• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex elixir

Mężczyzna

kptt

Cichy Podglądacz
Na mnie działa aczkolwiek tak po pól godziny do godziny. Co ciekawe to działa również i na mojego partnera, a byłam pewna,ze będzie działał jedynie na mnie :) Daje do zimnych. Do ciepłych nie powinno się go dawać bo może niwelować jego działanie. Nie wiem czy na 100% na Ciebie zadziała bo działanie zależy od nastroju i chyba po prostu od konkretnej osoby ale moim zdaniem warto jest sobie spróbować a nie zastanawiać się czy działa czy nie.....
 
Mężczyzna

azawad

Cichy Podglądacz
My w ostatnim czasie kupujemy sobie takie zabaweczki .Jestem zdania,że wszystko jest dla ludzi i może to bardzo podkręcić atmosferę.

mam swój ulubiony internetowy sex shop ( konkretnie intymnosc.pl) - jest tam bardzo wiele fajnych eleganckich zabawek erotycznych specjalnie dla kobiet.
Za to nie jestem zupełnie przekonana do tych wszystkich stacjonarnych sex shopów. Nigdy nie byłam i nie wiem czy bym się wybrała. Raczej nie czułabym się dobrze. Co jak co ale takie miejsca mnie krępują.

Dodam,że na początek warto jest sprawić sobie porządny wibratorek. Dobra zabawka. Co do sex elixir się zastanawiałam ale nie mieliśmy okazji aby przetestować. Gdzie zamawiacie?
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A sex elixir Porady seksualne 4
D Sex Elixir Akcesoria erotyczne 15
PerwersPiss Sex w maskach p.gaz Fetysze i perwersje 0
O Sex z moim facetem i jego kuzynka Fetysze i perwersje 26
K Sex z koleżanką Seks 6

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry