• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks z kobietą o innym odcieniu skory - wasze doświadczenia i fantazje.

C

col. Greg

Guest
Owszem, tak. Nie pamietam czy był to rok 1999 cz 2000 statkiem na ktorym wówczas pływałem mielismy wymienić samochody cięzarowe armii brytyjskiej, biorace udział w wojnie w Sierra Leona. Kraj byL troche podniszczony konfliktem i jak to zwykle bywa dziewczyny musiały podreperowac PKB krajowe. Cena za "usługę" była tak niska, że sami rozumiecie. Przybyła cudowna czrna pantera , przyjąłem ja w kajucie znajmiłaże da mi szalony afrykański seks, powiedziałem jej ,że nie musi udawac kina, chcę pobyć z kobieta, leżelismy w koi masturbując się osobno i wzajeni i było to cudowne i dla mnie i dla niej,byLa calą noc w tym gratis z uwagi na to,żę gdy dziewczyny przbywały na statek to w nocy było niebezpiecznie wychodzić z portu. W kazdym razie nie śmierdziała, byLa inteligentna i cudowna.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Owszem, z racji tego, że żyjemy w PL temat musiał być załatwiony za pomocą gotówki :p
Łóżkowo nie było większej różnicy. Ale widok białego członka znikającego w ciemnym ciele zostanie w głowie pewnie do końca życia.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry