• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seksturystyka Polska a inne kraje

Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Awatar jak awatar. Z @Kataryna zawsze dobrze mi się dyskutowało, nie było inwektyw, wulgaryzmów ani shamingu. @Kataryna to jedna z osób, których aktywność na forum zachęciła mnie do dyskusji. Drugiej już od wielu dni nie ma na forum.
 
Kobieta

Kataryna

Nowicjusz
Polecam stronę Blacktowhite.net. To forum dyskusyjne ale sporo tam propozycji dla kobiet szukających czekoladowych panów.
 
Mężczyzna

Icarium

Seks Praktykant
Polacy mają małe i przeciętne fiutki, do tego część Polaków ma zakola, a ojcowie nie uczą synów gry.
Umknęła mi ta głęboka myśl.
Wydaje mi się, że jesteś gościem, którego koledzy wybierali jako ostatniego do drużyny w piłkę nożną.
Próbujesz pokazać wszystkim swoje niedostosowanie i zagubienie w życiu, ale tak naprawdę jesteś przepełniony jadem do innych facetów a kobiety są dla Ciebie istotami, funkcjonującymi na zasadzie korzyści i pozbawione są czułości i empatii. Większość Twoich postów to próba zjednania sobie kogoś na forum byś czuł się lepiej i by łatwej było Ci kogoś trzeciego zwyczajnie obrzygać.
Zastanawia mnie też sprzeczność w formułowaniu przez Ciebie wniosków w Twoich cyklach logowania. Gubisz się w tym czy to farmakologia zawodzi. Najbardziej podłe jednak jest to co robisz, kiedy faktycznie pojawiają się tutaj ludzie, którzy potrzebują pomocy wówczas podchwytujesz temat i tak naprawdę utwierdzasz ich w przekonaniu, że są w beznadziejnej sytuacji.
, nie było inwektyw, wulgaryzmów ani shamingu.
No jak zwykle w Twoich wypowiedziach.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry