• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks oralny z gumką?

Kobieta

Aisog01

Erotoman
ale co nałożyć kobiecie jeżeli ma być oral przez zabezpieczenie
Jest i ochrona @Pele 😳
 
Kobieta

Nimfa69

Biegły Uwodziciel
Jest i ochrona @Pele 😳
O kurde, jest takie coś.....😳😳
 
Kobieta

Skorpionka

Podrywacz
Jak widac czlowiek uczy sie przez cale zycie a ono i tak Cie zszokuje i zaskoczy.
Po cholere sie pytam? Po co,cos takiego? Jako milosniczka orala co ja z tego mam? Przeciez robiac orala mezczynie i ja nie mam z tego zadnej, jakiejkolwiek przyjemnosci i on. To tak jakby lizac lizaka przez papierek. A przed papierek jeszcze spsikac plynem dezynfekujacym... Guma na penisie w oralu= Glupota i debilizm.
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Zło w czystej postaci powiedział facet, który nie musi tego obrzydliwego gluta łykać :ROFLMAO:
Jak chcesz wiedzieć to robiąc żonie dobrze ustami przez cały czas połykam wszystko co z niej wypływa i nie marudzę. Tak długo jak jest jej dobrze nie mam z tym problemu. A ty jeżeli robisz loda w gumie to poproś partnera o zrobienie mienetki przez spodnie
 
Mężczyzna

Kakarot16

Cichy Podglądacz
No bez jaj, robić minete a zakładać jakieś gumki. No szanujmy się trochę. Będę chciał czuć plastik albo silikon to będę balony dmuchał.

Robienie minety to coś wspaniałego. Nie wyobrażam sobie czegoś zakładać. To tak jak lizać loda z pół otwartym papierkiem.
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Nie mów, że przez spodnie tylko są specjalne maski oralne do minety (ochrona przed chorobami)
Jeżeli kobieta z którą jestem "w związku" powiedziałby mi że mam założyć gumę bo "ochrona przed chorobami" to odebrał bym to jako obelgę i kazał jej spierdalać. Tak oto związek by się zakończył.
Chodzi o to, bo on robi tzn. że się nie brzydzi
Więc jeśli kobieta robi partnerowi loda w gumie to się go brzydzi? To gratulacje dla partnera za wyrozumiałość. Ja chyba wolałbym żeby wcale nie robiła niż robiła w gumie. Bo po ki chuj robić coś co nie sprawia przyjemności.
No bez jaj, robić minete a zakładać jakieś gumki. No szanujmy się trochę. Będę chciał czuć plastik albo silikon to będę balony dmuchał.

Robienie minety to coś wspaniałego. Nie wyobrażam sobie czegoś zakładać. To tak jak lizać loda z pół otwartym papierkiem.
Generalnie kto wpada na tak znamienite pomysły jak oral w zabezpieczeniu. Samo czytanie tytułu tego tematu wywoluje u mnie niechęć. Jeszcze jak czytam pierdolety że robienie loda w gumie jest spoko.
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Jeżeli kobieta z którą jestem "w związku" powiedziałby mi że mam założyć gumę bo "ochrona przed chorobami" to odebrał bym to jako obelgę i kazał jej spierdalać. Tak oto związek by się zakończył.
No to musiałbyś się zbadać pierwsze.


Więc jeśli kobieta robi partnerowi loda w gumie to się go brzydzi? To gratulacje dla partnera za wyrozumiałość. Ja chyba wolałbym żeby wcale nie robiła niż robiła w gumie. Bo po ki chuj robić coś co nie sprawia przyjemności.
Np. Może brzydzić się wydostających się płynów
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
N Bezpieczny seks oralny Seks 3
P Pozwalam żonie na seks oralny Seks 28
Keny łest Seks oralny lekki problem Seks 5
F Seks oralny K+2M Fantazje erotyczne 32
Z Co lepsze: seks waginalny, oralny czy sama ręka? Seks 126

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry