• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex party

Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Hmmm...w wolnej chwili możesz bić brawo, możesz robić za Afrodytę w kąpieli czy tez inna Wenus, możesz byc wodzirejem i na końcu możesz byc dokumentalistką spotkania, ale tutaj musisz wiedzieć, ze retnu szczyci sie wrednym charakterem i przy tym jest świecie przeświadczony, ze jego Piękno i Uroda zaczyna się od pasa w dol.
 
Kobieta

Nimfa69

Biegły Uwodziciel
Hmmm...w wolnej chwili możesz bić brawo, możesz robić za Afrodytę w kąpieli czy tez inna Wenus, możesz byc wodzirejem i na końcu możesz byc dokumentalistką spotkania, ale tutaj musisz wiedzieć, ze retnu szczyci sie wrednym charakterem i przy tym jest świecie przeświadczony, ze jego Piękno i Uroda zaczyna się od pasa w dol.
Zatem jeśli retnu jest tak przeświadczony to niech pokaże co tam ma 😉
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
No czekaj Ty... 🙂
Ja Ci pokażę, Ty mi pokażesz, ok?
Pytanie retoryczne, bo i tak nie masz wyboru.
Gotowa?
🙂

I przy okazji, ile masz lux w sesji w pokoju?
 
Kobieta

Pan_Fil

Erotoman
Dzień dobry, ja oczywiście dołączam... Nie wiem dokładnie do czego 🤭 bo nie jestem w stanie wszystkiego przeczytać, ale ufam Wam...... 😬
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Im więcej nas tym większe pole do popisu dla fotografki (czy może fotografa?) a dla nas kolejny obiekt, powiedzmy, westchnień.
Jak seks party to na całego, czyli nie ma tabu, ale to należy przygotować. Pierwszym krokiem będzie stworzenie konkurencji, tj. na party musi byc trzy razy więcej M niż K. Drugim krokiem będzie wybraniem im odpowiednich "szmatek" bo nie czarujmy się, one jednak nie zawsze potrafią się odpowiednio ubrać.
I tutaj proponuje przygotować im wzory ubioru w postaci fotek, ilustracji i grafik, tak aby wiedziały co nas działa i może zmusić do działania, a Nimfa69 z aparatem w łapkach dać pole do popisu jako dokumentalistce 🙂

Za chwile wrzucę jedna z moich wizji ubranka dla Niej.
Mozna a nawet należy krytykować, wydziwiać, proponować coś innego, lepszego i ciekawszego.
Kazdy jest mile widziany!

mru... 🙂 🙂
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Moja wizja wejścia na "salony"

t_domina111_214.jpg
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Moja wizja wejścia na "salony"

t_domina111_214.jpg
Czej, ogarniam.
1- może lista osób chętnych na "ognisko z gitarą"
2- weryfikacja, czy te 3xwiecej M niż K się zgadza
3- klasycznie nie widzę zdjęcia.
4- nie zapominaj, że mam aparat fotograficzny i statyw. I coś tam umiem. Chyba... 🤔
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
1 - Na SF party jest nowością, zobaczymy jak się rozgada, ale moim zdaniem pomysł jest dobry 🙂 Ciag dalszy zależy od Ekipy.
2 - Jeśli pytanie, to tak. Przynajmniej 3. I nie chodzi o to, ze kobiety sa rozwiązłe, a o realne możliwości facetów. Tylko na forum sa długodystansowcy, a w realu to raptem 5 (i to w minusie) minut i 4 godziny przerwy, a przecież chodzi o długość trwania przyjemności.
3 - Nie może byc, bo... 🙂 Ale i tak jestem szczęśliwcem mogąc publikować prace naszych dziewczynisk 🙂
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
1 - Na SF party jest nowością, zobaczymy jak się rozgada, ale moim zdaniem pomysł jest dobry 🙂 Ciag dalszy zależy od Ekipy.
2 - Jeśli pytanie, to tak. Przynajmniej 3. I nie chodzi o to, ze kobiety sa rozwiązłe, a o realne możliwości facetów. Tylko na forum sa długodystansowcy, a w realu to raptem 5 (i to w minusie) minut i 4 godziny przerwy, a przecież chodzi o długość trwania przyjemności.
3 - Nie może byc, bo... 🙂 Ale i tak jestem szczęśliwcem mogąc publikować prace naszych dziewczynisk 🙂
2-jestem w stanie poświecić się i ograniczyć do obsługi aparatu., 🙂
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry