• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pytanie o nietypowy fetysz

Mężczyzna

Martin 101

Nowicjusz
Od dłuższego czasu nurtuję mnie pytanie dotyczące mojego fetyszu , pokrótce przybliżę na czym on polega: podnieca mnie brudzenie siebie oraz partnerki. Nie chodzi tu o zwykły bród tylko o błoto, farby , różnego rodzaju kremy .Zapewne dla większości z was fetysz wyda się obrzydliwy, ale przejdźmy do mojego pytania: o ile za granicą jest mnóstwo stron oraz kilka forum w tym temacie to w Polsce jest kompletna posucha w tym temacie. Czy waszym zdaniem jest to tak nietypowy fetysz czy ludzie po prostu boją się ujawniać ze względu na obawę jak zareaguje nasze społeczeństwo?
 
Mężczyzna

ŁowcaWłosów

Cichy Podglądacz
Od dłuższego czasu nurtuję mnie pytanie dotyczące mojego fetyszu , pokrótce przybliżę na czym on polega: podnieca mnie brudzenie siebie oraz partnerki. Nie chodzi tu o zwykły bród tylko o błoto, farby , różnego rodzaju kremy .Zapewne dla większości z was fetysz wyda się obrzydliwy, ale przejdźmy do mojego pytania: o ile za granicą jest mnóstwo stron oraz kilka forum w tym temacie to w Polsce jest kompletna posucha w tym temacie. Czy waszym zdaniem jest to tak nietypowy fetysz czy ludzie po prostu boją się ujawniać ze względu na obawę jak zareaguje nasze społeczeństwo?
Myślę, że pół na pół, nie jest to na pewno popularny fetysz, ale i nasze społeczeństwo jest mocno pruderyjne. Mam nieco inną perwersję i analogiczną sytuację, istnieje mnóstwo anglojęzycznych filmów, opowiadań, forów, a nawet są panie lekkich obyczajów, które się tym poniekąd zajmują, a tutaj nic. Mentalnie nadal tkwimy względem seksu w średniowieczu i dominuje u nas pozycja misjonarska pod kołderką z kobietą posiadającą, hm, już znane w średniowieczu atrybuty kobiecości.
 
Mężczyzna

Nico666

Seks Praktykant
Od dłuższego czasu nurtuję mnie pytanie dotyczące mojego fetyszu , pokrótce przybliżę na czym on polega: podnieca mnie brudzenie siebie oraz partnerki. Nie chodzi tu o zwykły bród tylko o błoto, farby , różnego rodzaju kremy .Zapewne dla większości z was fetysz wyda się obrzydliwy, ale przejdźmy do mojego pytania: o ile za granicą jest mnóstwo stron oraz kilka forum w tym temacie to w Polsce jest kompletna posucha w tym temacie. Czy waszym zdaniem jest to tak nietypowy fetysz czy ludzie po prostu boją się ujawniać ze względu na obawę jak zareaguje nasze społeczeństwo?
Oboje z żoną tak mamy, to jest cudowne, spróbuj z miodem.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry