• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks analny, zapraszam kobiety i mężczyzn

Mężczyzna

Barsa70

Cichy Podglądacz
Słuchajcie w sumie to mam kilka pytań. Najpierw do płci męskiej. Uważacie seks analny za przyjemniejszy od klasycznego, z wiadomych względów, jednak wspomnę; ciaśniej, cieplej, niektórzy mówią nawet o uczuciu "wciągania do srodka" , w kazdym razie pupa ma wszystko to, co pochwa, tylko jest ciasniejsza i cieplejsza, dobrze rozumiem? (Wiadomo trzeba użyć lubrykantu, ale przynajmniej nie będzie wpływał na tarcie jak w przypadku pochwy, zmniejszal ) w każdym razie, tam im lepiej. No i tu pytanie, czy uprawiacie seks klasyczny bo to przyjęło sie za "norme"? Czy po prostu nie każda partnerka chce? Może robicie to po prostu dla partnerek, jakby poświęcacie się? Mówiąc wprost, wolelibyście aby pochwa była d..w sensie, gdyby je zamienić miejscami.. ale niestety?
I teraz do Was kobiety, czy pomimo tego, że wybierając klasyk, dajemy im coś gorszego to chcecie się kochać z tym poczuciem? Macie na to ochotę wiedząc, że tam im gorzej? Czy jest to coś, co was boli, czy raczej traktujecie już to jako normę?
Może byłoby lepiej gdyby kobiety dały mężczyznom tę lepsza opcje, i nie używały..sami wiecie, zapraszam do dyskusji
Anal to jest wyższa szkoła jazdy i nie da się stwierdzić co jest lepsze. Jednym i drugim trzeba się delektowac.
 
Kobieta

JeanGrey

Podrywacz
Ile ludzi na świecie, to i upodobań różnych wiele... Jedna kobieta uwielbia anal, druga mówi "fuj, obrzydliwe i boli". Jakaś tam kolejna rucha się tylko w cipę, druga mówi "ciągle tylko w cipę to nuda. Jakiś facet się masturbuje, to inni powiedzą że pojebany, wali konia zamiast uprawiać seks.. A jak jeszcze jakiś lubi zabawy swoim tyłkiem to zwyzywają go od pedałów, mimo, że robi mu to kobieta. Poza tym są też różne orientacje seksualne.. Są lesbijki, geje, lub bi... I całe szczęście że jest tyle różnych upodobań... byłoby słabo jakby wszczyscy lubili i robili to samo...
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Daje mi mnóstwo satysfakcji. Czuję się wtedy mega wypełniona.
A co uważasz o takim seksie analnym, w którym jesteś osobą aktywną, a partner osobą bierną? Tzn. o peggingu? Penetracji męskiej pupci za pomocą strap-ona?
A jak jeszcze jakiś lubi zabawy swoim tyłkiem to zwyzywają go od pedałów, mimo, że robi mu to kobieta.
To jeden z największych absurdów, jakie można było wymyślić odnośnie sfery seksualności.
W ogóle to przez ileś lat byłem absolutnie przekonany, że geje robią "TO" wyłącznie od przodu, tzn. napierając na siebie czubkami siusiaków. Była to dla mnie najoczywistsza oczywistość. Dlatego gdy później natknąłem się na plakat NOP-u "Zakaz pedałowania", to mnie zdziwił wygląd tego plakatu. Dlaczego nie przedstawia gejów jako stojących przodem do siebie i połączonych czymś, co wyglądało jak jeden wspólny siusiak. I skąd pomysł, jakoby "pedały" robiły to od tyłu. Czy autorzy tego plakatu podglądali kiedyś parę gejów w akcji i to na tej podstawie wysnuli taki wniosek?
Ciekawe, czy każdy kiedyś myślał tak jak ja o tym napieraniu czubkami siusiaków przez gejów.
 
Kobieta

JeanGrey

Podrywacz
A nawet jak to rzeczywiście jest gej, to co z tego? Człowieka określa się po całokształcie, po tym jakim jest wobec innych a nie po tym z kim wieczorem kładzie się do łóżka. Sa faceci 100% hetero, którzy codziennie np tłuką swoją żonę, bądź stosują przemoc finansową, lub psychiczną... I nikt mi nie powie że ten heteryk jest normalniejszy od geja. Ile się słyszy o tatusiach, którzy znęcają się nad dziecmi... ale gejowi, który by dziecku dał wszystk0o co najlepsze, obdarzył go ciepłym i kochającym domem, to niestety się odmawia adopcji
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Sa faceci 100% hetero, którzy codziennie np tłuką swoją żonę, bądź stosują przemoc finansową, lub psychiczną... I nikt mi nie powie że ten heteryk jest normalniejszy od geja. Ile się słyszy o tatusiach, którzy znęcają się nad dziecmi
Wiem, tylko że to już zupełnie nie na temat. O homoseksualizmie założyłem osobny temat.
https://sexforum.pl/threads/lgbt-ich-prawa-i-sytuacja.12392/ - o, tutaj. Jak chcesz się wypowiedzieć i wziąć udział w dyskusji mającej już miejsce, to zapraszam tam.
 
Kobieta

JeanGrey

Podrywacz
Wiem, tylko że to już zupełnie nie na temat. O homoseksualizmie założyłem osobny temat.
https://sexforum.pl/threads/lgbt-ich-prawa-i-sytuacja.12392/ - o, tutaj. Jak chcesz się wypowiedzieć i wziąć udział w dyskusji mającej już miejsce, to zapraszam tam.
ok, sorki za wypowiedź nie na temat, po prostu porównałam to do wypowiedzi kogoś kto napisał, zę seks klasyczny to norma... Czyli każdy inny nie jest normalny? Seksuolodzy mówią że nie ma czegoś takiego jak norma w seksie. I żeby nie było nie dotyczy to rzeczy zabronionych prawem i takich które krzywdzą innych. Jeśli dwoje ludzi w związku akceptuje to co robią, to nawet mogą się w swoim moczu kąpać, to nie jest zaliczone do zboczenia

wiele osób uznaje seks kutas-cipa, a seks analny jest dla niech zboczeniem, bo jak to mówią dupa jest od srania. To że pełni taką funkcję nie znaczy, że tylko do tego może służyć. Odbyt jest silnie unerwiony i stymulacja go potrafi dać czasem lepszy orgazm niż stymulacja pochwy.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Daniello93śl

Nowicjusz
Witam serdecznie. Osobiście uwielbiam seks analny pod każdą postacią np. delikatny od tyłu, dynamiczny na jeźdźca jak i ostry i mocny w każdej pozycji.
Niestety do tych czas spotkane kobiety w 90% odmawiały mi analnego seksu, powodem jest dość spory sprzęt czyli co za tym idzie obawa i strach kobiety :(
 
Mężczyzna

Daniello93śl

Nowicjusz
Witam serdecznie. Osobiście uwielbiam seks analny pod każdą postacią np. delikatny od tyłu, dynamiczny na jeźdźca jak i ostry i mocny w każdej pozycji.
Niestety do tych czas spotkane kobiety w 90% odmawiały mi analnego seksu, powodem jest dość spory sprzęt czyli co za tym idzie obawa i strach kobiety :(

To może zaproponuj im anal, w których to kobieta będzie stroną aktywną, a Ty bierną - czyli pegging? :)
Nie jest to możliwe ze względu na moje preferencje, ponieważ jestem dominujący w klimacie bdsm
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Mężczyzna

YoungMan

Cichy Podglądacz
Zgadza się. Ja z partnerką jesteśmy switchami oraz praktykantami każdej formy seksu. Mamy ochotę na vanilie - jest vanilia, chcemy ostry - jest ostry, petplay, podduszanie lżejsze i moc mocniejsze. Zależy od dnia i godziny, ale ja właśnie lubię jak ona dominuje i straponem mnie penetruje. Najlepsze jest uczucie jak myślę że już wyciąga i potem wpycha go mnie głęboko z nienacka
 
Mężczyzna

Barsa70

Cichy Podglądacz
Witam serdecznie. Osobiście uwielbiam seks analny pod każdą postacią np. delikatny od tyłu, dynamiczny na jeźdźca jak i ostry i mocny w każdej pozycji.
Niestety do tych czas spotkane kobiety w 90% odmawiały mi analnego seksu, powodem jest dość spory sprzęt czyli co za tym idzie obawa i strach kobiety :(
Ja jakoś tak się zlorzylo ze moje partnerki lubialy anal. Ale była jedna która uwielbiała anal mogłem z jej dupa robić co tylko chciałem. Nawet na mówiłem ja na dwa kutasy w tylku.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry