• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Real Sex...

B

Basia

Guest
nie no wiesz jak się pilnuję bo Maja kiedyś obiecała lochy i takie tam za spamowanie (a wiadomo spamiarzem nr 1 jestem ja :p)
a w temacie jest real choć dalej dochodzę do wniosku ze Zakopane to średnio dobry pomysł
 

On1001

Erotoman
Jest jeszcze kilka sympatycznych miejscowości tuż obok gór :p
Ja do swoich mam pół godziny piechotą :)

- - - Zaktualizowano - - -

Po za tym Maja na kilka dni uciekła. Jak nie ma kota... ^^
 
B

Basia

Guest
słabo się przyznać ale w samym Zakopcu jeszcze nie byłam :p okoliczne miejscowości fakt znam troszkę bardziej
ale i tak Ty widać masz bliżej :)
 

On1001

Erotoman
A tak na poważnie, nie chce nikomu skrzydeł podcinać w organizacji ale liczbę użytkowników szczególnie aktywnych na forum można zamknąć zapewne w 20-30 osobach, jeśli choć 20% z tego zechce się spotkać to będę pod wrażeniem. Po prostu tematyka forum specyficzna i jednak dla wielu anonimowość jest istotna.

- - - Zaktualizowano - - -

Sam osobiście znam na tym forum trzy osoby które zainteresowały mnie na tyle że chciałbym spotkać je w realu. Co do reszty, to nie tak że nie chce ich znać, po prostu bardziej jednak cenie sobie tą anonimowość.
 
B

Basia

Guest
anonimowość anonimowością ale to przecież faktycznie zaproszenie na grupen seks a to już nie koniecznie każdemu odpowiada nawet jak by ktoś się chciał spotkać z kimś z forum
poza tym co innego przebywanie na tym forum co innego umawianie się na seks. U mnie np. facet wiedział że tu jestem co nie oznacza że miała otwartą furtkę do spotkań
 

On1001

Erotoman
No, ten grupen seks to kwestia umowna, myślę ze mimo otwartości wielu naszych forumowiczów szybciej skończyło by się to na grupowej kawie niż grupowym seksie. Pomijając brak zbyt wielu kobiet na tym forum (jakościowo nadrabiają ale jednak :p) to jakoś sobie nie wyobrażam więcej niż trzech osób zabawiających się grupowo. Nie to że takie rzeczy się nie dzieją, po prostu część osób tutaj kończy swoje fantazje, no właśnie, na fantazjach. Nic mi do tego, bardziej jako fakt podaje.
 
B

Basia

Guest
nie była bym taka pewna
to że się nie słyszy o spotkaniach ludzi stąd nie oznacza że ich nie ma
 

On1001

Erotoman
Jak czytywałem starsze posty to miałem wrażenie że tego więcej było. Można powiedzieć że te spotkanie niemalże przez kurtyny naszego forum przeświecały :p
 

Podobne tematy


Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry