• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Różne temperamenty seksualne - jak sobie z nimi radzić?

maleńka

Cichy Podglądacz
Mam takie pytanko... Jak radzicie sobie z różnymi temperamentami? Co robicie, kiedy są okresy, że Wasz partner potrzebuje więcej niż Wy chcecie, albo kiedy wy chcecie więcej i częściej niż Wasza miłość? Jak rozwiązujecie takie problemy?
 

sii

Biegły Uwodziciel
nie ma tak ze ja chce mniej :lol: no ale czesto sie zdaza ze moja Aniolkowa nie chce ....ciezka sprawa czesto jestem taki nie w sosie....ale to nie powod do klutni napewno ; ) raczej do rozmowy 8)
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
:) Ja tam nie mam takich problemów, mamy z dziewczyna baardzo podobny temperament ( :p ) - jesteśmy prawie zawsze niewyżyci :D :D :D
 

Szarka

Erotoman
maleńka u nas temperamenty zmieniły się w momencie problemów w pracy i po przyjściu na światt synka.

Ale przez 1,5 roku narzeczeństwa i 3 lata po ślubie szaleliśmy ;)
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
my także wciąż mamy takie same temperamenty- po prostu nie widzimy się codziennie... tylko co kilka dni- i wtedy zawsze mamy na siebie ochotę :)
A jak widzimy się codziennie (np. w wakacje często) to i tak nie kochamy się codziennie- wolimy co jakiś czas i wtedy jest przyjemniej- wszystko z umiarem a będzie dobrze ;)
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
He he he w obecnym okresie gdy wszyscy chorują to my się widzieliśmy może 3 razy na 2 tygodnie. Po takim czasie apetyt jest wprost niesamowity :p
 

Kolorowy

Podrywacz
Yossarian napisał:
He he he w obecnym okresie gdy wszyscy chorują to my się widzieliśmy może 3 razy na 2 tygodnie. Po takim czasie apetyt jest wprost niesamowity :p

Eeeee... to Ty jak chorujesz to nie widzisz sie z dziewyną? my tam cały czas sibie wzajemnie zarażamy... :] tęsknota jest sielniejsza od jakiejs głupiej choroby...
 

ted

Biegły Uwodziciel
Ehh znam to osttnio chorowalismy z dziewczyna chyba z 3 tygodnie bo jak sie jedno w miare wykurowalo to drugie zarazalo i na odwor :p
 

sii

Biegły Uwodziciel
eheh to tak pewnie wszedzie jest : ) ale najlepiej oodchorowac razem pod kolderka ;p mozna sie niezle wypocic :D :p
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
Oj widujemy sie, ale czasem sie nie da :) He he wlasnie ostatnio mimo usilnych starań się nie zaraziłem, a powiniem być chory na 100% bo sie wymienialiśmy drogą kropelkową :p Tak to jush jest że nie zdziwie się jak w lecie zamiast leżeć na plaży z drinkiem w ręku bedę chory bo coś mnie dopadnie :x
 

gonia

Erotoman
kasiulla napisał:
my także wciąż mamy takie same temperamenty- po prostu nie widzimy się codziennie... tylko co kilka dni- i wtedy zawsze mamy na siebie ochotę :)
A jak widzimy się codziennie (np. w wakacje często) to i tak nie kochamy się codziennie- wolimy co jakiś czas i wtedy jest przyjemniej- wszystko z umiarem a będzie dobrze ;)
my tez sie codziennie nie widujemy niestety nawet nie ma takiej mozliwosci w sumie ja mam bardzo duzo czasu ale za to moj chłopak nie za wiele praca od poniedziałku do piatku i szkoła w weekend i to praktycznie w kazdy coz trezba sobie jakos radzic mi jednak jest ciezko czasami nie potrafie sobie własnie poradzic z tym ze nie widzimy sie dwa czy wiecej dni to odrazu mnie szlak trafia ale dam rade niedługo wakacje :) w sumie sie dogadujemy oby tak dalej o łozku nie wspomne bo w tym dobralismy sie po prostu idealnie :) "odpowiedni kluczyk do odpowiedniej dziurki" ;)
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
Kiedy ja mam ochotę, a Ona nie to robi mi dobrze ręką. Gdy mamy oboje ochotę i ze 2 wolne godziny to mrrr. Jeżeli ona ma ochotę i ja nie mam to i tak zaraz będę miał. Jeżeli nie mamy przynajmiej 2 godzin to niestety Ona dalej ma chcicę, ale mnie rozładuje.
 

ted

Biegły Uwodziciel
Hmm to ja mam chyba lepiej bo moja partnerka poprostu zostaje u mnei na noc i mamy cala nocke dla siebie :).
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry