• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex Elixir

Mężczyzna

ori57

Cichy Podglądacz
Jest to preparat w formie kropelek, który wkraplasz do napoju i który sprawia, że masz wiekszą ochotę na seks. Taki afrodyzjak dla kobiet ( w badaniach działa na 90% kobiet oraz na jakieś 30 % mężczyzn).

Na mnie to działało za każdym razem chociaż wiadomo,że czasami dziala to lepiej, czasami gorzej bo wszystko zależy od tegojaki masz nastrój i jaką grę wstępną. Jaki masz dzień.Bez znaczenia jednak w sumie to zawsze miałam większą ochotę na bara bara
 
Mężczyzna

Szczep

Podrywacz
Chyba nie ma seks elikseru. Wystarczy porządnie narobić się fizycznie przez dłuższy czas. Cała siła pójdzie w korzeń. Będzie taki twardy że będziesz mógł rozbijać mury.
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Ja bym powiedział, że fajnie ze dziala, ale dla mnie to wszystko to placebo i strata kasy ale zaraz zaczniemy się ... wiec sorki spoko szanuje, w końcu umysł to trzecia siła, siła sugestii działa cuda a w końcu rzecz w tym żeby na końcu efekt był, twardy dowód, a jaka ścieżka czy chemia, czy wola to w sumie nie ważne.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A sex elixir Porady seksualne 8
R Sex elixir Akcesoria erotyczne 3
A Sex portal Seks 2
M Sex z otyła osoba Seks 183
A Szukam dziewczyny do sex chatu Seks 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry