• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pytanie do pań i panów - jaki sposób robienia loda Was najbardziej kręci? Jaka pozycja?

Mężczyzna

Swiezak

Biegły Uwodziciel
Jako prawiczek osobiście lodzika nie miałem, chociaż chętnie bym tego doświadczył 🤪
Ale wyobrażam sobie to tak:
Leżę na plecach z wyprostowanymi, rozchylonymi na maxa nogami a ona miedzy nimi.
Delikatnie odciąga naapletek i bierze go do ust jeszcze lekko sflaczałego.
A następne powolnymi ruchami wykonuje ruchy okrężne wokół mojego żołędzia natomiast usta mocno zaciska.
Gdy już mi stanie rękoma bawi sie moimi jądrami.
Jak jesteś młody i prawiczek to jest tu jeden błąd, przed ściągnięciem spodni na samą myśl stał by Ci już na baczność, a nie był sflaczały 😉
 
Mężczyzna

Jebaniutki

Nowicjusz
Ja też ubóstwiam 69, bardziej wolę być na dole, ale góra też może być.

Ja gdy wyczuję że ty już się zbliżasz do finału, to bym zwolniła tempo, wyjęła go z ust i zaczęła lizać go od samych jąder do czubka, i z powrotem. Potem ustami obejmę twojego żołędzia,i zacisnę na kilka sekund.

Napięcie troszkę opadło, więc biorę się znowu do obciągania ci fiuta.
Edytko zdecydowanie wiesz co najlepsze😊 Ja uwielbiam mieć robionego od tyłu - Ja wypinam się mocno jak na pieska z głową nisko na poduszce a Kobieta jest za mną i obciąga mi mocno od tyłu. Mam wtedy mega orgazm i wytrysk aż jęczę z rozkoszy. Nazywa się to bodajże milking cook😊
 
Mężczyzna

argos42

Cichy Podglądacz
Uwielbiam siedzieć na kanapie mieć szeroko nogi a ona klęczy albo siedzi wygodnie i robi loda ocierając się cyckami o moje nogi i kiedy stoję,ona klęczy robi loda i co jakiś czas patrzy na mnie,sama dławi się nim i ma dużo śliny,kiedy się spuszczam wyciąga języczek trzepie go szybko i sperma leci na języczek i całą twarz.....
 
Mężczyzna

distrteeed

Cichy Podglądacz
Każda pozycja jest dobra do robienia loda już z samego faktu robienia go :D Ale imo najlepszą i najwygodniejszą jest taka bliska 69 - łatwiej zmieścić się w całości, nawet w mocnej erekcji :)
 
Mężczyzna

distrteeed

Cichy Podglądacz
ah no w sumie tak wygodniejsze od 69 jest jak głowa wystaje za materac albo podłoży się poduszkę. No i ok, głębokie wygrywa a w ostrzejszym wydaniu to złoto.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry