• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seksowne przebrania

Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
Choć wydawałoby się, że seksowny strój policjantki czy pielęgniarki to typowo męska fantazja, w rzeczywistości także wiele kobiet fantazjuje o tym, by choć na parę chwil zamienić się w kogoś innego. W wyobraźni możesz więc być ubrana w kuse, efektowne wdzianko, które rozpali Twojego partnera do czerwoności. Przebranie to sposób na uwolnienie swoich fantazji i skrywanych potrzeb – w końcu w pewien sposób można zamienić się w kogoś innego. Wiele kobiet fantazjuje sobie więc o seksie w przebraniu. Często marzenia te są tak silne, że bywają realizowane w rzeczywistości. Zabawa w przebieranki jest przecież świetnym urozmaiceniem życia seksualnego. Jeżeli obydwoje partnerów ma na to ochotę, to nic, tylko się przebierać. W sklepach z akcesoriami erotycznymi z pewnością znajdziecie całe mnóstwo przebrań, które pozwolą Wam spełnić nawet najbardziej wyszukane fantazje, pragnienia i skrywane potrzeby.
 
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
Mężczyźni marzą o konkretach: obiektem ich pragnień jest nie jakaś tam kobieta, tylko np. sąsiadka lub znajoma i jej pierś czy pupa. W męskich fantazjach pojawiają się techniczne szczegóły współżycia.
 
Kobieta

Nefer

Podrywacz
Wiele razy zaskoczyłam męża perukami - z różną długością i kolorem włosów, strojem sprzątaczki, strojem dziwki, bądź iiną wyszukaną, seksowną kreacją.
Nie pamiętam seksu jaki wtedy uprawialiśmy, ale minę pamiętam - bezcenna! :)
Warto było! :D
 
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
Swego czasu na urlopie przebrałam się za Czerwonego Kapturka, od tamtej pory nie mam problemów z zaciągnięciem męża do lasu na weekend...
 
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
Czerwone kalosze w białe kropy, białe zakolanówki, spódniczka czerwona plisowana niezasłaniająca majtek, biała bluzka z rękawkami 3/4, kapelusik ze sporym rondem jasne, że czerwony — dopadł mnie, jak zgubiłam kalosza... ha ha ha Taka dziecinna zabawa, ale dała tyle radości, brakowało tylko wilka. Pomysł przyszedł do głowy, z mojego opowiadania „Prawa strona lewej” a wiesz, nie jestem teraz pewna czy z tego... ha ha ha starość nie radość.
 
J

Johny black

Guest
Tak, to jest coś ,faceci są wzrokowcami i to jest lepsze niż miss świata nago
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry