• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Rimming, czyli lizanie odbytu. Co o tym sądzicie?

Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
moja zona jak się nakręci to liże jak szalona, na drugi dzień co prawda robi mi wyrzuty że nie lubi tego robić i ze więcej nie będzie ale myślę ze mówi to tylko dlatego że się tego wstydzi , natomiast ja zawsze przy minecie zajmuje się obiema dziurkami
 

Anulka21

Cichy Podglądacz
Hah, mam stałego partnera i tylko z nim takie zabawy :D z obcą osobą, lub nawet z dobrym długoletnim znajomym nie wyobrażam sobie takich rzeczy :(
 

Feio

Cichy Podglądacz
U nas zaczęło się od jej pieszczenia mnie w tamtych miejcach bo ja to robiłem jej juz wcześniej, z lizaniem włącznie. Pisaliśmy ze sobą i sama wyciągnęła ze mnie, że mnie to podnieca. Kiedy tylko się spotkaliśmy usiadłem jej na twarzy i wylizała mi tyłek. Od tego czasu prawie za każdym razem staram się wylizać jej cipkę i tyłek. Strasznie to lubię, kocham lizać jej pupkę i kocham jak ona mi to robi. Sam nie wiem co lubie bardziej. Ogólnie mam straszny fetysz na punkcie odbytów. Myślę, że jeśli ludzie sobie ufają i się znają jest to jak najbardziej wskazane.
 

ktosia

Nowicjusz
moim zdaniem dupa jest od srania . Ma być czysta ładna i pachnąca :D Po prostu nie potrzebuję wiedzieć jak czyjeś gówno smakuje :D
Ale skoro wam sprawia to przyjemność rozumiem ... ;)
 
Ostatnia edycja:

On1001

Erotoman
TAK! A usta od jedzenia, nie potrzebuje wiedzieć jak smakuje kutas.
Nie, dobra, serio, nie potrzebuje wiedzieć xD
 

Feio

Cichy Podglądacz
Myślę, że nieumyty penis też może być dla kobiety koszmarem. Jeśli jest czysto i po prysznicu to uważam, że nie ma problemu z higieną. To wybór każdego czy tylko poliże czy też włoży głębiej język. W każdym razie polecam, każda kobieta która lubi pieszczoty analne będzie wniebowzięta!
 

Feio

Cichy Podglądacz
Przemek92 jeśli to Ty to gratuluje. Takim krągłym i zgrabnym tyłeczkiem sam bym się chętnie zajął. Nie marnujesz czasu ;)
 
Mężczyzna

kazuya

Podrywacz
Również lubię lizać i być lizanym. Obustronny rimming to jedna z moich ulubionych praktyk seksualnych. Odbyt ma wiele zakończeń nerwowych i jest silnie erogenny więc podrażnianie go czy to językiem czy palcem daje spore doznania. Wiele kobiet ma opory przed tego typu pieszczotami ale z doświadczenia ze swoimi partnerkami powiem że jak już się przełamywały to potem każda z nich bardzo lubiła ten rodzaj pieszczot. Oczywiście higiena to podstawa.
 
I

ImoSi

Guest
A ja jestem dziwna. Wiekszosc z Was tak Drodzy Forumowicze stwierdzi. Kcoahm gdy partner robi mi rimming. Gdy jest szalenie delikatny i czuly. Gdy tam caluje, lize, wklada jezyk jak najglebiej. Delikatnie penetruje mnie paluszkiem. Ja wypieta na pieska lub na boku leze i film mi sie urywa. W koncu nic co ludzkie nie jest mi/ Nam obce. Jesli partner dba i ma fiola na punkcie higieny, na ostrzejsze zabawy przycina wloski na jezyka, jest czysty i pachnacy to czemu nie przelamac sie i nie sprobowac. Jezeli sie kochacie, ufacie sobie, czujecie sie w waszym towarzystiwe bezpiecznie, szanujecie siebie, to rimming nie sprawi ze nagle partner przestanie Was szanowac czy uzna za dziwke. Jezeli chcecie sie przelamac zawsze mozecie najpierw isc na pyszna kolacje, rozluznic sie winkiem, miec pod reka lubrykant i kondomy (po.rimmingu mozecie przejsc do analu), wziazc wspolna kapiel, polozyc sie na wygodnym miejscu i do dziela. Jezeli macie pewnosc ze partner jest czysty, pachnacy, dba o higiene i zdrwie, nie jest czyms chory to eksperymentujcie. Uwazajcie tylko na bakterie kalowe. Jak ktos chce sie to probujcie, nic na sile, spokojnie, moze moje rady na trzezwo/ na logike wam pomoga. Tez jestem/ bylam (na publicznosci nie powiem ktora z tych 2 opcji bylam-a tak by podraznic i podkrecic watek. Zgadujcie.) ta z jednych chce, ciekawi mnie ale sie boje.
 

Qzzz

Cichy Podglądacz
Uwielbiam lizać kobiece dupeczki. To moja ulubiona czynność podczas pieszczotek.
Ciągle mi mało, wylizałbym wszystkie czyste !
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
P Rimming, czyli moja pasja! Ogłoszenia 1
L Dziewczyny lubicie Rimming Seks 0
E Minetka i rimming - warminsko-mazurskie Ogłoszenia 0
dessi1979 Rimming. Uwielbiam. Seks 0
J Rimming Fetysze i perwersje 23

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry