• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks analny i wasz stosunek do niego

Status
Zamknięty.

gonia

Erotoman
iloczyn napisał:
p1tbull napisał:
Co wy mowicie :|, ja to nie wiem :D jak przez dziurke ktora jest w obycie zastanowcie sie, tam tez znajduje sie sluz wiec co on tez wpada do macicy lol ja tam podzielam zadanie historyka ze tam nie mamz adnej dziury :|

sperma moze wyciec z odbytu i przedostac sie do pochwy, wystarczy jeden plemnik a moze dojsc do zaplodnienia.

Im bardziej z partnerka nie chcecie miec dzieci tym wieksze prawdopodobienstwo ze bedziecie miec :)
yy to jakas teoria?? :shock:
 

p1tbull

Seks Praktykant
iloczyn napisał:
p1tbull napisał:
Co wy mowicie :|, ja to nie wiem :D jak przez dziurke ktora jest w obycie zastanowcie sie, tam tez znajduje sie sluz wiec co on tez wpada do macicy lol ja tam podzielam zadanie historyka ze tam nie mamz adnej dziury :|

sperma moze wyciec z odbytu i przedostac sie do pochwy, wystarczy jeden plemnik a moze dojsc do zaplodnienia.

Im bardziej z partnerka nie chcecie miec dzieci tym wieksze prawdopodobienstwo ze bedziecie miec :)


Wiesz co ci powiem jak bys wsadzil jednego plemnika do pochwy to by nie dostal sie nawet do jajowodu, to po pierwsze a ze sperma moze wyciec to inna sprawa ale to raczej tez by bylo malo prawdopodobne....
 

iloczyn

Cichy Podglądacz
ja wiem, ze to malo prawdopodobne, pisze tylko ze jest teoretycznie taka mozliwosc. Skoro zapladnia jeden plemnik, wiec dlaczego to nie moze byc akurat ten jeden, ktory sie przedostanie?
 

Historyk

Cichy Podglądacz
iloczyn napisał:
ja wiem, ze to malo prawdopodobne, pisze tylko ze jest teoretycznie taka mozliwosc. Skoro zapladnia jeden plemnik, wiec dlaczego to nie moze byc akurat ten jeden, ktory sie przedostanie?

BO ktos musi zginąć... 8) tzn. kto by zginął na śluzie i w macicy ? jesli bylby tylko jeden ? to hcyba jednak nie ma zadnych szans na dotarcie na miejsce... :D a jesli chodzi o analą miłosc bezposrednio to mam innepytanie czy jak ktos z was robi to bez prezerwy i konczy np. w srodku to sperma sie zawsze wylewa z pupy partnerki ? czy zdarza sie jednak ze zostaje tam na dluzszy czas itp. ? tak mnie to ciekawi... :)
 

Historyk

Cichy Podglądacz
iloczyn napisał:
Młody18 napisał:
Po około 30 minutach sperma robi się płynna

Chcesz powiedziec ze przez pierwsze 30min jest gazem? ;)
To ja jestem chyba chory jakis ;)

iloczyn hcyba chodzilo mu o to że przez pierwsze 30 minut sperma jest dosc gesta a potem żadka jak woda praktycznie i dlatego moze sie wylać... :)

Ps. sperma w stanie gazowym... :shock: nierozsiewaj takich plotek bo sie małolaty przestraszą! 8)
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Historyk napisał:
iloczyn napisał:
Młody18 napisał:
Po około 30 minutach sperma robi się płynna

Chcesz powiedziec ze przez pierwsze 30min jest gazem? ;)
To ja jestem chyba chory jakis ;)

iloczyn hcyba chodzilo mu o to że przez pierwsze 30 minut sperma jest dosc gesta a potem żadka jak woda praktycznie i dlatego moze sie wylać... :)

Ps. sperma w stanie gazowym... :shock: nierozsiewaj takich plotek bo sie małolaty przestraszą! 8)

O to mi chodziło, jak to się mówi naukowo początkowo jest gęstopłynna a potem podobna do wody.
 

kokietka

Cichy Podglądacz
ANAL.....

HM......uwielbiam ten rodzaj sexu.....używam żelu intymnego na bazie wody,lub po prostu oliwki....a i tylko na śline sie zdarzało.......zresztą po pewnym czasie ,dzieki pieszczotom palcami..ten otwór sam sie lekko nawilża......nie wstydzę sie analu....nie ma czego......ludzie robia o wiele dziwniejsze rzeczy od analu...... :)
 

Jacek

Nowicjusz
O czlowieku gdzies ty to wyczytal powiedz mi jak mozna zajsc w ciaze od seksu analnego skoro plemniki nie dostana sie do macicy..... rownie dobrze mozesz napisac ze od oralnego zajdzie sie w ciaze, tylko jak przez przelyk i kwasy zoladkowe
Oczywiście, że można zajść w ciążę poprzez seks analny. Sperma wypływająca z odbytu łatwo może dostać się do pochwy (szczególnie jeśli kobieta jest podniecona).
 

CzarnaRóża

Cichy Podglądacz
A mnie to zaproponowała dziewczyna. Kiedyś byliśmy po imprezie i po wejściu do domu zaczęliśmy się kochać, a ona w środku stosunku zapytała czy uprawiałem kiedyś sex analny. :eek: Dalszym przebiegiem sama się zajęła.
Na moje późniejsze pytania powiedziała że gdy jest silnie podniecona lubi uprawiać sex analny.
 

dj

Cichy Podglądacz
A mnie bardzo się podoba sex analny... Podnieca mnie to... regularnie uprawiam sex analny ze swoją drugą połową. Co prawda wygląda to bardzo egoistycznie i ona tego nie lubi, jednak nie zmienia to faktu, że będziemy to robić. Ona rozumie moje potrzeby jest wyrozumiała i bardzo mnie Kocha. To też ma znaczenie!! Poświęca się, aby sprawić mi przyjemność, potrzebę każdego kontaktu. Używamy środka nawilżającego, dla amatorów anali dobra jest wazelina. Przedewszystkim trzeba wolno wsadzać... tyle wiem. Moim zdaniem nie ma lepszego sex`u od sex`u analnego. Miło jest szczególnie, gdy leżę na niej i ma nogi założone na moje barki, a moje ręce blokuję jej dłonie. Pozatym sama niechęć jej i to, że sprawia jej ból podnieca mnie... Jednak jedynie w seksie... bo w życiu codziennym nie nawidze jak jej cokolwiek doskwiera...

No i pytanie do panien... co zrobić, aby mojej panience się podobało, albo chociazby nie sprawiało jej tyle bólu :) Proszę o odpowiedź

A czy trzeba się tego wstydzić? Uważam, że nie!!
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
dj napisał:
Pozatym sama niechęć jej i to, że sprawia jej ból podnieca mnie... Jednak jedynie w seksie... bo w życiu codziennym nie nawidze jak jej cokolwiek doskwiera...

No i pytanie do panien... co zrobić, aby mojej panience się podobało, albo chociazby nie sprawiało jej tyle bólu :) Proszę o odpowiedź

A czy trzeba się tego wstydzić? Uważam, że nie!!
Moim zdaniem zahacza to o skrajny egoizm. Nie wiem jak może Ci sprawiać przyjemność niechęć twojej Ukochanej i sprawianie jej bólu.

Aby nie bolało należy wcześniej zacząć od węższych przedmiotów np. od jednego paluszka, po chwili dwóch a dopiero po chwili możesz się pakować penisem. Skoro boli ją, to ja bym jeszcze więcej użył środka nawilżającego takiego specjalnego do anala, można go znaleźć w każdym sex-shopie.
 

Szarka

Erotoman
dj napisał:
A mnie bardzo się podoba sex analny... Podnieca mnie to... regularnie uprawiam sex analny ze swoją drugą połową. Co prawda wygląda to bardzo egoistycznie i ona tego nie lubi, jednak nie zmienia to faktu, że będziemy to robić. Ona rozumie moje potrzeby jest wyrozumiała i bardzo mnie Kocha. To też ma znaczenie!! Poświęca się, aby sprawić mi przyjemność, potrzebę każdego kontaktu. Używamy środka nawilżającego, dla amatorów anali dobra jest wazelina. Przedewszystkim trzeba wolno wsadzać... tyle wiem. Moim zdaniem nie ma lepszego sex`u od sex`u analnego. Miło jest szczególnie, gdy leżę na niej i ma nogi założone na moje barki, a moje ręce blokuję jej dłonie. Pozatym sama niechęć jej i to, że sprawia jej ból podnieca mnie... Jednak jedynie w seksie... bo w życiu codziennym nie nawidze jak jej cokolwiek doskwiera...

No i pytanie do panien... co zrobić, aby mojej panience się podobało, albo chociazby nie sprawiało jej tyle bólu :) Proszę o odpowiedź

A czy trzeba się tego wstydzić? Uważam, że nie!!

koszmar, współczuję Twojej partnerce....
 

gonia

Erotoman
straszny egoista jestes takiego faceta to bym kopneła juz dawno w dupe jak chce analu a mnie to boli niech znajdzie sobie kogos innego
To prawie jak gwałt straszne nawet nie masz sie czym chwalic mogels to zachowac dla siebie
Ja z miła checia wziełabym butelke i wsadziła Ci w tyłek ciekawe czy bys byl zadowolony moze podniecałoby mnie to ze sprawia ci to boł ... jejku co za ludzie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ultrix

Cichy Podglądacz
dj napisał:
A mnie bardzo się podoba sex analny... Podnieca mnie to... regularnie uprawiam sex analny ze swoją drugą połową. Co prawda wygląda to bardzo egoistycznie i ona tego nie lubi, jednak nie zmienia to faktu, że będziemy to robić. Ona rozumie moje potrzeby jest wyrozumiała i bardzo mnie Kocha. To też ma znaczenie!! Poświęca się, aby sprawić mi przyjemność, potrzebę każdego kontaktu. Używamy środka nawilżającego, dla amatorów anali dobra jest wazelina. Przedewszystkim trzeba wolno wsadzać... tyle wiem. Moim zdaniem nie ma lepszego sex`u od sex`u analnego. Miło jest szczególnie, gdy leżę na niej i ma nogi założone na moje barki, a moje ręce blokuję jej dłonie. Pozatym sama niechęć jej i to, że sprawia jej ból podnieca mnie... Jednak jedynie w seksie... bo w życiu codziennym nie nawidze jak jej cokolwiek doskwiera...

No widzę dj, że naprawdę bardzo kochasz swoją kobietę.
Ale egoistyczne jest to, że nie pozwalasz się jej odwdzięczyć!
Nawet nie wiesz ile rozkoszy ona doznaje podczas takiego stosunku - pozwól aby teraz ona przejęła inicjatywę.
To bardzo proste: najlepiej jak przyjmiesz pozycję wypiętą, powiedz jej aby wzięła do ręki jakiś podłużny przedmiot (np. ogórek, banan, kij od miotły lub śrubokręt) i niech zacznie wsadzać ci to w dupę... aż do podniecenia.
Prawda jakie proste?!
Polecam to robić na sucho dla zwiększenia doznań. Dla odmiany możecie czasem ten przedmiot owinąć w papier ścierny i polać spirytusem. Gwarantuję, że doznania jakich wtedy doświadczysz będziesz miło wspominał do końca życia! Aha i pod koniec, aby pokazać jej jak mocno ją kochasz poproś ją aby zrobiła zamach i... z całej siły kopnęła cię w dupę (może też być twarz). Tak w pełni udowodnisz jej swoją miłość.
Wszystkie kobiety powinny jej zazdrościć takiego partnera jak ty!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
aaaaaaaarrrrrrrrrggggggggggggrrrrrrrrrrrhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!!!!!!!! :x :x :x :evil: :twisted:
 

dj

Cichy Podglądacz
Hmmm... to jest po prostu fantazja, jakieś zboczenie.

Ona w taki sposób mi udawadnia, ze mnie Kocha. Ja natomiast rewanżuje się.

To fakt jest egoistyczne... Co do tego, że byś się tym nie chwaliła... wiesz jestem w gruncie rzeczy anonimowy, podobnie jak Ty.

Co do głupich komentarzy... hmmm ja waszych zachowań nie potępiam, nie krytykuje. Każdy ma inne fantazje i potrzeby. A jeżeli partnerka mimo wszystko godzi się na to, sama mi proponuje chociaż w gruncie rzeczy tego nie chce i otwarcie mi to mówi to jest też co innego.

Rozumie, że muszę się wyżyć. W naszym zwiąsku potrafimy rozmawiać o tym co nam się podoba, a co nie. Jedno spełnia oczekiwania drugiego, akceptuje jakim jest. Związek jest zbudowany na szczerości i zaspokajania wymagań drugiej osoby. Jesteśmy jednością, która się wypałnia i potrafi wiązać. Życie partnerskie polega na spełnianiu oczekiwań drugiej osoby, lojalności, szacunku, zrozumieniu, rezygnowania z przyjemności i dóbr na rzecz drugiej osoby...
 

mara

Seks Praktykant
A no widzisz, w końcu mądrze piszesz, bo już wszyscy z widłami na Ciebie ciągli :) ale tak czytając to wszystko to jestem i tak zszokowany
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry