• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks lub sytuacje seksualne na weselu - wasze doświadczenia

Mężczyzna

Ozcan83

Cichy Podglądacz
Z była partnerka po kilku wolnych tańcach poszliśmy na spacer ochłonąć, skończyło się bzykaniem od tyłu przy stodole - (wesele było na wsi) 😁
A druga sytuacja to, przy konkursie na oczepinach razem z druhna z którą tworzyłem parę, ocierała się tyłkiem o krocze do tego stopnia, że poczuła że obudziła moją męskość, odwróciła się i powiedziała że w zasadzie to ona już wygrała ten konkurs 🤭
 
Mężczyzna

Metalhorsie

Cichy Podglądacz
Z sziewczyna na weselu jej kolezanki poszlismy na swoje miejsce noclegowe, gdzie inni lezeli schlani i spali. Moja tez miala wciete. Seks byl w pelni, na loniec chciala strzal do buzi, wiec wyszedlem z niej i dostala ladunek w usta, a po chwili biegiem ruszyla cala gola do lazienki. Polkniecie spermy skonczylo sie wymiotowaniem do umywalki 🤣🤣🤣🤣.
Z inna dziewczyna na weselu mojego kuzyna poszlismy do pokoju, gdzie nocowalismy. Seka byl, ale ja glupi mialem ze soba tylko jedna gume. Skorzystalem z tego ze tlum ludzi byl kompletnie nawalony, wiec zabealem ze stolu dwa banany i wrocilem do zabawy. Laska poczula oba w dziurkach a sama zajela sie dosc nieporadnie moim sprzetem. Koniec byl taki, ze banany rozmiekly, jak zaczela je aciskac miwsniami, a loda nie dokonczyla 🤣🤣🤣
 
Mężczyzna

Monsz

Seks Praktykant
Gdy mialem 16 moze 17 lat, na weselu u kuzyna macanko dziewczyny ze strony panny mlodej, z ktora sie caly czas bawilem. Byla kilka lat strasza ode mnie ale bardzo piekna i figura 100/10.
Teraz sobie mysle, ze macanek bylo wiecej na roznych weselach ale juz nie takie.
Pozniej lizanie i zabawa cycusiami mojej dziewczyny na weselu u kumpla. To bylo na tarasie na zewnatrz. 😊 Niestety musial sie traffic jakis wujek-spoleczniak, ktory zaczal pieprzyc glupoty ze wszystko widzial i tak nie wolno. Ale na szczescie wszyscy byli wcieci i nikt go za bardzo nie sluchal... 😁
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry