• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks a prawo - od ilu lat można współżyć?

Mężczyzna

Soczek Smoczek

Cichy Podglądacz
Ja bym nie ryzykował dla głupich gówniarzy dlatego zwracam uwagę na już pełnoletnie 18-latki czy 19-latki, 18-latki to dalej takie małolaty jeszcze ale już mam pewność, że nie narobią mi problemów. Raz piszą, że poniżej 15 nie można, raz, że poniżej 16 nie można, raz, że poniżej 18 nie można, teraz czytam, że poniżej 18 jest niepełnoletnia a poniżej 15 nieletnia, że z 15-latką mimo, że już można to mogą Cię oskarżyć o uwodzenie niepełnoletniej bo nie ma jeszcze 18, kiedyś mnie podrywała taka 15-latka od razu ją zbyłem, takie gówniarze tylko problemów mogą narobić, swoją drogą ciekawe czy autor tematu miał ten seks z tą 15-latką xD gdzieś mam to całe prawo, potem jeżdżą idioci jacyś łowcy i zgarniają ludzi którzy się umówili z jakimiś głupimi 14-latkami które z wyglądu już zbytnio dziecka nie przypominają, jak chcę sobie popatrzeć na prawdziwe dziecko to popatrzę sobie na ładną buźkę mojej 1.5 rocznej kuzynki, popatrzeć na twarz kuzynki zawsze można bo kto Ci tego zabroni hehe, a nie jakieś 14-latki w internecie które Ci tylko problemów narobią.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
N Seks spotkania ŁÓDŹ Seks 0
K Seks w gumce, a preejakulat Porady seksualne 0
N Seks przygody w czasach szkolnych Seks 9
Arletka SEKS NA WYJEŹDZIE Opowiadania erotyczne 0
K Seks Seks 1

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry