• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks podczas okresu

Kobieta

Skorpionka

Podrywacz
U mnie tradycyjnie okres 7 dni. Pierwsze 3-4 dni boli, później tylko czuć że krwawię ale boleć nic mnie nie boli.
Bardziej wkur... jestem jak jestem przed okresem i mam pms. Wtedy schodzcie z drogi bo pozabijam. Cała obolała, uczucia i emocje jak w klajdeskopie, cycki twarde jak kamień, ból kręgosłupa i podbrzusza, zatrzymanie wody w organiźmie, trądzik, wieczne spragnienie i chęć na słone. Jak dostaje krwawienia to wstępuje we mnie baranek, wracam do normalności, jestem spokojna, czuła i mizialska. Nosi mnie tylko przed.
Czasem doraźnie biorę apap czy ketonal ale to się zdarza naprawdę rzadko, tak to jadę bez niczego, przez te dni.
Czy odważyłabym się na seks podczas okresu? Raczej nie. Nie, dla świetego komfortu i już. Ewentualnie może w ostatnie dni. 6 czy 7. Ale i tak wolę seksik po Morzu Czerwonym.
 
Kobieta

Tynka

Podrywacz
Ano można się seksić podczas okresu ale po co. Jest tyle innych dni .
W ostateczności wydaje mi się, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby zrobić wtedy mężczyźnie lodzika.
 

PanTak

Seks Praktykant
:)
GF-HAS-PERIOD.jpg
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry