• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks a prawo - od ilu lat można współżyć?

noname

Cichy Podglądacz
mam moze troche dziwne pytanie ale...
czy ktos sie moze orientuje od jakiego wieku partnerow sex jest uznawany za legalny w swietle prawa?
nigdzie tego nie moge znalezc...
 

noname

Cichy Podglądacz
no i tutaj wlasnie wychodzi ta rozbierznosc...jedni mowia ze bariera jest 15 drudzy ze 16...gdzie mam to sprawdzic zeby byc pewnym? albo moze kto z was jest pewny w 100% ?
 

noname

Cichy Podglądacz
dla sprostowania ma 15 lat... a dlaczego nie? jezeli oboje tego chcemy? jezeli ona jest nieco bardziej dojrzala niz dziewczyny w jej wieku? balem sie tylko co by bylo gdyby jej rodzice sie o wszystkim dowiedzieli...stad to pytanie...
 

Koszałek Opałek

Biegły Uwodziciel
Ja pierdolę człowieku weź daj spokój. A zresztą... róbta co chceta, w każdym razie tabletki dziewczynie w tym wieku rozkur... rozwalą organizm, prezerwatywa Wam pęknie etc i będzie BETON i będziecie mieli przesrane. Ale Wasza sprawa. 15 lat to nie wiek na seks, zdecydowanie NIE.
 

noname

Cichy Podglądacz
dlatego tez zadnych tabletek nie bedzie...bede bardzo uwazal...a nawet jezeli cos by nie poszlo to jest jeszcze przeciez cos takiego jak antykoncepcja PO...
 

Koszałek Opałek

Biegły Uwodziciel
Ty chyba nie wiesz jak działa antykoncepcja PO... zwłaszcza w tym wieku. Organizm jest bombardowany hormonami i różne kobiety różnie to znoszą w wieku o wiele wyższym niż 15 lat, jedne wymiotują, innym wypadają włosy, jeszcze inne mają zawroty głowy etc. etc. - skutków jest wiele a te, powiedzmy już, dorosłe osoby mają ustabilizowany organizm, nie tak jak 15 latka, której gospodarka hormonalna jest jeszcze nie ustabilizowana.

Cóż, w wieku 15 lat być dziewicą to już wstyd, nieprawdaż?
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
ej przestańce najeżdżać na chłopaka. bardzo dobrze, że się interesuje antykoncepcja- przynajmniej jest odpowiedzialny.
to nie jest tak, że w wieku 15 lat być dziewicą to wstyd. To jest tak, że dwoje ludzi chce się pokochać, uprawiać ze sobą sex i jeśli dziewczyna jest do tego gotowa, jeśli odpowiedzialnie zabezpieczą się, to czemu nie?
Życzę przyjemnego pierwszego razu, ale bądźcie pewni, że chcecie to zrobić..!

A w jakim jesteś wieku noname i jak długo jesteście ze sobą?
Mam nadzieję, że się nie mylę i nie jesteś młodzieniaszkiem :p który poznał tydzień temu dziewczynę i ma ochotę na seks. Mam nadzieję, że to dojrzała i przemyślana decyzja.

Pozdrawiam i .. Koszałek wyluzuj ;)
 

noname

Cichy Podglądacz
ja mam 18 i jestesmy juz ze soba z 6 miesiecy...
nie wiem wspolnie jeszcze przemyslimy to wszystko zanim do czegokolwiek dojdzie...napewno nic nie bedzie sie dzialo pod wplywem impulsu..Koszalek a co do twojego ostatniego pytania to wcale tak nie mysle...i to nie ma nic z tym wspolnego..
 

seksolandia

Cichy Podglądacz
nieletni nieletnia to osoba poniżej 15 roku życia. Uważaj na Łowców pedofili ostatno to modne się stało i takie medialne że az się wymiotowac chce jak sie na to patrzy jak ludzi się nakręca w rozmowie wysyla fotki jakiejs fajnej laski a potem sie im pisze ze sie ma 14 i 8 miesiecy i bach masz pedofil na czole napisane :/
 
T

tenson

Guest
To wyjaśnię konkretniej: poniżej 15 karane i przerąbane na całe życie, powyżej 15 też karane ale już z innych paragrafów i można być bardzo łagodnie potraktowanym pod warunkiem, że nie ma się powyzej 18 lat bo inaczej to będzie krucho.
 
T

tenson

Guest
Tak, ponizej 18 roku zycia to nadal seks z nieletnia. Ponizej 15 to seks z maloletnia. Wygoogluj sobie obie frazy i zobaczysz :)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
N Seks spotkania ŁÓDŹ Seks 0
K Seks w gumce, a preejakulat Porady seksualne 2
N Seks przygody w czasach szkolnych Seks 9
Arletka SEKS NA WYJEŹDZIE Opowiadania erotyczne 0
K Seks Seks 1

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry