• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks, ogólna rozmowa, orgazm

O

ologreti

Guest
Siema, dziewczyny i chłopaki 😎. Założyłem ten temat, bo nurtuje mnie kilka pytań i też przy okazji może ktoś coś doradzi z dalszym rozwinięciem tematu. Jestem wstydliwy, więc wybaczcie mi to jeśli popełnię jakieś błędy ale to przez stres.

Ile razy w tyg z żoną czy kobieta uprawiacie seks? Macie za każdym zbliżeniem orgazm? Jak to u was wygląda? Przyznam się szczerze, że nie udało mi się nigdy doprowadzić żony do orgazmu moim ptakiem, zawsze gdy już jęczy to mnie tak podnieca że muszę wychodzić i wtedy dokanczam popularna (v) językiem i zawsze żona dochodzi a ja mogę spić te soki. A wychodzę z tego względu że nie stosujemy żadnych zabezpieczeń 😎.
Mój facet nigdy mnie nie doprowadzil tak do orgazmu.... Zawsze mam zewnętrzny orgazm.... Aczkolwiek nie mówię że bym nie chciała. 🙈 Poprostu tak jakoś wychodzi. Zawsze wychodzi przed eksplozja bo ostatnio nie używa gumek.🙉🙉
 
O

ologreti

Guest
Tak masz rację
Ha, ale jest jeszcze preejakulat, który może zawierać żywe plemniki
Tak masz rację. Ale z preejakulatem jest tak że im częściej mezczyzna uprawia seks tym żywe plemniki są słabsze i jest najmniejsze ryzyko zaciążenia. A jeśli mezczyzna uprawia seks bardzo rzadko wtedy żywe plemniki za mocniejsze. (Jeśli się mylę to panowie proszę mnie poprawic😊) Tak samo chyba jest z wytryskiem....i częściej mężczyzna uprawia seks tym dłużej da radę a czym rzadziej to szybciej kończy.
 
Mężczyzna

Łukasz98

Cichy Podglądacz
Tak masz rację

Tak masz rację. Ale z preejakulatem jest tak że im częściej mezczyzna uprawia seks tym żywe plemniki są słabsze i jest najmniejsze ryzyko zaciążenia. A jeśli mezczyzna uprawia seks bardzo rzadko wtedy żywe plemniki za mocniejsze. (Jeśli się mylę to panowie proszę mnie poprawic😊) Tak samo chyba jest z wytryskiem....i częściej mężczyzna uprawia seks tym dłużej da radę a czym rzadziej to szybciej kończy.
Co do wytrysku, ja mam tak że im rzadziej tym wytrysk potężniejszy :p
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Hmmm, a po czym poznać obfity wytrysk, od mniej obfitego?
Pytam, bo w moim przypadku, kiedy oczy zalewa pot i już brakuje oddechu chodzi tylko i wyłącznie o uwolnienie ładunku spermy. A to ile jej jest, jest bez znaczenia.
Dla kobiety i faceta.
Moje drugie pytanie: dlaczego w tym temacie jest to tak ważne?
 
Mężczyzna

Łukasz98

Cichy Podglądacz
Hmmm, a po czym poznać obfity wytrysk, od mniej obfitego?
Pytam, bo w moim przypadku, kiedy oczy zalewa pot i już brakuje oddechu chodzi tylko i wyłącznie o uwolnienie ładunku spermy. A to ile jej jest, jest bez znaczenia.
Dla kobiety i faceta.
Moje drugie pytanie: dlaczego w tym temacie jest to tak ważne?
Bardziej chodziło mi oto że tego nasienia jest po prostu więcej niż przy regularnym stosunku ;) nie uważam że wszystkie ale niektóre kobiety to podnieca.
Dla mnie jako faceta owszem, bez znaczenia. Dla mojej kobiety nie koniecznie. Ważne dla mnie przynajmniej bo skoro podnieca to moją partnerke to czemu nie sprawić jej przyjemności ?
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
No tak, ale Retnu pewnie nie pamięta ilości 🙈
W nawiązaniu do ilości...
No Jasna Dupa, w jaki sposób normalny facet jest w stanie kontrolować, czy stwierdzić obszerność wytrysku?
Walenie konia przed monitorem i spust daje sie w jakiś sposób oceniać, ale nigdy nie z leżąc na żywej kobiecie.

Zdaje sie ze pochodzimy z różnych światów 🙂
 
Mężczyzna

Pindek

Seks Praktykant
Za czasów narzeczeństwa pod mamusinym dachem sex był kilka razy dziennie. Od czasu kiedy zamieszkaliśmy w swoim królestwie, nie zawsze jest czas na figle. Staramy się jednak w miarę możliwości używać siebie jak najczęściej. Czasami jest tak ze ani razu w tygodniu bo brak czasu, ale zdarza się i kilka razy dziennie kilka razy w tygodniu. Co do orgazmu to nie przejmowałbym się tym za bardzo. Jeśli będzie chciała dojść szybko, to uwierz mi ze dojdzie zanim zaczniesz się rozgrzewać. Takie już są kobiety😉
 

taki_on

Nowicjusz
Myślę że sporo osób zarówno mężczyzn jak i kobiet będących w stałych związkach powie ci że guma jest ble. Gumy można używać bawiąc się w przelotny sex albo gdy nie jest się pewnym co do nowego partnera.
A jesteś w stanie stwierdzić czy partner / partnerka jest w 100% wierna? Piszę ogólnie, nie personalnie.
Ktoś jeszcze twierdził, że prezerwatywa pogarsza wrażenia ( nie wiem której ze stron ). Podobno są takie, które potęgują odczucia. Piszę "podobno" bo sam nie miałem jeszcze potrzeby próbowania takich.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
P Moja kobieta nie ma ochoty na seks Porady seksualne 6
V seks na plaży w Chorwacji Seks 4
K Seks Ogłoszenia 1
WhitePinkRed Dlaczego seks nam „nie wychodzi”? Seks 17
D Seks na szparagach Seks 4

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry