• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex party

Ludgarda

Nowicjusz
Fakt! 🙂 Ma gorzej niż przekichane.
Na "naszym" spotkaniu nie będzie takich sytuacji. Barkeeper zadba, aby mezczyzna nie dostal w lapy nic powyżej 3%, ale za to z zapachem 70%, a dziewczyna wszystko czego zapragnie. Jeśli zaakceptujemy wyższe koszty i zatrudnimy w kuchni i barze homoseksualistów, wyższe o ok. 100%, bedziemy mieli pewność, ze chwilowy "zwis" jest skutkiem nadmiernej eksploatacji, a nie alkoholu.
ale ja naprawdę nie mogę pić alkoholu, nawet piwa
 

Ludgarda

Nowicjusz
Fakt! 🙂 Ma gorzej niż przekichane.
Na "naszym" spotkaniu nie będzie takich sytuacji. Barkeeper zadba, aby mezczyzna nie dostal w lapy nic powyżej 3%, ale za to z zapachem 70%, a dziewczyna wszystko czego zapragnie. Jeśli zaakceptujemy wyższe koszty i zatrudnimy w kuchni i barze homoseksualistów, wyższe o ok. 100%, bedziemy mieli pewność, ze chwilowy "zwis" jest skutkiem nadmiernej eksploatacji, a nie alkoholu.dopiero od niedawna jestem zdrowa, a po swojej chorobie muszę się szanować, tym bardziej, że cudem przeżyłam
 
Mężczyzna

Ventrue

Cichy Podglądacz
Jestem tutaj nowy i przeczytałem wasze wypociny, życzę powodzenia. :D

Ja mam stała partnerkę i nie pisałbym się na jedną i drugą opcję, bo najzwyczajniej to o czym piszecie wydaje się nierealne.
Kompletnie się nie znacie :D
 
Mężczyzna

facet30

Seks Praktykant
Jak się dziewczyny zabawiają na polskich sexparty widać na zbiornikowych profilach - ostatnio natknąłem się na bardzo podniecające zdjęcie jak jedna leży z nogami maksymalnie rozchylonymi na podłodze, druga stoi na rękach pionowo opierając ciało o podwyższone łóżko i robi tej na dole minetkę jednocześnie rozchylając nogi dla tej, która jest na górze łóżka, tamta robi minetkę tej drugiej :) Może kiedyś znajdę to zdjęcie i wstawię, ale teraz zbiornik nie działa.
Oto ta fotka - ale to złudzenie, fotka jest zrobiona do góry nogami :)
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Cześć panowie jestem chętna na spotkanko z miłym dyskretnym panem. Wiek nie gra roli, liczy sie dobre towarzystwo. Na studiach miałam tyle nauki że nie było czasu gdzieś wyjść a jednak trzeba się zabawić trochę w wakacje. Jeżeli jesteś zainteresowany – proszę, odwiedź mój profil a napewno się dogadamy. Numer telefonu i moje prywatne zdjęcia wrzuciłam na swój profil tutaj: http://prywatnesexogloszenia.pl/Oliwia69
Od tego jest dział z ogłoszeniami.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry