• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Realne spotkanie z wirtualną znajomą

Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Nie wiem o jakich złotówkach piszesz,
Dlaczego wiec nie zapytałeś? Miejsca tu dosyć.
A pytanie jest takie proste, aby zaspokoić ciekawość i byc może poszerzyć wiedze o "złotówkach".
Napisz mi, ze się mylę, ok?

ale odnoszę wrażenie, że jesteś tu na forum, by na większość tematów odpisywać odwrotnie niż założenie autora. Ktoś napisał o pozytywnych kwestiach, Ty użalasz się, zaś jak ktoś napiszę coś negatywnie, Ty próbujesz pozytywnie.
🙂
Sorry za uśmiech. Wpadnij na PW a wzbogacę Twoja wiedze o zasadach funkcjonowania forum. Za darmo.

A najgorsze jest to, że pod każdym postem prawie, są Twoje odpowiedzi.
Przesadzasz z najgorszym, bo gdyby uwieraly Ciebie, gdyby tak było to jak nic przykryłbyś moje wpisy, prawda?
Czego sobie życzę!
Rozmawiaj ze mną, nie narzekaj.

Co do tych "złotówek"... Jeśli nie oczekuję się od drugiej strony tego, to raczej tak się nie kończy taka relacja.
Jako facet szukający w sieci brakującej mi polówki mogę z cala odpowiedzialnością powiedzieć, ze 95% znajomości miało podłoże ekonomiczne.
Pozostałe 5% to były tylko finansowe drobiazgi typu "prezent" na znanych darmowych portalach typu "swatka". A wiec znowu finanse.
Aby byc rzetelnym, w sieci poznałem mnóstwo Niezwykłych Kobiet - pisane z wielkich liter, bo i zasługują na wszystko co najlepsze - jednak nigdy nie chodziło o zwiazek. bo sa zbyt inteligentne, aby szukać ew. partnera w sieci.
Inteligentne dziewczyniska.
Kilka z nich jest tutaj....
Od lat mam zabronione wymienianie ich nicków, i to na piśmie zabronione! A wiec dla mnie rozkosznie rozgadana świętość.
Spotkałeś się już z czym podobnym?
Daj znać na PW.

Podsumowując... Relacja się toczy mimo różnicy wieku, mimo w sumie nie tak dużej odległości od siebie, a przede wszystkim mimo tego, że oboje mamy swoje związki mniej lub bardziej formalne.
Życzę Ci powodzenia!

.
 
Mężczyzna

misiek1510

Cichy Podglądacz
Jako facet szukający w sieci brakującej mi polówki mogę z cala odpowiedzialnością powiedzieć, ze 95% znajomości miało podłoże ekonomiczne.
Pozostałe 5% to były tylko finansowe drobiazgi typu "prezent" na znanych darmowych portalach typu "swatka". A wiec znowu finanse.
Aby byc rzetelnym, w sieci poznałem mnóstwo Niezwykłych Kobiet - pisane z wielkich liter, bo i zasługują na wszystko co najlepsze - jednak nigdy nie chodziło o zwiazek. bo sa zbyt inteligentne, aby szukać ew. partnera w sieci.
Inteligentne dziewczyniska.
Kilka z nich jest tutaj....
Od lat mam zabronione wymienianie ich nicków, i to na piśmie zabronione! A wiec dla mnie rozkosznie rozgadana świętość.
Spotkałeś się już z czym podobnym?
Daj znać na PW.
Nie wiem jak Ty, ale ja nigdy nie musiałem kupować prezentów by się przypodobać kobietą. Wynikało to z czystych intencji. To samo wychodzi przez się, a przede wszystkim nigdy nie narzekam, że muszę na kobiety wydawać.

Jeśli chodzi o ten pisemny zakaz. Jeśli to jest pismo sądowne to Ci współczuję.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Jeśli chodzi o ten pisemny zakaz. Jeśli to jest pismo sądowne to Ci współczuję.
Nie musisz współczuć, bo i tak wrzucę do klozetu Twoje deklaracje.
Serio.
I bez złośliwości, bo moim zamiarem jest rozmowa a nie bezrozumny hejt ala misiek1510, świeżo zarejestrowany na SF.
Za moja sprawa w wielu miejscach stoisz na czarnej liście, bo i w pełni i to w 100% zasłużyłeś sobie.


Prośba do konik, czy możesz przenieść nasze post w inny temat?
Nieokiełzany hejt zawsze brudziu każdy temat
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Wracając do tematu topiku i moich doświadczeń ze znajomościami z internetu.
Najbardziej brzemienne w skutkach były znajomości/zauroczenie via internetowe "zawodowe swatki" - początki zawsze wyglądały tak samo, pytaniem czy zaproszę na kawę. Internetowa kawę, czyli należało wykupić obrazek z kawa i przesłać dziewczynie. Potem kwiaty, bajecznie kolorowy pokój rozkoszy wszelakich, potem... potem...
Potem było wykupienie wyższych poziomów znajomości .
Owszem rozmowy były niesamowicie interesujące, ale były tylko internetowe, bo w momencie próby ustalenia konkretów spotkania, tja... nagle pojawiały się przeszkody nie do pokonania. Owszem, kilka z nich moglem w zarodku zniwelować wynajmując internetowy buduar... 🙂

Następnym posunięciem w łapaniu drugiej polówki były kontakty w miejscach podobnych do SF, w działach ogłoszeń.
A wiec znowu setki postów, zdjęć i realnych kwiatów, ale w tym wypadku również osobistych kontaktów. Seks zawsze był zajefajny, jednak po drodze zawsze wychodziły na światło dzienne poważne problemy finansowe, które to mogły zakłócić nasza "miłość".
Tja...
Własną Czarownice znalazłem w realu 🙂
Swego czasu zadzwonił do mnie przyjaciel.
- Za kilka minut ląduje twoja znajoma i abo ty ja zgarniesz, albo inni faceci! Jest atrakcyjna!
- A na czym leci? - pytanie było idiotyczne, ale bylem więcej niż tylko zaskoczonym.
- Na miotle, baranie jeden. Zbieraj dupę! Anulowałem jej zamówienie na samochód.
Zebrałem i dzisiaj Czarownica jest moja żoną.
Ta sama Czarownica zainteresowała mnie polskimi miejscami o erotyce, a co w końcowym efekcie spowodowało, ze poznałem wiele, cholernie wiele, niezwykłych, inteligentnych kobiet.

Poznałem dzięki postom jakie pisały w tematach na normalnym (erotycznym) forum, takim jak np. SF. I to właśnie one są dla mnie dziewczyniskami z olbrzymim wpływem na jakość naszego erotycznego internetu.
Fakt, za "dziewczyniska" za każdym razem dostaje po plecach 🙂 Ale to jest drobiazg, bo są niezwykle!
Niezwykle, poznane w rozmowach na forum...
Jeśli chodzi o ten pisemny zakaz. Jeśli to jest pismo sądowne to Ci współczuję.
Pieprze Twoje współczucie bo i jest tylko na pokaz.
Dlaczego jeszcze nie wiesz, ze internetowe problemy, rozbieżności wyjaśnia się w miejscu w którym powstały, a nie w sądzie?
Lub angażuje się prawników?
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Wiem!
Wiem!
🙂
Bo i jak długo można "pieścić" dziewczyniska ciągle tą melodia?
To, ze jest prawdziwa i z serca płynąca, od lat nie odgrywa większej roli u dziewczynisk.
Ale ja nie jestem dziewczyniskiem i z racji tego ma prawo oceny naszej sieci i rzeczonych dziewczynisk z trochę innego punktu widzenia. Mojego widzenia.

... te dziewczyniska, załatwią Cię pejczem po doopie i kneblem w dziobie.
Hmmmm,.. nie mam problemów z mate a i pamięć tez nie mi szwankuje a to oczywiście owocuje że przypomnieniem Ci, ze bylem pierwszym, który wszystkie dziewczyniska wystawił na targ niewolnic.
Wszystkie!
I do sprzedaży!
🙂

Sa niezwykle, ale...
 
Mężczyzna

misiek1510

Cichy Podglądacz
@retnu pamiętaj jedno. Teraz w obecnych czasach, jakakolwiek krytyka jest postrzegana za hejt. Polecam nauczyć się rozróżniać konstruktywną krytykę od hejtu :) Wyraziłem swoje zdanie na temat Twojej aktywności i tego co piszesz. Do krytyki musi być podstawa, przedstawiłem Ci jaką ja mam i widzę, że nie tylko ja tak twierdzę, więc Twoje straszenie, że jestem na czarnych listach jest śmieszne, a tylko możesz zaszkodzić nowym użytkownikom, którzy chcą coś napisać, będzie nie po twojej myśli :) Nie jesteś moderatorem, adminem, by rządzić się tu :) Życzę więcej luzu :)
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Wiem!
Wiem!
🙂
Bo i jak długo można "pieścić" dziewczyniska ciągle tą melodia?
To, ze jest prawdziwa i z serca płynąca, od lat nie odgrywa większej roli u dziewczynisk.
Ale ja nie jestem dziewczyniskiem i z racji tego ma prawo oceny naszej sieci i rzeczonych dziewczynisk z trochę innego punktu widzenia. Mojego widzenia.


Hmmmm,.. nie mam problemów z mate a i pamięć tez nie mi szwankuje a to oczywiście owocuje że przypomnieniem Ci, ze bylem pierwszym, który wszystkie dziewczyniska wystawił na targ niewolnic.
Wszystkie!
I do sprzedaży!
🙂

Sa niezwykle, ale...
Targ niewolnic? Masz fantazję 😂
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
@retnu pamiętaj jedno. Teraz w obecnych czasach, jakakolwiek krytyka jest postrzegana za hejt.
W polityce! Tutaj bzdura do kwadratu!
Jesli uważasz inaczej i potrafisz podeprzeć się konkretnymi przykładami, podaj jej tutaj! Tak aby nie zapisać się jako pieniacz, ok?
Chętnie Cie wsłucham.


Polecam nauczyć się rozróżniać konstruktywną krytykę od hejtu :)
A kim jesteś, ze komuś obcemu coś zalecasz i co upoważnia Cie jako Polaka do owego zalecania?
A bo ja wiem lepiej i nie będę pytał o więcej, czy kimś z politycznym zadęciem - na to nie musisz odpowiadać 🙂🙂
Jeśli juz wspomniałeś o krytyce....
Prośba: podaj różnicę miedzy konstruktywna i niekonstruktywna, ok? Tak, aby nie wyjść w sieci na pieniacza misiek 1510.

Teraz w obecnych czasach, jakakolwiek krytyka jest postrzegana za hejt.
Tylko w oczych tych, ktorzy nie maja pojecia o roznicach miedzy hejtem a odmiennym zdaniem, opinia.

Nie jesteś moderatorem, adminem, by rządzić się tu :) Życzę więcej luzu :)
Gdybym był, bylbys tolerowany albo jako nick co to coś pisze, albo z dożywotnim banem na plecach.

Targ niewolnic... tutaj wyraznie brakuje Ci wiedzy o erotyce, wpadnij na <PW a byc mze otrzymasz dostęp do tematu.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry