• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.
  • Cytuj tylko wtedy, gdy to konieczne. Aby odpowiedzieć użytkownikowi, użyj @nazwa_użytkownika.

Seks z czarnym

Mężczyzna

stroiczek

Dominujący
Wtedy patriotami i Polakami tylko bogaci. Chłopki nimi nie były
Przeto nie jest wbrew kulturze polskiej współżycie potomkiń plebejów (chamów, w tym chłopów - w istocie niewolników) z potomkami wolnych mieszkańców Afryki subsaharyjskiej i potomkami niewolników, którzy byli przedmiotem własności poddanych francuskich, portugalskich, niderlandzkich angielskich i hiszpańskich.
Dla polskiej szlachty, a później dla polskiego ziemiaństwa my i murzyni jesteśmy na tym samym, podludzkim poziomie - w przeciwieństwie do przechrzczonych Żydów.
 
Mężczyzna

CiekawskiAdam

Seks Praktykant
Przeto nie jest wbrew kulturze polskiej współżycie potomkiń plebejów (niewolników)z potomkami wolnych mieszkańców Afryki subsaharyjskiej i potomkami niewolników, którzy byli przedmiotem własności poddanych francuskich, portugalskich, niderlandzkich angielskich i hiszpańskich.
Dla polskiej szlachty, a później dla polskiego ziemiaństwa my i murzyni jesteśmy na tym samym, podludźmi poziomie - w przeciwieństwie do przechrzczonych Żydów.
Mówisz O żydach Kararai? Bo żydzi Chazarscy maja talmud i kpia z Jezusa, Maryji itd.
 
Mężczyzna

stroiczek

Dominujący
A który stan? Magnaterie?
Raczej nie, ale majątek ziemski mogli gromadzić. Bo do hołoty nie trafiali.
wspomniałem o rasizmie polskiej oligarchii wobec swoich poddanych, aby nie umknęło nam, że większość z nas jest na tym samym, niskim poziomie co potomkowie zagranicznych, czarnoskórych niewolników.
 
Mężczyzna

CiekawskiAdam

Seks Praktykant
Raczej nie, ale majątek ziemski mogli gromadzić. Bo do hołoty nie trafiali.
wspomniałem o rasizmie polskiej oligarchii wobec swoich poddanych, aby nie umknęło nam, że większość z nas jest na tym samym, niskim poziomie co potomkowie zagranicznych, czarnoskórych niewolników.
Trochę tak i trochę nie. Masz rację że tak nas traktowali. Ale bywaly sytuację ze byli bogaci chłopi i to oni pozyczali szlachcica kase. Szlachta zarznela chlopow i mieszczan jak zaczęły się rozbiory.
 
Kobieta

Magia2000

Erotoman
Magia...Twoje wypowiedzi są często bardzo niejednoznaczne. Nie dodajesz zwrotu, że "wg Ciebie", albo "twoim zdaniem" tylko wypowiadasz się ogólnie i kategorycznie.
Skoro się wypowiadam, to wypowiadam się we własnym imieniu, i jest to moje zdanie.... bo przecież czyje miałoby być? Nie wypowiadam się w imieniu sąsiadki, czy innej osoby.

Jeśli coś przedstawiam jako oczywisty fakt, to podaję na to dowody jak w poście poniżej...

Nie ma tu żadnej pogardy, przedstawiam tylko naukowe fakty.
Poniżej mowa w opracowaniu naukowym o Murzynach mieszkających w USA, gdyby w badaniach uwzględnić tych mieszkających na czarnym lądzie zapewne różnice byłyby wyższe, co w pewnym sensie wyjaśnia dysproporcje w rozwoju cywilizacji białego człowieka i cywilizacji czarnego ludu.
Rozumiem, że może nie zagłębiasz się w badania naukowe, ale nie zastanawia cię, dlaczego na przestrzeni wieków kraje afrykańskie nie rozwinęły się cywilizacyjnie jak reszta świata?


distribution-of-IQ-scores.jpg

W amerykańskich realiach pomiary robione na ogromnych, reprezentatywnych próbach niezmiennie wykazują, że przeciętna rozbieżność w ilorazie inteligencji między rasą czarną i białą przyjmuje wartość d Cohena ≈ 1.00, co przekłada się na ~15 punktów IQ różnicy, a zatem 1 odchylenie standardowe w rozkładzie empirycznym wyników testów, natomiast średnia rozbieżność między subsaharyjską Afryką a Europą i Ameryką Północną sięga niemal 30 punktów. Konsensus w tej kwestii jest ugruntowany i nie podlega dyskusji.
Optymistyczne rokowania części badaczy odnośnie stopniowego zanikania międzyrasowych dysproporcji w inteligencji (łączone z “Efektem Flynna”) zawsze były przedwczesne i nieuzasadnione, patrz Rushton & Jensen (cytat, artykuł), Williams (cytat, artykuł), Platt et al. (cytaty, artykuł) czy Nijenhuis & Flier (cytat, metaanaliza).

Znając wartości procentowe konkretnych przedziałów (link), załączona wyżej grafika informuje nas, że
  • raptem ~16% amerykańskich Murzynów ma IQ > 100 (dla białych odsetek ten wynosi średnią ~50%);
  • raptem ~3% amerykańskich Murzynów ma IQ > 115 (biali ~16%);
  • ~65% amerykańskich Murzynów ma IQ < 90 (biali ~25%);
  • ~35% amerykańskich Murzynów ma IQ < 80 (biali ~10%), co oznacza, że nie przebrnęliby nawet przez sito rekrutacyjne do armii, ponieważ stwarzaliby zagrożenie dla siebie i innych;
  • ~16% amerykańskich Murzynów ma IQ < 70, co sugeruje intelektualne upośledzenie (biali ~3%);

Kiedy się z kimś zgadzasz, to nie zarzucasz, że nie pisze "jego zdaniem" wiesz dlaczego? Bo jest to zdanie jego i Twoje, np. w przypadku warszawskiego cuckolda.
Ze mną się nie zgadzasz, masz do tego prawo, ale czemu chcesz marginalizować moje wypowiedzi jasno zaznaczając, że są to tylko moje wypowiedzi a w domyśle całe społeczeństwo ma inne zdanie.... co więcej, chcesz żebym sama to podkreślała.
 
Mężczyzna

CiekawskiAdam

Seks Praktykant
Skoro się wypowiadam, to wypowiadam się we własnym imieniu, i jest to moje zdanie.... bo przecież czyje miałoby być? Nie wypowiadam się w imieniu sąsiadki, czy innej osoby.

Jeśli coś przedstawiam jako oczywisty fakt, to podaję na to dowody jak w poście poniżej...



Kiedy się z kimś zgadzasz, to nie zarzucasz, że nie pisze "jego zdaniem" wiesz dlaczego? Bo jest to zdanie jego i Twoje, np. w przypadku warszawskiego cuckolda.
Ze mną się nie zgadzasz, masz do tego prawo, ale czemu chcesz marginalizować moje wypowiedzi jasno zaznaczając, że są to tylko moje wypowiedzi a w domyśle całe społeczeństwo ma inne zdanie.... co więcej, chcesz żebym sama to podkreślała.

Dane kola w oczy zawsze. Niestety.
 
Mężczyzna

stroiczek

Dominujący
Trochę za dużo sobie pozwalasz....
Twój opór wobec potencjalnych rozkoszy i klęczeniem przed czarnoskórym jest od wielu tygodni (a może i miesięcy) przedmiotem dyskusji z Marcinem 43 w tym temacie.
W przeciwieństwie do Ciebie, młoda damo, mam już swoje lata. Nie oczekuję wzmianki na forum, że dałaś się przekonać Marcinowi 43 do seksu z czarnym. Może kiedyś tego spróbujesz. La donna e mobile. Ja jednak tego raczej nie dożyję.
Już prędzej spodziewam się wejścia przez Marcina 43 w klimat cuckold w wersji bazowej - biała hotka i brązowy byk.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Marcin 43

Dominujący
A jak Ci jakiś gej opisze jak było to dasz się ten jeden raz namówić na chuja w dupie, albo pociągniesz mu?
Trochę za dużo sobie pozwalasz....
Pewnie domyślasz się dlaczego tak napisałem o Tobie do Kataryny...
To była zaczepna prowokacja....Chciałem bys się zdenerwowała i jak widać osiągnąlem efekt. Ty denerwujesz nas, to mamy prawo odpowiedzieć na to słownie jak chcemy o ile nie obrażamy. Nie mam poczucia, że Cię obraziłem tym tekstem. Ty nie zważasz na to czy obrażasz innych.
Sama szukasz tu zwady, bo weszłaś na temat którym otwarcie gardzisz, a mimo to drążysz , prowokujesz innych i sama dopytujesz o szczegóły. Po co? Nie wiadomo. To tak jakbym dopytywał zoofilią jak dokładnie bawi się że zwierzakiem. Kur... Bleee....
Mój tekst był wyrazem złości na Ciebie i Twoje wypowiedzi tutaj.

Temat jest o seksie białych kobiet z czarnymi. Ty jesteś białą kobietą, która nigdy nie miała seksu z czarnym i wg mnie ( patrz...Sam podkreślam, że to moje zdanie) nie umiesz uzasadnić dlaczego nim gardzisz.
Nie spróbowałaś, a gardzisz? Nigdy nie fantazjowałaś nawet jakby to mogło być?
Niby masz znajomych czarnych, ale seks z takim to fe. A Ci twoi znajomi są głupi i niebezpieczni? Biorą udział w burdach na stadionach?
Nie piszesz, że ten czy tamten to fe, tylko odrzucasz ich wszystkich co do zasady. Wszystkich wrzucasz do jednego worka. Piszesz jacy są źli, głupi itp. bo tak gdzieś wyszło w badaniu i nie umiesz sobie wyobrazić jednego przyzwoitego czarnego faceta.
Kiedyś jechałem RER-em pod Paryżem. W pewnym momencie byłem jedynym białym w wagonie. No i patrz...Nie zaatakowali mnie. Przeżyłem. Niesamowite, prawda?
To jednak wyraźnie wskazuje na Twoje uprzedzenia rasowe.

A czym wg Ciebie miałby się ten seks z czarnym różnić od seksu z białym? Co oni mogliby robić takiego obrzydliwego? Jesteś w stanie patrzeć na czarnego? Jesteś. A na gołego czarnego? Chyba też. A czarnego fiuta widziałaś? Lubisz duże , więc o ile ma dużego powinien ci się podobać. To takie nielogiczne co piszę?

Nie odbijaj mi tu piłeczki gejami, bo to facet z inną orientacją niż moja. Ja nie piszę o twoim seksie z kobietą. To by była przesada.
 
Mężczyzna

Marcin 43

Dominujący
Dane kola w oczy zawsze. Niestety.
Żadne badanie o ludziach nie powie ci, że tak zawsze jest, a tak nie jest w 100%. Zawsze są jakieś odstępstwa. Zawsze trzeba liczyć błąd pomiaru. Nawet liczy się kto i dla kogo wykonuje badanie.
Jeśli Ci wyjdzie, że np. 80% czarnych to źli ludzie, to zawsze pozostaje jeszcze tych 20% dobrych.
 
Mężczyzna

Marcin 43

Dominujący
Możecie sobie tu pisać ściany tekstu, wrzucać jakieś niby badania a czarnoskórzy i tak zerżnął nam tyłki:cool:.
Natura upomina się o swoje.
Myślę, że Magii i innym osobom chodzi o zniechęcenie potencjalnych kobiet do seksu z czarnymi poprzez zastraszanie nimi, ponieważ nie ma argumentów ku temu, że są np słabymi kochankami.
 
Kobieta

Magia2000

Erotoman
Nie spróbowałaś, a gardzisz? Nigdy nie fantazjowałaś nawet jakby to mogło być?
Odpowiem Ci cytatem Twojej wypowiedzi:
To tak jakbym dopytywał zoofilią jak dokładnie bawi się że zwierzakiem. Kur... Bleee....
Naprawdę uważasz, że trzeba spróbować by wiedzieć, że coś Cię odpycha?

To jednak wyraźnie wskazuje na Twoje uprzedzenia rasowe.
Czy ja kiedykolwiek je ukrywałam?


Ty jesteś białą kobietą, która nigdy nie miała seksu z czarnym i wg mnie ( patrz...Sam podkreślam, że to moje zdanie) nie umiesz uzasadnić dlaczego nim gardzisz.
Uzasadniałam, ale to uzasadnienie Ci się nie podobało i dążysz by wymusić jakieś inne, takie, które zaakceptujesz., albo wymusić bym się przekonała.... małymi kroczkami: rozmawiać z nimi możesz, oglądać, dotknąć ręki, przytulić, obciągnąć czy dać się przeruchać...
Ja wiem, gdzie jest moja granica, nie przeszkadzają mi czarni na uczelni, w pracy, na ulicy (jeśli nie są to dzicy imigranci), ale seks z nimi jest dla mnie obrzydliwy.
Z Azorem też się bawię, chodzę na spacery, rzucam patyk, głaszczę, ale o seksie NIGDY nie pomyślałam i nie fantazjowałam... z murzynami jest identycznie.
Rozumiesz teraz?
 
Mężczyzna

Marcin 43

Dominujący
Naprawdę uważasz, że trzeba spróbować by wiedzieć, że coś Cię odpycha?
Po prostu nie kupuję twoich tłumaczeń.
Czy ja kiedykolwiek je ukrywałam?
Ok. Przynajmniej jesteś uczciwa.
Uzasadniałam, ale to uzasadnienie Ci się nie podobało i dążysz by wymusić jakieś inne, takie, które zaakceptujesz., albo wymusić bym się przekonała.... małymi kroczkami: rozmawiać z nimi możesz, oglądać, dotknąć ręki, przytulić, obciągnąć czy dać się przeruchać...
Dokładnie. Nie wiem gdzie jest twoja granicą.
Ok. Przeruchac nie....A pocałunek z takim byś ścierpiała albo to przytulenie? Między ruchaniem i przytuleniem jest jeszcze parę etapów, prawda? Zatem o nie dopytuję.
Ja wiem, gdzie jest moja granica, nie przeszkadzają mi czarni na uczelni, w pracy, na ulicy (jeśli nie są to dzicy imigranci), ale seks z nimi jest dla mnie obrzydliwy.
Ok. Ty wiesz, gdzie jest twoja granicą, a ja nie, więc pytam.
Z Azorem też się bawię, chodzę na spacery, rzucam patyk, głaszczę, ale o seksie NIGDY nie pomyślałam i nie fantazjowałam... z murzynami jest identycznie.
Rozumiesz teraz?
Ja pierdyle...Znowu porównujesz człowieka do psa?

Dobra. Zostawmy to.
Prowokujesz Magia i dobrze o tym wiesz.
Ja odbijam piłeczkę prowokując Ciebie i tak się bawimy.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry