,a powiem wam ze nigdy bym się nie spodziewał ze moja koleżanka uważana przez wszystkich w pracy za niedostępną mało rozmowną kobietą , nawet dostała ksywkę zakonnica 😊jednak taka cichą myszką nie jest.Fajnie ze ja tylko wiem jaki to wulkan sexu pozdrawiam pati
 
Mężczyzna

Radek28

Cichy Podglądacz
Ja prawie przeleciałem koleżankę w biurze kolega nam przeszkodził ale mam ochotę żeby moja kobieta dała się pieprzyc koledze w pracy
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
... końcu skonczyslismy w toalecie w naszym biurze, teraz czesto kończymy w toalecie. Mega kręci mnie myśl że może nas ktoś nakryć, dodaje dodatkowej pikanterii normalnie bomba !!!!
Nie Ty jeden w toalecie
🙂
Bo ja w damskiej toalecie przelecialem na stojąco i spontanicznie i bez planu co bedzie dalej, referentkę, która już na dzień dobry wkurwiala mnie tak, ze ... Ze inaczej się nie dało 🙂
Byla doskonalą kochanka!
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry