• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seksturystyka Polska a inne kraje

Mężczyzna

energetyczny

Nowicjusz
Nie mogę, skąd taki wniosek ? Bo Polska staje się otwarta , tolerancyjna?
Wstyd co się dzieje w Polsce to nie ma nic wspólnego z tolerancją i otwartością obywatelstwo w każdym normalnym kraju kosztuje krocie i trzeba mieszkać minimum kilka lat tylko Polska głupi kraj rozdaje obywatelstwo za paczkę fajek Szok jaki mamy chory kraj nie wierzę w to co się dzieje
 
Kobieta

Kataryna

Nowicjusz
Wstyd co się dzieje w Polsce to nie ma nic wspólnego z tolerancją i otwartością obywatelstwo w każdym normalnym kraju kosztuje krocie i trzeba mieszkać minimum kilka lat tylko Polska głupi kraj rozdaje obywatelstwo za paczkę fajek Szok jaki mamy chory kraj nie wierzę w to co się dzieje
No właśnie odwrotnie mi przestaje być wstyd. Patriotyzm to nie rasizm.
 
Kobieta

Kataryna

Nowicjusz
Tzn jako kobiecie podoba Ci się sytuacja w wielu zachodnich miastach gdzie kobiety boją się wyjść po zmroku a często i w dzień nie jest bezpiecznie ?
Byłam tu byłam tam, i jakoś twoja narracja nie pasuje. Wiesz w czym problem że za klawiatury niewiele widać , rzeczywistość może okazać się mniej fascynująca niż to co podają media które tylko podsycają nienawiść.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Tzn jako kobiecie podoba Ci się sytuacja w wielu zachodnich miastach gdzie kobiety boją się wyjść po zmroku a często i w dzień nie jest bezpiecznie ?
Kolego, do tych miast wyjeżdżają z Polski nadal tysiące Polaków. Polska była, jest i jeszcze długo będzie krajem eksportującym gastarbeiterów. Jak ubywa młodych mężczyzn, to zazwyczaj robi się bezpieczniej, bo zmniejsza się konkurencja, a przez to mniej jest konfliktów i napięcia.
 
Mężczyzna

emrronn

Nowicjusz
Byłam tu byłam tam, i jakoś twoja narracja nie pasuje. Wiesz w czym problem że za klawiatury niewiele widać , rzeczywistość może okazać się mniej fascynująca niż to co podają media które tylko podsycają nienawiść.
Media akurat nie podają tego co się dzieje, przykładowo ile dowiedziałaś się o obecnej sytuacji w Anglii z mediów głównego nurtu? Przeczytaj statystyki gwałtów i napaści na tle seksualnym np w Szwecji, o ile się te statystki podniosły w Niemczech po napływie inżynierów o doktorów? To są fakty a nie podsycanie nienawiści 🤷
 
Kobieta

Kataryna

Nowicjusz
Media akurat nie podają tego co się dzieje, przykładowo ile dowiedziałaś się o obecnej sytuacji w Anglii z mediów głównego nurtu? Przeczytaj statystyki gwałtów i napaści na tle seksualnym np w Szwecji, o ile się te statystki podniosły w Niemczech po napływie inżynierów o doktorów? To są fakty a nie podsycanie nienawiści 🤷
Czytajcie ze zrozumieniem, to wy powołujecie się na media nie ja.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry