• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex ale nie w domu - gdzie i kiedy oraz czy zostaliście przyłapani ?

Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Tak z ciekawości, gdzie najczęściej uprawialiście sex ? ale właśnie poza domem ?
Czy często praktykujecie tego typu zabawy ? Np. w okresie letnim, nocami ? wieczorami ? za dnia ?

U mnie w sumie najlepszy czas jaki wspominam to był czas w 2018, gdzie całe lato spędzałem ze znajomą nad jeziorem, na rybach, na wyjazdach (poza domem) wieczorami aż do rana zabawiając się z nią w różnego typu pobudzanie, masturbacje i seks, najlepiej wspominam zabawy nad jeziorem od jakoś 22 do prawie 6 rano, gdzie nikt się nie śpieszył, bawiliśmy się swoimi ciałami, oraz dochodziliśmy w sumie kilka razy wzajemnie, mimo tego że miejsce to było w pełni publiczne, ale na szczęście puste w okresie wakacji :)

A wy macie się czym pochwalić ? czymś pozytywnym ? albo jakimiś wpadkami ?
 
Mężczyzna

janeczek.san

Cichy Podglądacz
Pojechałem do swej dziewczyny późnym wieczorem, była już po wieczornej kąpieli, przyjęła mnie w szlafroku, pod którym była tylko ona!
Siedzieliśmy w kuchni i zebrało się nam. siadła mi na kolanach, zaczęliśmy się całować... Po chwili leżała w rozpiętym poranniku na podłodze z wysoko uniesionymi i rozłożonymi nogami, a ja między nimi.
Na to weszła jej mata!
Nie powiem była jazda z jej ojcem, ale poradziłem sobie.
 
Mężczyzna

janeczek.san

Cichy Podglądacz
Kilka lat później bzykałem od tyłu swą kochankę na balkonie i podziwiałem serwis Fiata na Wojciechowskiego.
Potem, kiedy robiła mi loda zobaczyła, że przygląda nam się sąsiad z góry po skosie. Ukłoniłem się grzecznie, pan się odkłonił i zniknął.
Ta dziewczyna jest w ogóle niemożliwa! Bzykałem ją na klatce schodowej, w windzie, robiła mi loda w czasie jazdy po mieście, na basenie...
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Trudne do spamiętania i zliczania :) Wszędzie gdy najdzie ochota i jest możliwość... Byłam wiele razy przyłapana jak i podglądana. Ogólnie sex w miejscach publicznych jest jednym z moich fetyszy :) Nutka spontanu i adrenaliny daje cudownego dodatkowego kopa ;)
Fajnie, przyznam że osobiście sam bym chętnie do tego typu zabaw znalazł partnerkę 👌

Dużo tego było :) sex w kinie, na balkonie, małe co nieco na przystanku autobusowym i w autobusie, na klatce schodowej, w windzie, w parku, w przebieralni Galerii Bałtyckiej :)
Czyli po prostu nie masz z tym problemu 😉
Jak już napisałem wyżej, gdybym miał możliwość to w ten sposób bawiłbym się częściej
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Więc trzeba zakasać rękawy i znaleźć te drugie 50% szaleństwa :D wiedz że jest na pewno nawet wokół Ciebie wiele kobiet z nutką szaleństwa i bardzo sprośnymi myślami chętnych na tego typu zabawy zabawy... trzeba tylko odpowiednio i prawidłowo je zachęcić do tego ;)
Problem w tym że już chyba zatraciłem już te możliwości
 
Kobieta

redmysteryIsabel

Podrywacz
Problem w tym że już chyba zatraciłem już te możliwości
:unsure: Z podejściem zrzędy impotenta faktycznie zatracasz :ROFLMAO: Pamiętaj że kobiety lubią pewnych siebie godnych zaufania i wesołych facetów ;) Z takimi zrobią wszystko 😝 Jeśli taki jestes lub będziesz ... sex na masce auta w centrum miasta pod okiem przechodniów i monitoringu masz jak w banku :ROFLMAO:
 

CumOnHerFace

Nowicjusz
Podczas wesela w ogródku przed salą. Przy stoliku gdzie co chwila ktoś wchodził i wychodził dziewczyna robiła mi loda a ja robiłem jej dobrze paluszkami. Widzieli nas wszyscy z moją matką włącznie i całą rodziną. Mimo to byłem tak nakręcony że mnie to nie obchodziło. Wszyscy odwracali głowy albo wracali na salę i nikt nie zwrócił nam uwagi. Dopiero po balu dostałem kilka "ciepłych słów".

Stojąc w korku na skrzyżowaniu Marszałków. Obok zatrzymał się samochód z młodymi chłopakami którzy zerkali na moją pasażerkę. Rozpięła mi rozporek i zaczęła ssać. Ich miny były bezcenne.

Kiedyś spotykałem się z zajętą dziewczyną i było bardzo nieprzyjemnie. Kiedy się uspokoiło znó się umówiliśmy, ale jej facet się domyślił i zaczaił się na nią pod moim domem. Urobiła go że chciała coś odebrać i powiedzieć mi stanowczo że to koniec. Chłopak czekał pod drzwiami a ona od progu zrobiła to co lubię najbardziej i wyszła.

Kiedyś podczas wycieczki do Pragi, przed wejściem do katedry Karola w samym centrum w godzinach szczytu przy tłumie ludzi zacząłem się dobierać do dziewczyny i robiłem jej dobrze paluszkiem, a potem przyparłem do muru i opuściłem jej majtki do kolan. Ona jednak wymiękła i podciągneła je z powrotem. Patrzyło na to z kilkaset osób. Dopiero po chwili to do mnie dotarło

W tym momencie więcej grzechów nie pamiętam, ale jeszcze kilka ciekawych sytuacji miałem
 
Kobieta

Nimfa69

Biegły Uwodziciel
Podczas wesela w ogródku przed salą. Przy stoliku gdzie co chwila ktoś wchodził i wychodził dziewczyna robiła mi loda a ja robiłem jej dobrze paluszkami. Widzieli nas wszyscy z moją matką włącznie i całą rodziną. Mimo to byłem tak nakręcony że mnie to nie obchodziło. Wszyscy odwracali głowy albo wracali na salę i nikt nie zwrócił nam uwagi. Dopiero po balu dostałem kilka "ciepłych słów".

Stojąc w korku na skrzyżowaniu Marszałków. Obok zatrzymał się samochód z młodymi chłopakami którzy zerkali na moją pasażerkę. Rozpięła mi rozporek i zaczęła ssać. Ich miny były bezcenne.

Kiedyś spotykałem się z zajętą dziewczyną i było bardzo nieprzyjemnie. Kiedy się uspokoiło znó się umówiliśmy, ale jej facet się domyślił i zaczaił się na nią pod moim domem. Urobiła go że chciała coś odebrać i powiedzieć mi stanowczo że to koniec. Chłopak czekał pod drzwiami a ona od progu zrobiła to co lubię najbardziej i wyszła.

Kiedyś podczas wycieczki do Pragi, przed wejściem do katedry Karola w samym centrum w godzinach szczytu przy tłumie ludzi zacząłem się dobierać do dziewczyny i robiłem jej dobrze paluszkiem, a potem przyparłem do muru i opuściłem jej majtki do kolan. Ona jednak wymiękła i podciągneła je z powrotem. Patrzyło na to z kilkaset osób. Dopiero po chwili to do mnie dotarło

W tym momencie więcej grzechów nie pamiętam, ale jeszcze kilka ciekawych sytuacji miałem
Mogli uznać to za gwałt tę sytuację w Pradze
 

On1001

Erotoman
Podczas wesela w ogródku przed salą. Przy stoliku gdzie co chwila ktoś wchodził i wychodził dziewczyna robiła mi loda a ja robiłem jej dobrze paluszkami. Widzieli nas wszyscy z moją matką włącznie i całą rodziną. Mimo to byłem tak nakręcony że mnie to nie obchodziło. Wszyscy odwracali głowy albo wracali na salę i nikt nie zwrócił nam uwagi. Dopiero po balu dostałem kilka "ciepłych słów".

Stojąc w korku na skrzyżowaniu Marszałków. Obok zatrzymał się samochód z młodymi chłopakami którzy zerkali na moją pasażerkę. Rozpięła mi rozporek i zaczęła ssać. Ich miny były bezcenne.

Kiedyś spotykałem się z zajętą dziewczyną i było bardzo nieprzyjemnie. Kiedy się uspokoiło znó się umówiliśmy, ale jej facet się domyślił i zaczaił się na nią pod moim domem. Urobiła go że chciała coś odebrać i powiedzieć mi stanowczo że to koniec. Chłopak czekał pod drzwiami a ona od progu zrobiła to co lubię najbardziej i wyszła.

Kiedyś podczas wycieczki do Pragi, przed wejściem do katedry Karola w samym centrum w godzinach szczytu przy tłumie ludzi zacząłem się dobierać do dziewczyny i robiłem jej dobrze paluszkiem, a potem przyparłem do muru i opuściłem jej majtki do kolan. Ona jednak wymiękła i podciągneła je z powrotem. Patrzyło na to z kilkaset osób. Dopiero po chwili to do mnie dotarło

W tym momencie więcej grzechów nie pamiętam, ale jeszcze kilka ciekawych sytuacji miałem

Chodziło mi po głowie aby wrócić do tego tematu. Wiem że niektórzy zaraz powiedzą, że psuje zabawę, że się czepiam bo to w końcu seks forum ale...

Historia z Pragi i wesela mi się cholernie nie podoba. Wiecie, o ile potrafię sobie wyobrazić scenę gdzie np. jesteśmy w lesie i jakaś pojedyncza osoba nas nakrywa, tak tutaj nawet w opisie się pojawia że ludzie odwracają głowy. I z pewnością nie dlatego że tak bardzo im się podoba. Raczej zakładam że z pewnym absmakiem. Już pomijam że w opisie nawet pojawia się matka. Ja bym się ze wstydu spalił. Tu nawet nie chodzi o to czy kogoś to kręci czy nie. Chodzi o to że bardzo wielu ludzi sobie takich sytuacji nie życzy. Sytuacja z Pragi, w sumie nie wiadomo kto widział. Podobno setki ludzi, co stoi na przeszkodzie aby były tam też jakieś dzieci które to zauważą. Weź teraz tłumacz 7 latkowi co ten Pan robił tej Pani.
Często powtarzam, róbta sobie co chceta w łóżku (czy po za nim jak tytuł wątku wskazuje), byle by nie szkodzić innym i sobie. Dla mnie to jest kompletny brak poszanowania drugiego człowieka. Jak ktoś chce to robić w tak dużym gronie to niech sobie pojedzie na jakiś zjazd fetyszystów czy coś.
 

CumOnHerFace

Nowicjusz
Tu nie chodzi o jakis pieprzony ekshibizjonizm, ale o poped seksualny nad ktorym kimpletnie nie jestes w stanie zapanowac. Jesli nigdy nie doswiadczyles tego z kobieta, Twoja strata...
 

On1001

Erotoman
Czyli że co, to że nie potrafisz zapanować nad popędem i chcesz zaliczyć dziewczynę przy setkach ludzi to coś czego mam Ci zazdrościć czy bić brawo? Rzeczywiście nie chodzi o ekshibicjonizm ponieważ nie zauważyłem z tego co napisałeś, abyś czerpał satysfakcje z tego że byłeś oglądany. Ale co to tak właściwie zmienia wobec tego co napisałem. Twoje zachowanie jest dla mnie osobiście przekroczeniem pewnych granic zdrowego społeczeństwa. Bardzo często mówi się aby ludzie robili sobie w sypialni (czy kuchni, łazience czy co tam preferujesz) co chcą, tak długo jak ludzie nie muszą tego oglądać. Tak samo jest z sikaniem. Jak masz potrzebę, to zrób sobie to za krzaczkiem czy w lesie, ale to nie oznacza że masz wyjmować sprzęt w centrum miasta i lać przy setkach osób.
 
Mężczyzna

Mandarynek

Cichy Podglądacz
Kilka razy pod prysznicem w akademiku z byłą dziewczyną, bardzo mile to wspominam, nie zostaliśmy przyłapani.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry