• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks i środki psychoaktywne

A

AncymonX

Guest
Proszki, tabsy? Ależ po co? Narkotyki są zbędne. Poważnie szkodzą zdrowiu, a zdrowie jest potrzebne do seksu. Jeśli na rzeczy jest osiągnięcie stanu pozwalającego łatwiej zdjąć blokady psychiczne, pozbyć się typowych oporów przed eksperymentami, to wystarczy kilka mniej inwazyjnych środków. Zaczynając od środowiska, warto zyskać pewność w drugiej osobie że można z nią sięgać po nowe i kontrowersyjne rzeczy, wręcz perwersyjne, znając jej stalową i nieprzekraczalną granicę (tą nienaruszalną nawet w innym stanie świadomości). Generalnie trudno o złoto które ma taką pasję do tematyki seksualnej. Niestety większość ludzi to gawędziarze erotyczni, dwuorgazmowcy, albo po prostu nie potrzebując zbyt wiele do szczęścia. Od biedy najlepszym partnerem do eksperymentów z fetyszami może być własna osoba. Tutaj mogę coś podpowiedzieć z doświadczenia, pasującego do tematu używek. Bo faktycznie trudno przyprawiać nawet masturbację czymś co ewolucyjnie raczej nie było wiązane z ludzką seksualnością. Więc w moim przepisie "substancji aktywnych" jest kilka. Właśnie zestawienie kilku czynników daje super efekt. Zatem jeśli masz trudny dzień w pracy, mocno wyeksploatowałeś swój organizm, jesteś wymęczony fizycznie lub psychicznie albo dałeś sobie w kość na treningu przez co padasz na ryjek - dobrze. Jest pierwszy czynnik, zmęczenie/wyczerpanie. Można pomyśleć o odrobinie wstrzemięźliwości w jedzeniu aby czuć drobny głód (nie chodzić głodnym, tylko trochę niedojedzonym). Trzeci czynnik bazuje na dwóch poprzednich. Alkohol jako afrodyzjak i środek psychoaktywny pomagający zwiększać swoją otwartość działa szczególne dobrze gdy posiada grunt o którym pisałem wcześniej. Naprawdę można więcej bez odrzucania pomysłów na wstępie, a weryfikacja to niezła przygoda.

Z drugiej strony alkohol nie jest potrzebny gdy kobieta stanowi afrodyzjak i kusi do wszystkiego co niegrzeczne.
 

Aviator1

Seks Praktykant
Wiele leków potrafi zaburzać czynnośći seksualne. Szczegółnie leki psychotropowe, które bierze się w problemach takich jak nerwica czy depresja. Mogą w wielu przypadkach prowadzić do problemów z erekcją, wytryskiem. Zmniejszać ochotę na seks.

W takich przypadkach dobrze jest zmienić leki na inne, ewentualnie zdecydować się na psychoterapię:
Temat jest szerzej opisany na tej stronie.
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Ja się po alkoholu bardzo nakręcam. Jakiś czas temu byłem bardzo pijany, namówiłem partnerkę na seks, niewiele pamiętam, ale ona na drugi dzień powiedziała, że seks był bardzo interesujący, intensywny i wciąż mi stawał. Narkotyków nie biorę, więc nie wiem, jak wtedy jest.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
P Moja kobieta nie ma ochoty na seks Porady seksualne 6
V seks na plaży w Chorwacji Seks 4
K Seks Ogłoszenia 1
WhitePinkRed Dlaczego seks nam „nie wychodzi”? Seks 17
D Seks na szparagach Seks 4

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry