• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Samopowiększenie penisa po dojrzewaniu

Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Pewnie nawet bym o tym nie wiedział, ale obecna partnerka oznajmiła mi, że mam jednego z większych jakie widziała, co mnie mocno zaskoczyło i zaczęło zastanawiać, bo kiedyś nawet miałem kompleks.
Nie wiem jak to możliwe, ale stało się - wydłużył mi się penis 😁. Przez osiem lat o 2,5 cm, obwód bez zmian.
Jestem trochę przed 40, nie robiłem w tym kierunku nic.

Czy ktoś może zaobserwował u siebie coś podobnego?
 
Mężczyzna

Avatar

Erotoman
Pewnie nawet bym o tym nie wiedział, ale obecna partnerka oznajmiła mi, że mam jednego z większych jakie widziała, co mnie mocno zaskoczyło i zaczęło zastanawiać, bo kiedyś nawet miałem kompleks.
Nie wiem jak to możliwe, ale stało się - wydłużył mi się penis 😁. Przez osiem lat o 2,5 cm, obwód bez zmian.
Jestem trochę przed 40, nie robiłem w tym kierunku nic.

Czy ktoś może zaobserwował u siebie coś podobnego?
Cześć u mnie sytuacja wygląda podobnie i jestem bardzo zadowolony.... Czasami tracimy nadzieję ale zdarza się że jesteśmy w jednej chwili bardzo pozytywnie zaskoczeni
 
Mężczyzna

joskobrodacz

Seks Praktykant
jest tak ja też to zauważyłem możliwe że przez większa aktywności sexualna jest dłuższy ale i grubszy, znajoma której dawno nie widziałem zauważyła to i się ucieszyła bardzo
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Czasami tracimy nadzieję
Ja po prostu skonfrontowałem wielkość swojego z badaniami (właśnie 8 lat temu) i się okazało, że miałem niemal idealnie średniego jeżeli chodzi o długość, ale też grubszego (co ma większe znaczenie ponoć) i przestałem się przejmować 😁

jest dłuższy ale i grubszy
U mnie obwód się nie zmienił, ale może dlatego, że już był gruby (wcześniej obwód miałem nawet trochę większy niż długość). W sumie to i lepiej, bo już chyba byłby za gruby 😅 . Teraz jest idealny do długiego seksu.

A więc wniosek taki: dużo ruchać, dużo trzepać a będą same korzyści:D
To na pewno ma wpływ, bo podnosi poziom testosteronu, a to z kolei wpływa na wielkość penisa.


Według badań penis może zmaleć po ślubie i/lub urodzeniu dziecka (obydwa przypadki mi się przytrafiły). Właśnie przez obniżenie poziomu testosteronu, który dodatkowo spada wraz z wiekiem. To ja nie wiem, bo mi się chyba cały czas podnosi. Mam też większe owłosienie niż kiedyś i częściej mnie łapią infekcje pomimo zdrowszego stylu życia (no chyba, że tu stres też dodatkowo), a na dodatek jestem wyraźnie bardziej umięśniony niż kiedyś (bez żadnych ćwiczeń). Może czas na wizytę u lekarza? 🤣
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Według badań penis może zmaleć po ślubie i/lub urodzeniu dziecka (obydwa przypadki mi się przytrafiły). Właśnie przez obniżenie poziomu testosteronu, który dodatkowo spada wraz z wiekiem. To ja nie wiem, bo mi się chyba cały czas podnosi. Mam też większe owłosienie niż kiedyś i częściej mnie łapią infekcje pomimo zdrowszego stylu życia (no chyba, że tu stres też dodatkowo), a na dodatek jestem wyraźnie bardziej umięśniony niż kiedyś (bez żadnych ćwiczeń). Może czas na wizytę u lekarza? 🤣
Badania warto zrobić bo nadprodukcja testosteronu świadczy o złym funkcjonowaniu nadnerczy lub jąder. Może to świadczyć o początku jakiejś choroby.
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Penis rośnie do 35 roku życia wg pewnych badań pewnych uczonych.
Nie mogę znaleźć niestety. Wszędzie jako graniczny wiek podaje się 21 lat. Potem raczej w drugą stronę.
Za to, przy okazji, znalazłem inną ciekawostkę - otyli chłopcy mają niższy poziom testosteronu (i mniejsze penisy) - https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/34283215/

Badania warto zrobić bo nadprodukcja testosteronu świadczy o złym funkcjonowaniu nadnerczy lub jąder. Może to świadczyć o początku jakiejś choroby.
Dlatego o tym pisałem. Mogę sobie śmieszkować, ale do myślenia mi to dało 😅
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry