• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks, ogólna rozmowa, orgazm

Mężczyzna

Kakarot16

Cichy Podglądacz
Siema, dziewczyny i chłopaki 😎. Założyłem ten temat, bo nurtuje mnie kilka pytań i też przy okazji może ktoś coś doradzi z dalszym rozwinięciem tematu. Jestem wstydliwy, więc wybaczcie mi to jeśli popełnię jakieś błędy ale to przez stres.

Ile razy w tyg z żoną czy kobieta uprawiacie seks? Macie za każdym zbliżeniem orgazm? Jak to u was wygląda? Przyznam się szczerze, że nie udało mi się nigdy doprowadzić żony do orgazmu moim ptakiem, zawsze gdy już jęczy to mnie tak podnieca że muszę wychodzić i wtedy dokanczam popularna (v) językiem i zawsze żona dochodzi a ja mogę spić te soki. A wychodzę z tego względu że nie stosujemy żadnych zabezpieczeń 😎.
 
X

xwin1990

Guest
Kiedyś bywało prawie codzienne bzykanko, teraz raz na kilka dni, na tydzień.... Co do doprowadzania małżonki to im częstszy sex tym lepiej. Jak jest zbyt rzadko to jestem za bardzo naładowany i szybciej kończę. Moja jest ogółem mało czuła na dotyk i ciężko jej dogodzić. Czasami moje 15cm staje na wysokości zadania 😅 ale często też kończę językiem lub zwinnymi paluszkami :unsure:. Pod tym względem to po prostu ewidentnie nie jesteśmy dobrani (tak to jest jak się zbyt szybko rodzinę założy zamiast się wyszaleć za młodu).....
 
Mężczyzna

Kakarot16

Cichy Podglądacz
To też mam ten problem, gdy jest dłuższą przerwa to nie wytrzymuje zbyt długo. To głównie też zależy od dnia, teoretycznie od wszystkiego. U mnie seks średnio jest 2x na tydzień czasami 3 😝.
 
O

ologreti

Guest
Kiedyś bywało prawie codzienne bzykanko, teraz raz na kilka dni, na tydzień.... Co do doprowadzania małżonki to im częstszy sex tym lepiej. Jak jest zbyt rzadko to jestem za bardzo naładowany i szybciej kończę. Moja jest ogółem mało czuła na dotyk i ciężko jej dogodzić. Czasami moje 15cm staje na wysokości zadania 😅 ale często też kończę językiem lub zwinnymi paluszkami :unsure:. Pod tym względem to po prostu ewidentnie nie jesteśmy dobrani (tak to jest jak się zbyt szybko rodzinę założy zamiast się wyszaleć za młodu).....
Coś w tym jest. 🙂
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
No to lecimy. Sex bez zabezpieczeń średnio 2-3 razy w tygodniu. Raz w tygodniu obchodzimy środę. Żona dochodzi bez problemu nawet po kilka razy, ale ona jest dość wrażliwa i poprostu może raz za razem. Jak była jakaś dłuższą przerwa np tydzień i zdarzy mi się dojść przed żoną to kilka minut ją palcuje i potem jak już Wacław zmartwychwstanie to jedziemy dalej.
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Oczywiście, że w stałych związkach, w których uprawie się regularny seks, często gumy się nie używa, tym bardziej że nie poprawia ona doznań.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
N Seks spotkania ŁÓDŹ Seks 0
K Seks w gumce, a preejakulat Porady seksualne 2
N Seks przygody w czasach szkolnych Seks 9
Arletka SEKS NA WYJEŹDZIE Opowiadania erotyczne 0
K Seks Seks 1

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry