• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex party

Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Zawsze będę bronił swojej kobiety 😘

A czy ktoś tutaj robi zamach na nagie wdzięki Twojej kobiety?
No, chyba, ze po kryjomu przed nami wpisała się w rozmowę, jeśli tak, to szacunek dla niej!
Kazda dobra zabawa korzeniami sięga rozmowy...

Wcześniej napisałeś:
Widzę że co niektórym ewolucja zatrzymała się przed małpami, bo nawet goryl w stadzie chroni swojej małpy i nie da nikomu ruszyć
Pies ogrodnika również, a co z tego wynika wiemy wszyscy 🙂
I przy okazji, goryl i "pies" szczycą się IQ na poziomie 65,70. Ja mam kilka oczek więcej i mnie to nie dotyczy 🙂
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman
Jak seks party to na całego, czyli nie ma tabu, ale to należy przygotować. Pierwszym krokiem będzie stworzenie konkurencji, tj. na party musi byc trzy razy więcej M niż K. Drugim krokiem będzie wybraniem im odpowiednich "szmatek" bo nie czarujmy się, one jednak nie zawsze potrafią się odpowiednio ubrać.
I tutaj proponuje przygotować im wzory ubioru w postaci fotek, ilustracji i grafik, tak aby wiedziały co nas działa i może zmusić do działania, a Nimfa69 z aparatem w łapkach dać pole do popisu jako dokumentalistce 🙂

To fakt, skoro tu piszemy na wszelkie tematy to myślę że nikt nie powinien czuć barier we wspólnym towarzystwie.

Ale z fotkami to na takim spotkaniu bym nie szalał. Każdy chce czuć się swobodnie i nie zastanawiać się co będzie działo się ze zdjęciami...
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
To fakt, skoro tu piszemy na wszelkie tematy to myślę że nikt nie powinien czuć barier we wspólnym towarzystwie.

Ale z fotkami to na takim spotkaniu bym nie szalał. Każdy chce czuć się swobodnie i nie zastanawiać się co będzie działo się ze zdjęciami...
To sie nazywa głos rozsądku. Szacun!
Jednak z drugiej strony będziemy mieli problem, bo co damy w łapki nasze fotografce zamiast aparatu?
I jak ja ubierzemy?
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Tak z ciekawosci zapytam, to ustaliliscie jakis termin, miejsce? Jakies konkreta sa?
Termin, miejsce?
My nie jestesmy w stanie ubrać naszych dziewczyn a co tu mówić o konkretach.
Ubrać, bo jak znam życie każda z nich, no prawie każda pójdzie na łatwiznę i do różowych majtek założy wściekle zielony stanik, a tu nie pomoże nawet 100mg Viagry na jeden łeb. Zwis jest murowany.

Nefer napisala:
Spoko fil nic Ci nie grozi z nami :)
Dziewczyny ja już spakowałam swój strapon ( z różowym wibrującym dildo). Wziąć dla Was po jednym? ;) :D
Jak szaleć to szaleć.
Marzenia są jeszcze bez podatku 🙂
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry