• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pytanie do Pań i Panów

Stranger1995

Cichy Podglądacz
Witam wszystkich

Mam takie pytanie do Panów, czy któryś bawił się już masturbatorem? Jutro ma mi właśnie przyjść i jestem mega ciekaw co to będzie. A jak już się bawicie to trzymajcie tak snandardowo w dłoni? Czy gdzieś umieścić tak żeby całe cialo poszło w ruch a rączki wolne?


I teraz pytanie do Pań. Spotkaliscie się z nakładkami przedłużającymi? Odczuwałyscie jakąś różnicę? O odczucia faceta to chyba nawet nie będę pytał bo co on biedak może tam czuć xd no ale pytanie do Was czy to coś działa?
 
B

Basia

Guest
oj pamiętam jak taki jeden wyskoczył z tą nakładką - jedynie jakoś jej nie użyliśmy chyba że do robienia sobie jaj z innych :p Do dzisiaj ten żart sytuacyjny mnie bawi :p
 
Mężczyzna

jamesoon

Biegły Uwodziciel
Jeśli chodzi o masturbator to bawisz się jak chcesz ;) możesz sobie leżeć i rączkami poruszać i możesz gdzieś umocować i jakbyś posuwał laske.... Chyba nic cię nie ogranicza. Śmierdzi to takim dziwnym silikonem...
 

ona1969

Podrywacz
Witam wszystkich

Mam takie pytanie do Panów, czy któryś bawił się już masturbatorem? Jutro ma mi właśnie przyjść i jestem mega ciekaw co to będzie. A jak już się bawicie to trzymajcie tak snandardowo w dłoni? Czy gdzieś umieścić tak żeby całe cialo poszło w ruch a rączki wolne?


I teraz pytanie do Pań. Spotkaliscie się z nakładkami przedłużającymi? Odczuwałyscie jakąś różnicę? O odczucia faceta to chyba nawet nie będę pytał bo co on biedak może tam czuć xd no ale pytanie do Was czy to coś działa?

Nawet nie wiedzialam, że są takie nakladki. To sie może kiedys przydac ;) dzięki
 

Norbixxx

Cichy Podglądacz
Ja posiadam taki masturbator z tym że tańszy ale rolę swoją spełnia jednak jest inaczej jak walisz a jak wkładasz w coś ;) Musisz tylko dobrze nawilżyć sztuczną cipkę i penisa aby gładko szło :p Co do położenia to w większości nasuwam ręką ale można też położyć na łóżku między poduszkami np. i posuwać, do tego moja jest dosyć łatwa w czyszczeniu więc można się spuścić wewnątrz :D
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry