• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks zabawka pingwin i inne zabawki

Mężczyzna

Keny łest

Biegły Uwodziciel
Właśnie ma ktoś coś porządnego na bluetooth? Bo jedną rzecz mam, ale mam ochotę rzucić tym o ścianę jak co chwilę się rozłącza
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Mężczyzna

atex

Cichy Podglądacz
Moja używa pingwinka. Czasami, bo generalnie nie przepada za zabawkami, woli używać prawdziwego ;), ale jak ją już uproszę żeby odpaliła zabawkę, to hooo-hooo!
Używa pingwina TYLKO pod prysznicem, bo ma takie orgazmy że zawsze się sika :devilish: i od razu kilka razy szczytuje!
Ja pingwina nie lubię, bo jak jej zabawka zrobi dobrze to ona już nie ma ochoty na seks. Nawet mi nie obciągnie...
Pingwiny powinny być zakazane!

🤣🤣🤣
 
Mężczyzna

pawelix

Nowicjusz
Moja używa pingwinka. Czasami, bo generalnie nie przepada za zabawkami, woli używać prawdziwego ;), ale jak ją już uproszę żeby odpaliła zabawkę, to hooo-hooo!
Używa pingwina TYLKO pod prysznicem, bo ma takie orgazmy że zawsze się sika :devilish: i od razu kilka razy szczytuje!
Ja pingwina nie lubię, bo jak jej zabawka zrobi dobrze to ona już nie ma ochoty na seks. Nawet mi nie obciągnie...
Pingwiny powinny być zakazane!

🤣🤣🤣
Nie rozumiem nie lubisz pingwinka,a wcześniej piszesz że prosisz panią żeby się zabawiła. Skoro nie lubię to nie namawiam😁😁
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry