• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

sex elixir

Mężczyzna

blusar

Cichy Podglądacz
A powiem Wam,ze sama dla ciekawości przetestowałam ten sex elixir i efekty były nadzwyczaj dobre.Nie narzekam na brak libido niemniej dawno nie chciało mi sie uprawiać seksu tak bardzo jak włąsnie po tym środku tka wiec coś w tym musi być i nie uważam aby przyjmowanie czegoś takiego miało być czymś złym... Dobrze jest dbać o tą sferę swojego związku i testować różne zabawki.
Nie jest to na pewno na co dzień ale na specjalne okazje jak najbardziej.
 
Mężczyzna

skars

Cichy Podglądacz
A gdzie to kupić? Bo przydałoby się mojej żonie. Od jakiegoś czasu zupelnie nie ma ochoty na seks ;/ Oczywiście tego nie przyzna ale mam wrażenie,że najchętniej to by się po prostu odwróciła i zasnęła.
 

rozzz

Seks Praktykant
Opaska na oczy faktycznie fajna :) Ze swojego doświadczenia mogę napisać,ze mnie osobiście najbardziej podnieciły:
świece do masażu ( niesamowite doświadczenia)
Sex Elixir - bardzo fajny afrodyzjak. Mi wystarczą jedynie dwie krople
Libi spray
No i jeszcze waarto jest kupić sobie wibrator. Nigdy nie sądziłam,ze coś takiego bedzie mi potrzebne bo na początku związkku seks był naprawdę fajny. W każdym związku jednak widocznie z czasem pojawia się ta rutyna....
 
Mężczyzna

calour

Cichy Podglądacz
Hmm powiem szczerze, że jestem bardzo ciekawa, czy faktycznie ten eliksir aż tak skutecznie działa. Nie mniej jednak myślę sobie, że świetnym gadżetem erotycznym dla każdej kobiety są kulki gejszy. Przede wszystkim pomagają w wyćwiczeniu mięśni Kegla, dzięki czemu można potem spodziewać się mocniejszych doznać w czasie zbliżeń. Jak mialam problem z ochotą na seks przy antykoncepcji to również bardzo pomogły mi tabletki libido therapy. Podchodziłam do tego z powątpiewaniem ale okazało się, że są rzeczywiście skuteczne.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Od jakiegoś czasu zupelnie nie ma ochoty na seks ;/ Oczywiście tego nie przyzna ale mam wrażenie,że najchętniej to by się po prostu odwróciła i zasnęła
Może ma depresję albo jakieś inne poważne problemy psychiczne? Rozmawialiście o tym?
Zanik pociągu seksualnego to jeden z objawów ciężkiej depresji.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry