• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seksowna używana damska bielizna

Kobieta

Ninka&Judytka

Cichy Podglądacz
Witaj poszukiwaczu.
Mam na imię Nina. Studiuję filologię angielską. Jestem na trzecim roku. Liczę sobie 31 lat. Znajomi mówią, że jestem zgrabną brunetką . Mam 1,6 m wzrostu, niewiele mniejszy jest mój obwód w biodrach. Moją pasją jest sport, zdrowa dieta. Hobbystycznie zajmuje się masażem tantrycznym oraz szerokorozumianym poznawaniem siebie. W wolnym czasie, którego niestety nie mam zbyt wiele, zajmuję się sobą myśląc o Tobie ;).

Na tej aukcji proponuję Ci wraz z koleżanką 18letnia dziewicą Judytą naszą seksowną bieliznę(majtki,Pończochy,staniki) Z reguły zmieniamy bieliznę codziennie, natomiast dla Ciebie mozemy zrobić wyjątek - chcemy byś był usatysfakcjonowany. Oferujemy

- trzydniowe noszenie (krócej lub dłużej - sam ustalasz);

- wspaniały zapach naszych cipek
- masturbację w bieliźnie;

Czy jest coś lepszego od naszej mokrej bielizny w Twoich dłoniach? Czujesz ten zapach? Nie zwlekaj i zamów, nim inni Cię uprzedzą. Zapewniam pełną dyskrecję oraz anonimowość.
WYSYLKA PACZKOMATEM
Pozdrawiam i całujemy
Nina i Judyta

Kontakt - ninalozlovska90@onet.eu
 
Kobieta

Ninka&Judytka

Cichy Podglądacz
Witaj poszukiwaczu.
Mam na imię Nina. Studiuję filologię angielską. Jestem na trzecim roku. Liczę sobie 31 lat. Znajomi mówią, że jestem zgrabną brunetką . Mam 1,6 m wzrostu, niewiele mniejszy jest mój obwód w biodrach. Moją pasją jest sport, zdrowa dieta. Hobbystycznie zajmuje się masażem tantrycznym oraz szerokorozumianym poznawaniem siebie. W wolnym czasie, którego niestety nie mam zbyt wiele, zajmuję się sobą myśląc o Tobie ;).

Na tej aukcji proponuję Ci wraz z koleżanką 18letnia dziewicą Judytą naszą seksowną bieliznę(majtki,Pończochy,staniki) Z reguły zmieniamy bieliznę codziennie, natomiast dla Ciebie mozemy zrobić wyjątek - chcemy byś był usatysfakcjonowany. Oferujemy

- trzydniowe noszenie (krócej lub dłużej - sam ustalasz);

- wspaniały zapach naszych cipek
- masturbację w bieliźnie;

Czy jest coś lepszego od naszej mokrej bielizny w Twoich dłoniach? Czujesz ten zapach? Nie zwlekaj i zamów, nim inni Cię uprzedzą. Zapewniam pełną dyskrecję oraz anonimowość.
WYSYLKA PACZKOMATEM
Pozdrawiam i całujemy
Nina i Judyta

Wkradł się mały błąd - kontakt ninakozlovska@onet.eu
 
Kobieta

DomowaParka

Nowicjusz
Haha No ciekawe! Ostatnio sama się zastanawiałam nad takim biznesem, a nigdy nie widziałam takiej oferty 😅🤔
Haha No ciekawe! Ostatnio sama się zastanawiałam nad takim biznesem, a nigdy nie widziałam takiej oferty 😅🤔
Wcale z tego nie Da się żyć i nie chodzić do pracy jak to niektórzy uważają , bardziej hobbystycznie trzeba do tego podejść :D
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Zuza2002 Używana bielizna długo noszona! Ogłoszenia 2
E używana bielizna Fetysze i perwersje 13
J Używana bielizna Fetysze i perwersje 0
J Używana bielizna Ogłoszenia 1
M mazowieckie sexy używana bielizna Ogłoszenia 3

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry