• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex party

Kobieta

Nimfa69

Biegły Uwodziciel
no prawie każda pójdzie na łatwiznę i do różowych majtek założy wściekle zielony stanik
Czyżby gryzące kolory dla oczu? A podobno mężczyźni to daltoniści 🙄...

Zawsze się ubiera pod kolor, aby pasowało 😉. Nie wiem gdzie Ty taki zestaw widziałeś 🤔
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Cóż, w łapki będzie do wyboru szereg trunków jak i innych również przyjaznych "narzędzi"
A zatem jeden kłopot mamy z głowy, ja zajmę się ubiorem, a Ty "narzędziami". A w razie potrzeby pomogę w tym i owym.
Zakładając ze dam rade, bo dziewczyny w takim klimacie potrafią kilkakrotnie przekroczyć własne wyobrażenia.


Nimfa69,​

Daj mi trochę czasu na wyszukanie wdzianka dla Ciebie, ok? 🙂
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
I o wschodzie słońca jest najzimniej. 🙂
Fakt, ale o tym wiedza tylko nieliczni, a jeśli Ty to wiesz, to i wiesz jak głośno szczekają zęby przy robieniu super zachodu słońca.
A zatem witaj w klubie " O qrw... ale piz...!🙂

Nimfa69,​

Jesteś następną w kolejce do odgryzienia palców, którymi stukasz po klawiaturze.
A jestem pamiętliwy 🙂
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
@Renru, mieszkam w takim rejonie kraju, gdzie jak zaczyna wiać, to przez tydzień. Jak zaczyna padać, to przez dwa tygodnie... 🤷🏼‍♀️
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Jednym słowem masz przekichane i to na całej linii. U mnie w zasadzie jest jak “w marcu jak w garncu" ale mimo znajomości dokładnego Meteo i tak nikt nie namówi mnie na zachody o wschodzie 🙂
 
Mężczyzna

Biedrononeczka

Podrywacz
A czy ktoś tutaj robi zamach na nagie wdzięki Twojej kobiety?
No, chyba, ze po kryjomu przed nami wpisała się w rozmowę, jeśli tak, to szacunek dla niej!
Kazda dobra zabawa korzeniami sięga rozmowy...

Wcześniej napisałeś:

Pies ogrodnika również, a co z tego wynika wiemy wszyscy 🙂
I przy okazji, goryl i "pies" szczycą się IQ na poziomie 65,70. Ja mam kilka oczek więcej i mnie to nie dotyczyu

A czy ktoś tutaj robi zamach na nagie wdzięki Twojej kobiety?
No, chyba, ze po kryjomu przed nami wpisała się w rozmowę, jeśli tak, to szacunek dla niej!
Kazda dobra zabawa korzeniami sięga rozmowy...

Wcześniej napisałeś:

Pies ogrodnika również, a co z tego wynika wiemy wszyscy 🙂
I przy okazji, goryl i "pies" szczycą się IQ na poziomie 65,70. Ja mam kilka oczek więcej i mnie to nie dotyczy 🙂
Uderz w stół a nożyce się odezwa nie wiedziałem że tak szybko kłos będzie się porównywał ze zwierzętami tutaj, a jednak. Wcale nie chodziło o moją żonę, czytaj ze zrozumieniem ale to może być trudne
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Szacun fil!
😀
Nie będę komentował postu Biedrononeczka, bo to jednak jest trochę poniżej poziomu tematu, a komu jest to potrzebne?
Przesłanie jest przeraźliwie proste: pokaż co ci w duszy gra i jak ci gra, a będziesz z nami.
Erotyka jest piękną, ale jednak wszystko co jest piękne na tym świecie, jest dostępna tyko dla nielicznych. I tu nie ma czarowania się, bo tak bylo od zarania naszego swiata. I tak będzie zawsze.

Jak widzę "jesteś/jesteście z nami?
Ano widzę na podstawie treści postów i zaangażowania w przekształcenie pospolitego "blaba" w konkrety. Inaczej: rozmawiaj, kluć się, sprzeciwiaj sie i to każdy drobiazg, o szczegół a na pewno cos dobrego z tego wyniknie.
W 100% .

Ubranko na wejscie - cholernie ważne - aktualnie jestesm na etapie przekonania uznanej w sieci ilustratorki, na pozwolenie zameszczenai jej ilustracji jako przykaldu wejścia na salony.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Ostatnia edycja:
L

lingster

Guest
Nie wiem teraz, czy Ty taki z natury jesteś pasywno-agresywnie upierdliwy, czy to tylko poza w Internecie?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry