• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks grupowy z żoną. Chcecie wiedzieć jak się bawimy? :)

Mężczyzna

malz4346

Nowicjusz
U mnie na odwrót ale myślę że te 1.5h to przecież nie jest nie wiadomo jak długo
1,5 h to też nie jest żaden wyczyn pamiętam kiedyś zaprosiliśmy do zabawy gościa co prawie całą noc żonkę mi obracał. Był koleś nie do zajechania z tym że on umiał powstrzymać wytrysk. To było na jego przewagę bo u mnie z tym jest różnie jak już mam się spuścić to po mnie :(
 

And

Nowicjusz
U mnie zabawa w wielokąt jest dość częsta ale głównie w układzie ja, żona i jej koleżanka. Moja żona preferuje seks z kobietą. Czasem zdarza się że zabawiamy się z jakąś parą ale jest to bardzo rzadko. Na samym początku naszego związku ustaliliśmy ze ona lubi kobiety i nie chce z tego zrezygnować a ja jako kochający mąż nie mogłem jej odmówić ;) przy okazji zaliczając wszystkie jej koleżanki.
 
Mężczyzna

malz4346

Nowicjusz
U mnie zabawa w wielokąt jest dość częsta ale głównie w układzie ja, żona i jej koleżanka. Moja żona preferuje seks z kobietą. Czasem zdarza się że zabawiamy się z jakąś parą ale jest to bardzo rzadko. Na samym początku naszego związku ustaliliśmy ze ona lubi kobiety i nie chce z tego zrezygnować a ja jako kochający mąż nie mogłem jej odmówić ;) przy okazji zaliczając wszystkie jej koleżanki.
Moja niestety nie jest Bi a że lubi innych kolegów to też jej na to pozwalam. Mega przyjemność brać żonę razem z innym lub tuż po innym.
 
Mężczyzna

missee

Cichy Podglądacz
1,5 h to też nie jest żaden wyczyn pamiętam kiedyś zaprosiliśmy do zabawy gościa co prawie całą noc żonkę mi obracał. Był koleś nie do zajechania z tym że on umiał powstrzymać wytrysk. To było na jego przewagę bo u mnie z tym jest różnie jak już mam się spuścić to po mnie :(
No u mnie tak samo heh nie jest to do opanowania jednak mam tyle dobrze ze po 15 min mogę dalej
 
Mężczyzna

Martin 83

Nowicjusz
moja zonka w zyciu na to nie pojdzie chociaz nie powiem czasem nie chce seksu wcale a czasem drze sie na caly dom RZNIJ MNIE , PIEPRZ MNIE , MOCNIEJ , SZYBCIEJ czasem za nia nie nadarzam ale nie powiem te opowiadanie tak mi zainspirowało , że az nie moge :(
Gdy ją ruchasz mów jej do ucha o innych kutasach że ja tak mocno rżną,ja tak swoją przekonałem, teraz ma ochotę żeby ją ruchać dwoma kutasami
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Witam wszystkich widzę że nie zła dyskusja jest tu prowadzona , powiem wam tak ja tez szukałem już czegoś nowego sam bo żona nie i nie tak jak pisałem duużo wcześniej w temacie fantazji nawet i nuda i rutyna się wkradała nam do łóżka . Wiem że żona musiała do tego emocjonalnie dorosnąć , inaczej spojrzeć na świat z perspektywy czasu przez tyle czasu a prawie 3 lata w końcu się przełamała i powiedziała TAK .
Więc warto poczekać , w czasie seksu rozmawiać z żoną ( partnerem ) , wspólne fantazje i w końcu dojdzie do tego że razem zdecydujecie , ja tak miałem i teraz na legalu nie muszę się kryć i bać się o zdradę .
Tylko co do wyboru partnerów trzeba uważać bo dużo jest pojebów seksualnych !!

Co do naszych spotakań to spotkaliśmy się z kolegą i po raz 1-szy żona poczuła jak to jest mieć dwa penisy w sobie było gorąco naprawdę .... zapoznaliśmy tez parę , doszlo do spotkania dwa razy , 1-szy raz w mmm była to kawiarnia , pogaduszki , kawa , ciastko , itd bylo fajnie zaakceptowaliśmy się oni byli podobni do nas tez mieli dziecko , normalna rodzinka , nie mieli żadnego doświadczenia jak my chociać 2m+1k , my o tym powiedzielismy , duzo sie pytali i jak jest on mnie a jego żona mojej .Nie doszlo do spotkania na seks bo i oni nie mieli lokum a my tym bardziej . Umówiliśmy sie tak że będziemy w kontakcie jak oni będa mieli lokum to my dojedziemy do nich , dobrze bo to tylko 53km .

I było to chyba w Czwartek oni zadzwonili że w Sobotę małą zawożą do teściów i żebyśmy przyjechali i tak się stało w Sobotę okolo 19-stej bylismy u nich , mieszkaja w bloku , wjazd windą na 6 pietro . Najpierw kolacja pogaduchy do tego oczywiscie na zamrożenie stresu , lubelska jabłkowa i szum delikatny w głowie i zaczeliśmy się smiać już jest cały czas temat seksu itd zaraz się zacznie pomyslałem , a może ja zacznę zonę już dotykać !!! tak czekałem na odp chwilę !!!
C.D.N... napisze dalej co było puzniej ...

W końcu zaczołem swoją dotykać , jak oni zobaczyli to i oni zaczeli sie całować , aha dodam że na spotkaniu były ustalenia że 1-szy raz bez wymiany partnerów , to i my się zaczeliśmy calować zaczołem żonę rozbierać , bluzka stanik mizianie po piersiach , zaczęła się rozpalać bo nóżkami przebierała potem spudniczka a ona mnie spojrzałem a jego żona tez jest już bez stanika w samych maiteczkach on wyjoł pałę i do swojej ssij go usłyszałem , ja zaczołem żonie lizać myszkę odchylając majteczki na bok , po chwili je zdjołem , rozkraczyła się i lizałem jej cipkę a ona się patrzyła na jego fiuta , potem ja się szybo rozebrałem i włożyłem żonie do ust , jak go ssała to aż stękała a przyjaciele byli już nadzy i położyli sie pozycja 69 . Położyłem żonę i wszedłem w nią , i oni też zaczeli się bzykać ale i oni byli tak samo zajeb....cie podnieceni jak i my a z tego wynika szybki orgazm ja doszedłem ale powiem że się zajebiście blokowałem bo już wczesniej bym sie spuscił , chciałem żeby zona doszła i tak sie stało spusciłem sie po chwili , w tym samym czasie i oni zakonczyli , zaczelismy sie smiać bylo fajnie ale krótko , zastaliśmy tak nadzy , patrzylismy się na siebie , widziałem że zona ma chęć na jego fiuta a on chyba na nią , nie ukrywam ja tez miałem chęć na jego żonę , ***** ogolona z cieniutkim paseczkiem , moja zona ogolona na zero ja też wygolony , a on zarośniety , jego zona jemu powiedziała żeby i on sie ogolił następnym razem ... CDN

I tak nago z godz , lubelska , i powiem że mógłbym jeszcze raz już nie czekałem zaczołem żonę dotykac po cipce była mokra a ona mi waliła , nagle i jego żona zaczęła go masować i znów się zaczeło ja żonę a on swoją , znów wszedłem w nią i nagle on mówi a co na zmianę partnerów , ja powiedziałem że mogę sie zgodzić zona nie zaprzeczała i jego też sie zgodziła byłem w szoku bo to oni narazie nie chcieli wymiany a sami zaproponowali ja poszedłem do niej leżała mm na razie nie chciałem nic innego , chciałem jej lizać cipkę i tak robiłem spojrzałem sie tylko na chwilkę a on też mojej lizał , jego zona nagle do mnie ;; połóż sie i wzieła w usta ssała jaja , penisa , po sutkach poprostu całego bylo mi super a moja też ssała mu nagle zobaczyłem jak ją rucha od tyłu aż pośladki klaskają , ale była gorąca mówiła do niego na głos ojj tak ojj tak rżnij mnie ojj tak mmmm . I ja wszedłem w jego żonę nogi jej zadarłem do góry i zaczołem ja ****** . Drugim razem było dłużej i super ja po zdjęciu gumki spusciłem się na jej piersi on to widział , po chwili tez zdjął gumę i chciał tez ale moja zona się odwróciła i sama wzięła jego penisa do ust jak stękał bardzo zaczęła mu walić i strzelił na jej trochę na jej buzię i piersi , potem wzięła go znów do ust . I tak sie zakończyło spotkanie . CDN

Było extra zostaliśmy bardzo bardzo dobrymi przyjaciółmi , juz chyba na dobre , po seksie usiedliśmy , zjedlismy wszyscy nago , było wesoło , rozmowy itd ... Będziemy sie spotykać latem na grilla , może wspólne wakacje , to jeszcze ustalimy , co do naszego kolegi na razie powiedzieliśmy że to koniec ale jakby tamta para się zgodziła to możemy sie spotkać w 5-kę było by fajnie ale na razie nasi przyjaciele nie chcą to dobry tez kolega bo powiedział okej nie ma sprawy jakby co to piszcie do mnie . Na razie kontakt zerwany z nim , zobaczymy co dalej , nie wiemy co do spotkania następnego bo oni jak i my mamy dziecko i nie jest takie proste zostawić maleństwa a cały tydzień praca . Ale rozmawialiśmy chcemy dalej sie spotykać z nimi a oni z nami chcemy spróbować różnych układów , 2k , 2k+1m , 2m+1k ( to mamy za sobą ) ale jego żona jest chętna .
Przenocowaliśmy u nich ,wstaliśmy o 11-stej , już w ubraniu szybkie śniadanko i wracamy szybko do domu .
Dzwonimy do siebie jestesmy w kontakcie

Co do nastepnych spotkań nie będe już pisał bo wiadomo co będzie . Napiszę tylko wam jesli byśmy sie spotkali kiedyś w 5-kę .
Pozdrawiam was i życzę wam tego samego , moje fantazje się zrealizowały , jestem zadowolony , czasami nie mogę uwierzyć że znalezlismy kolege i taką fajna parę , podobną do nas pasującą i razem sie dogadywamy i akceptujemy .
Naprawdę co do szukania ludzi na seks to bądzcie bardzo ostrożni , najpierw dużo piszcie , potem rozmawiajcie z nimi przez tel tak można wyczuć człowieka jaki on jest , potem spotkanie ale nie od razu na seks tylko kawa itd ... Bo jest duzo pojebów , zboków , chorych ludzi na tym swiecie podających sie za kogoś kim nie są .... dobierajcie partnerów z głową ...
Pozdrawiam was ....
Bardzo ciekawa relacja i dokladniew temacie, dzieki:)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry