• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks bez gumki, tabletki brane nieregularnie

Status
Zamknięty.

van

Cichy Podglądacz
Szczerze mowiac.... nie wiem :|

Prezerwatywa to zabezpiecznie mechaniczne - generalnie jak nie pęknie to nie ma sie czego obawiac. Jak pęknie w ryzykownym terminie mozna isc do lekarza po postinor. Z tabletka takiego komfortu nie ma. JEsli nie zadziala, to dowiemy sie o tym juz za pozno na jakiekolwiek sensowne dzialania. Do tego, mam wrazenie, ze one przy kazdym "odchyleniu" od warunkow ich przyjmowania przestaja dzialac. Czy nie jest tak, ze stres zmniejsza ich dzialanie? Tak samo jak wziecie tabletki o innej godzinie czy alkohol w tracke stosunku?

To wszystko sprawia ze sie poprostu denerwuje. Z reszta, widac to po oim pierwszym poscie :D Pewnie problem tkwi we mnie (bo przeciez wielu facetow bezskutecznie prosi swoje partnerki o branie tabletek, wlasnie dla spokoju i bezpieczenstwa) ale niebardzo wiem jak temu zaradzic....

Statystyki do mnie przemawiaja bardzo skutecznie - tabletka to najskuteczniejsza metoda i wiem o tym. ALE najbardziej boje sie wlasnei tych odstepstw od ksiazkowych przykladow - czyli wlasnie przesuniecie godziny, alkohol, stres, zle dobranie tabletek, pominiecie tabletki itp....
 

Szarka

Erotoman
van napisał:
Szczerze mowiac.... nie wiem :|

Prezerwatywa to zabezpiecznie mechaniczne - generalnie jak nie pęknie to nie ma sie czego obawiac. Jak pęknie w ryzykownym terminie mozna isc do lekarza po postinor. ....

yyy a czymże jest postinor jak nie tabletką ? :shock: na dodatek tak ogromną bombą hormonalna, że w ciele robi niezłe zamieszanie i wcale nie daje pewności, że nie dojdzie do zagnieżdżenia jajeczka - można sobie pogdybać 50 % na 50% że będzie lub nie będzie ciąży.

van napisał:
Z tabletka takiego komfortu nie ma. JEsli nie zadziala, to dowiemy sie o tym juz za pozno na jakiekolwiek sensowne dzialania.

Identycznie jak po zastosowaniu postinoru

van napisał:
Do tego, mam wrazenie, ze one przy kazdym "odchyleniu" od warunkow ich przyjmowania przestaja dzialac. Czy nie jest tak, ze stres zmniejsza ich dzialanie? Tak samo jak wziecie tabletki o innej godzinie czy alkohol w tracke stosunku?.

Ewidentnie mało wiesz, stres i alkohol nie mają większego wpływu chyba, że ciągła biegunka i wymioty albo stosuje się cerazette albo inny środek. O ile mi wiadomo są tylko 2 rodzaje pigułek przy których trzeba dotrzymywać godzin stosowania. Przy innych odchylenie nawet kilku godzin nie robi żadnego problemu. Mi się zdarzyło zapomnieć brałam pigułkę dopiero po 12 godz i problemu nie było.

van napisał:
To wszystko sprawia ze sie poprostu denerwuje. Z reszta, widac to po oim pierwszym poscie :D Pewnie problem tkwi we mnie (bo przeciez wielu facetow bezskutecznie prosi swoje partnerki o branie tabletek, wlasnie dla spokoju i bezpieczenstwa) ale niebardzo wiem jak temu zaradzic....

Tylko praktyka i doświadczenie Cię przekona

van napisał:
Statystyki do mnie przemawiaja bardzo skutecznie - tabletka to najskuteczniejsza metoda i wiem o tym. ALE najbardziej boje sie wlasnei tych odstepstw od ksiazkowych przykladow - czyli wlasnie przesuniecie godziny, alkohol, stres, zle dobranie tabletek, pominiecie tabletki itp....

powtarzam NIC się nie stanie !
 

Polihymnia

Biegły Uwodziciel
No tak... Ale uważam, że jeśli kobieta decyduje się brać tabletki to musi wykazać się odpowiedzialnością i systematycznością...
 

mara

Seks Praktykant
Nie wyobrażam sobie by jakaś gówniara lat 15 brała anty... tak więc z wiekiem odpowiedzialność rośnie.
 

van

Cichy Podglądacz
Coz, te tabletki bierze w celach leczniczych. Musi je brac ze wzgledu na chorobe. Mysle, ze w innym przypadku by ich nie brala. Postanowilismy je wykorzystac jednak jako antykoncepcja, bo maja takze takie dzialanie.

mara - moja dziewczyna brala te tabletki majac 16 lat - wlasnie jako lekarstwo ;) Oboje jestesmy dorosli i wierze w jej odpowiedzialnosc

Szarka - dziekuję za to cale sprostowanie :)
 

Szarka

Erotoman
mara napisał:
Nie wyobrażam sobie by jakaś gówniara lat 15 brała anty... tak więc z wiekiem odpowiedzialność rośnie.

Mara ale jeżeli taka dziewczyna chce współżyć, a mam taką pracę w której dowiaduję się, że w wieku 14 lat sex to "normalka" - to chyba lepiej żeby stosowały pigułki niz nic ? Akurat to nazwałabym odpowiedzialnością.
 

mara

Seks Praktykant
Wszystko się zgadza, każdy z nas trochę inaczej odbiera ten temat. Miałem na myśli tyle, że nie warto wcześnie zaczynać brać anty bo chce od dziecka seksić :) tyle miałem do powiedzenia
 

Polihymnia

Biegły Uwodziciel
Odpowiedzialnością można nazwać sam fakt, że np. 15-letnia dziewczyna się zabezpiecza... Ale to, że w ogóle zamierza współżyć w takim wieku nie jest odpowiedzialne...
 

Szarka

Erotoman
Poli - zgadzam się niestety z roku na rok obniża się wiek, w którym młodzi ludzie zaczynają współżyć - przeraża mnie to :cry:
 

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
A tam, czepiacie się (chociaż też uważam że to skrajna głupota). Poprostu potwierdza się cykliczna teoria rozwoju społeczeństwa. Następują po sobie w określonej kolejności poszczególne fazy. Kiedyś przecież 14latka będąca żoną 40-50 letniego faceta nie była niczym dziwnym.
 

Szarka

Erotoman
kiedyś: żyły dinozaury, mamuty i inne stwory
kiedyś: to kowal wyrywał zęby
kiedyś: kobiety umierały w trakcie porodu bo nie było cesarki ....

....

aprilmoon wg. tego co piszesz powinniśmy się cofać w przeszłość bo kiedyś było to normalne ? :shock:
 

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
Szarko moja rodości. Chodzi o mentalność i zachowania ludzkie. Przecież przeszłości nie można przywrucić w teraźniejszości w sensie materialnym.
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry