• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pytanie do pań

Mężczyzna

facet30

Seks Praktykant
Jak wiadomo wielu facetów heteroseksualnych podnieca widok pieszczących się kobiet. W związku z tym pytanie do heteroseksualnych pań: czy podnieca was w taki sam sposób widok pieszczących się facetów?
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Powiedziałabym, że napewno nie tak bardzo jak my Wam😋
W sytuacji, gdy sama o to pytam, siedzę nie daleko i patrzymy sobie w oczy - tak. Widzę wtedy, że myśli tylko o mnie😉
Podczas gry wstępnej, ja osobiście nie jestem za, gdy mężczyzna sobie dopomaga sam z siebie, bo dla mnie to oznaka, że podniecenie moją osobą jest zbyt słabe. Może mężczyźni patrzą na to inaczej, ale takie są odczucia automatyczne z mojej strony.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Na wszelki wypadek. Cudownie mi sie to czyta. Ale pytanie dotyczy pieszczacych sie facetów. Naprawdę:ROFLMAO: Ale te odpowiedzi tak mi sie podobają, że pies tracał pytanie:);)
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Czy podnieca Cię widok dwóch pieszczących się facetów, czy jednego, który pieści samego siebie w Twojej obecności :D
 
Kobieta

Ada_L_87

Biegły Uwodziciel
W związku z tym pytanie do heteroseksualnych pań: czy podnieca was w taki sam sposób widok pieszczących się facetów?
Hmm... Gdy się bawią sami ze sobą - to nie, nie podnieca. Co innego gdybym ja się bawiła razem z nimi 😏 Wtedy mogą robić co chcą i nawet ich zwykły pocałunek może podniecić... 😈
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Czy podnieca Cię widok dwóch pieszczących się facetów, czy jednego, który pieści samego siebie w Twojej obecności :D
No to zmienia postać rzeczy😂 dlatego trzeba pisać dokładnie o czym mowa😜

Dokładnie, dwóch na raz nie podnieca. Jakby mieli być dwaj w jednym momencie to tylko i wyłącznie obaj dla mnie🤩

Jeżeli chodzi o jednego, to tak jak powyżej napisałam. Kiedy poproszę, tak. Kiedy nie poproszę - nie😂
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
No to zmienia postać rzeczy😂 dlatego trzeba pisać dokładnie o czym mowa😜

Dokładnie, dwóch na raz nie podnieca. Jakby mieli być dwaj w jednym momencie to tylko i wyłącznie obaj dla mnie🤩

Jeżeli chodzi o jednego to tak jak powyżej napisałam. Kiedy poproszę, tak. Kiedy nie poproszę - nie😂
Mam pierwszą karaibską fantazję!!
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
No ja już myślałam, że się nie doczekam🤣🤣🤣😉
Ubrany w lnianą białą koszulę i jeansowe szorty koloru khaki wręcz bombardowany myślami o Tobie zmierzam na nasze pierwsze spotkanie na plaży o zachodzie słońca i przy akompaniamencie cudownie uspokajających fal. Czeka tam na nas nieopodal brzegu stół zastawiony wyśmienitymi karaibskimi przystawkami, a obok posłanie z baldachimem. Biegniemy ku sobie, a Ty wyglądasz kurewsko podniecająco, ale... nie tak, jak rosły, barczysty, oszałamiająco przystojny Karaib, który miał tego wieczoru dbać o to, by nikt nie zakłócał nam uciech. Pożądam go tak bardzo, że migiem zapominam o Tobie, a Ty tylko przyglądasz się naszym dzikim igraszkom :D:D:D
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Ubrany w lnianą białą koszulę i jeansowe szorty koloru khaki wręcz bombardowany myślami o Tobie zmierzam na nasze pierwsze spotkanie na plaży o zachodzie słońca i przy akompaniamencie cudownie uspokajających fal. Czeka tam na nas nieopodal brzegu stół zastawiony wyśmienitymi karaibskimi przystawkami, a obok posłanie z baldachimem. Biegniemy ku sobie, a Ty wyglądasz kurewsko podniecająco, ale... nie tak, jak rosły, barczysty, oszałamiająco przystojny Karaib, który miał tego wieczoru dbać o to, by nikt nie zakłócał nam uciech. Pożądam go tak bardzo, że migiem zapominam o Tobie, a Ty tylko przyglądasz się naszym dzikim igraszkom :D:D:D
🤣🤣🤣🤣🤣 a no to już wszystko jasne!
Ty jesteś moim sąsiadem w hotelu, z mojej fantazji🤪😄 dziadu😜🤣
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry