• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seksturystyka Polska a inne kraje

Kobieta

Kataryna

Nowicjusz
Zawsze chciałam zwiedzić afrykę pod tym względem. Dzisiaj jednak w europie jest mnóstwo czarnoskórych wiec nie trzeba daleko jeździć.
Obecnie wektor seksturystyki nieco się odwrócił i to Afrykanie przybywają do europy.
 
Mężczyzna

squarex88888

Seks Praktykant
Zawsze chciałam zwiedzić afrykę pod tym względem. Dzisiaj jednak w europie jest mnóstwo czarnoskórych wiec nie trzeba daleko jeździć.
Obecnie wektor seksturystyki nieco się odwrócił i to Afrykanie przybywają do europy.
Ja natomiast bardzo chciałbym taką tajke/filipinke thicc poznać i wyrwać :love:
 
Mężczyzna

cuckoldman

Nowicjusz
Pamiętam jak kiedyś byłem ze znajomymi w Grecji na Rodos na praktykach w 5 gwiazdkowym hotelu, i oprócz nas byli też ludzie z innych krajów m.in. Niemki na animacji i pewnego wieczoru przyszły do nas do pokoju zapytać czy wpadniemy do nich na imprezę, nas było 4, zgodziliśmy się, wbijamy do nich, nie pamiętam ile ich było, ale najlepszy był tekst na starcie jak do nich wchodziliśmy, łamanym angielskim do nas first drink, second sex .... Prosto z mostu, finał był taki ,że coś tam wypiliśmy i się zwinęliśmy bo raczej nikt na nie smaki nie miał..
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Nie mam doświadczeń w tym aspekcie.
Wprawdzie seksualny debiut przeżyłem podczas wyjazdu na wakacje za granicę, pod palmy, ale zrobiłem to z Polką, która była na tej samej wycieczce, a którą tam właśnie poznałem.
Seksturystyka kojarzy mi się głównie z Tajlandią (choć jak wiadomo, trzeba tam uważać na ladyboyów ;) ) i w mniejszym stopniu z krajami północnej Afryki - choć to ostatnie głównie z tym, że mieszkańcy Sahary lecą na Europejki i nie mają oporów przed uwodzeniem ich i braniem do łóżka na pierwszej randce.
 
Mężczyzna

emrronn

Nowicjusz
Na zachodzie to Polska i Polki mają opinie Tajlandii Europy z tym że Polki są tańsze lub za darmo dla zachodnich amantow. A wynika to chyba z kompleksow naszych niewiast względem zachodu że zagraniczny amant lepszy niż polski ... Trochę to się zmienia bo panie poczuły konkurencję z za wschodniej granicy
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry