• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks bez gumki, tabletki brane nieregularnie

Status
Zamknięty.

van

Cichy Podglądacz
Słuchajcie mam mały problem. Dziewczyna od paru miesięcy bierze jakieś tabletki antykoncepcyjne. Mimo to zawsze kochaliśmy się w prezerwatywie... tak się jakoś złożyło ostatnim razem, że tej gumki nie było a my to zrobiliśmy. Wszystko ok ale ona była pod wpływem alkoholu a tabletki bierze dość nieregularnie... nie wzięla ze 3 razy w ciagu tych kilku miesięcy i bierze z poślizgiem kilku godzinnym (zawsze bierze o 23, bywa ze o 1 czy o 21). Do tego w chwili stosunku była pod wpływem alkoholu, a z tego co wiem te środki nie działają z alkoholem??

Dokładnie to chodzi mi o to jak duża szansa jest zajścia w ciąże przy takim stanie rzeczy... Ona twierdzi ze prawie żadna, no ale ja to już taki pewny nie jestem.
 

van

Cichy Podglądacz
Pomyslalem, ale zapomnialem nazwy. W sumie nie wiedzialem ze to ma jakies wieksze znaczenie - tabletki antykoncepcyjne powinny byc chyba tak samo skuteczne?
 

Manveru

Podrywacz
Poli, to samo myślałem na początku. Wybacz van, ale to brzmiało jak "cześć, stłukłem wazon, co zrobić żeby mama nie widziała?".
 

van

Cichy Podglądacz
No nie powiem zebyscie mi pomogli. Ja caly czas nie wiem jakie znaczenie ma nazwa tabletek. Sa one przeciez dopasowywane indywidualnei do kazej kobiety tak, zeby dzialaly najlepiej i najbezpieczniej (dla zdrowia).

Jesli jednak to takie wazne, dziewczna bierze "Diane 35".
Coz, pogadalem z nia, posprawdzalismy rozne rzeczy i okazalo sie ze nasze obawy byly zupelnie bezpodstawne... chcialem uzyskac tylko jakies potwierdzenie z Wasze strony - od ludzi ktorzy sie na tym znaja a nie od ludzi ktorzy zarabiaja na tabletkach, ale widze, ze sie z tym tez jest ciezko :(
 

Polihymnia

Biegły Uwodziciel
van napisał:
No nie powiem zebyscie mi pomogli. Ja caly czas nie wiem jakie znaczenie ma nazwa tabletek. Sa one przeciez dopasowywane indywidualnei do kazej kobiety tak, zeby dzialaly najlepiej i najbezpieczniej (dla zdrowia).

Jesli jednak to takie wazne, dziewczna bierze "Diane 35".
Coz, pogadalem z nia, posprawdzalismy rozne rzeczy i okazalo sie ze nasze obawy byly zupelnie bezpodstawne... chcialem uzyskac tylko jakies potwierdzenie z Wasze strony - od ludzi ktorzy sie na tym znaja a nie od ludzi ktorzy zarabiaja na tabletkach, ale widze, ze sie z tym tez jest ciezko :(
Wiesz... Ja myślę, że nie powinno się ze wszystkimi sprawami zwracać do forumowiczów... Od samego początku powinieneś działać tak, jak zrobiłeś to później... Najpierw rozmowa z dziewczyną a jeśli to by Ci nic nie wyjaśniło, to można na forum zapytać...
My nie jesteśmy ekspertami, nie znamy odpowiedzi na pytania, czy ktoś jest w ciąży...

Strasznie czepialska się ostatnio stałam...
 

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
To jest ZŁE!!!!!!!!!!!! Nie można się czepiać do każdego o byle gawno. Pan już nadchodzi i nie będzie miał litości!!!! Buahahaha!!!! Gińcie dzieci szatana!!!!!!!!! HAHAHAHA!!!!
 

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
No nie, ale miałem ochotę napisać coś takiego jak napisałem(chodzi o te wykrzyknienia) więc musiałem nieco wyolbrzymić twoje czepialstwo
 

Manveru

Podrywacz
aprilmoon napisał:
To jest ZŁE!!!!!!!!!!!! Nie można się czepiać do każdego o byle gawno. Pan już nadchodzi i nie będzie miał litości!!!! Buahahaha!!!! Gińcie dzieci szatana!!!!!!!!! HAHAHAHA!!!!
Szatan chyba nie ma wacka, więc i o potomstwo trudno. Znacznie bardziej podoba mi się coś w stylu "czarny anioł". A że Pan nadchodzi, to inna sprawa. Apokalipsa blisko, to się czuje.

OT :x

Poli napisała
Czy ja się czepiam o byle gówno?

No właśnie, byle gówno to nie było. Chłopak był przejęty, my też :eek:
 

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
To, że lucyfer nie ma wacka to jestem w stanie przyjąć bo to anioł jakby nie było, a anioły to takie homoniewiadomo. Ale skąd ty wiesz czy szatan nie ma wacka? A poza tym, czy Bóg potrzebował go, żeby mieć dzieciaka?
 

gonia

Erotoman
aprilmoon napisał:
To, że lucyfer nie ma wacka to jestem w stanie przyjąć bo to anioł jakby nie było, a anioły to takie homoniewiadomo. Ale skąd ty wiesz czy szatan nie ma wacka? A poza tym, czy Bóg potrzebował go, żeby mieć dzieciaka?
:shock: :shock:
 

Manveru

Podrywacz
aprilmoon napisał:
To, że lucyfer nie ma wacka to jestem w stanie przyjąć bo to anioł jakby nie było, a anioły to takie homoniewiadomo. Ale skąd ty wiesz czy szatan nie ma wacka? A poza tym, czy Bóg potrzebował go, żeby mieć dzieciaka?
Maryja miała romans z Duchem Świętym ;)

A i piosenki mówią różnie. "God is a girl", "God is a DJ"...
 

Manveru

Podrywacz
To już taki zwyczaj na naszym forum, że tematy zmieniają kierunek, bo ich autorzy przestają się nimi interesować.
 

van

Cichy Podglądacz
Nie przestalem sie nim interesowac. Poprosilem Was o ocene ryzyka - prawdopodobienstwa. O tabletkach do niedawna wiedzialem raczej niewiele.... stad moja taka a nie inna reakcja... bardzo tym tabletkom nie ufam.

Odpowiedzi nie uzyskalem.... zamknijcie temat jesli nie macie nic ciekaego do powiedzenia zamiast narzekac, ze robi sie off topic.
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry