• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks w miejscu publicznym

Mężczyzna

Al3xx

Nowicjusz
ostatnio byłem z żoną na długich wakacjach na gorących równikowych wyspach, było tak gorąco że tam pozwalała sobie na chodzenie bez stanika, kilka razy namówiłem ją żeby szła bez majtek np. na hotelowe śniadanie, na zakupy- miała tylko sukieneczkę ;).

Gopro nagrywałem kilka ujęć, np jak szybki flash robi i widać jej dupeczkę pod sukienką,

ale jednego wieczoru poszliśmy z drinkami na plażę, kilka metrów od promenady która co jakiś czas była jeszcze uczęszczana przez ludzi wracających do swoich hoteli na mniej oświetlonej części wyspy.
Leżeliśmy na leżakach, za nami palma a za nią już ta promenada, także niby trochę schowani byliśmy, ale tak nie do końca ;D

Była około 22-23,
Zdjąłem spodenki, założyłem gumkę żeby nie musieć później sprzątać lub łapać w chusteczkę,
zwaliła mi rączką, a ja mając prosty dostęp do jej cipeczki mogłem ją jednocześnie strzepać ;) Było wspaniale, z pięknym widokiem na oświetlone morze :)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
T Seks w miejscu publicznym Fetysze i perwersje 182
P Moja kobieta nie ma ochoty na seks Porady seksualne 11
V seks na plaży w Chorwacji Seks 4
K Seks Ogłoszenia 1
WhitePinkRed Dlaczego seks nam „nie wychodzi”? Seks 17

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry