• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pytanie do kobiet

Mężczyzna

Keny łest

Podrywacz
Witam drogie Panie, czy lubicie zabawy oralne związane z waszym tyłeczkiem czy raczej preferujecie tylko minetki?. Osobiście dziewczyna pozwala mi na to tylko pod wpływem alko i to bardzo rzadko, bo się krępuje i jej ,,dziwnie". Kobiety raczej tego nie lubią czy różnie to bywa?. Kolejna sprawa odnośnie palcówki. Gdy robie jej palcówke to po jakimś czaje zabiera moją ręke bo mówi, że ,,czuje jakby sie miała posikać".Jak wytlumaczyć jej że mi to nie przeszkadza, to nie wiem :(.
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Witam drogie Panie, czy lubicie zabawy oralne związane z waszym tyłeczkiem
Hmm zawsze się denerwuję, że na coś tam trafi 🤭🙈 (oczywiście umyte). A jeśli chodzi o sam fakt dotykania - to fajne uczucie.


Gdy robie jej palcówke to po jakimś czaje zabiera moją ręke bo mówi, że ,,czuje jakby sie miała posikać".Jak wytlumaczyć jej że mi to nie przeszkadza, to nie wiem :(.
Jak ma uczucie posikania tzn. że by miała kobiecy wytrysk. Możesz powiedzieć, że doświadczy mega orgazmu jak pozwoli Ci dalej robić palcówkę
 
Mężczyzna

Keny łest

Podrywacz
Hmm zawsze się denerwuję, że na coś tam trafi 🤭🙈 (oczywiście umyte). A jeśli chodzi o sam fakt dotykania - to fajne uczucie.



Jak ma uczucie posikania tzn. że by miała kobiecy wytrysk. Możesz powiedzieć, że doświadczy mega orgazmu jak pozwoli Ci dalej robić palcówkę
I tak samo ma problem z ,,facesittingiem" i robieniem minetki jak jest w pozycji ,,na pieska" krępuje się że jestem blisko jej drugiej dziurki... a przecież dopiero co się myliśmy 😑.Spróbuje ją chociaż namówić na ten kobiecy wytrysk.
 
Kobieta

Natalia9542

Nowicjusz
Lizanie tyłeczka jest całkiem ok, ja dopiero po pijaku się do tego przekonałam :ROFLMAO:, a z tym wytryskiem to pewnie boi się że narobi bałaganu, idź z nią do wanny czy pod prysznic i działaj
 
Kobieta

Skorpionka

Podrywacz
Lizanie tyłeczka jest całkiem ok, ja dopiero po pijaku się do tego przekonałam :ROFLMAO:, a z tym wytryskiem to pewnie boi się że narobi bałaganu, idź z nią do wanny czy pod prysznic i działaj
Albo są takie specjalne podkładki pod tyłek dla seniorów na nietrzymanie moczu. Jak chce się squirt przeżyć wygodnie w łóżku, a nie chce się latać do łazienki, to podkład higienniczny pod tyłek i jazda🤔 myślę że to teżmogłoby się sprawdzić- no na logikę🤔 a później wylizać do czysta bądź na umycie się po zabawach do łazienki🙂
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Albo są takie specjalne podkładki pod tyłek dla seniorów na nietrzymanie moczu. Jak chce się squirt przeżyć wygodnie w łóżku, a nie chce się latać do łazienki, to podkład higienniczny pod tyłek i jazda🤔 myślę że to teżmogłoby się sprawdzić- no na logikę🤔 a później wylizać do czysta bądź na umycie się po zabawach do łazienki🙂
Nie zawsze jest tak dużo tego ejakulatu 😅
 
Kobieta

Ada_L_87

Biegły Uwodziciel
Lekki wykop, ale wyskoczyło mi w "Podobnych tematach"...

Podkład dla seniorów na nietrzymanie moczu? Serio...? 🙈

Kto w takich momentach myśli o jakimś podkładzie? 🙈😆
I abstrahując od tego, gdybym miała dostać takowy pod tyłek, to moja ochota w ogóle na cokolwiek przebiłaby się aż do piwnicy i runęła tam z hukiem 😆 Więc nie, to nie jest wg mnie dobry pomysł 😆
 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Lekki wykop, ale wyskoczyło mi w "Podobnych tematach"...

Podkład dla seniorów na nietrzymanie moczu? Serio...? 🙈

Kto w takich momentach myśli o jakimś podkładzie? 🙈😆
I abstrahując od tego, gdybym miała dostać takowy pod tyłek, to moja ochota w ogóle na cokolwiek przebiłaby się aż do piwnicy i runęła tam z hukiem 😆 Więc nie, to nie jest wg mnie dobry pomysł 😆
Ada jesteś Wielka - biorę Cię na zajęcia do studentów V roku z urologii :) 💋 (y) 🌹
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
jamesoon Pytanie do kobiet z motylkami 😉 Sprawy kobiet 7
M Pytanie do kobiet Poza tematem 37
N Pytanie do kobiet Akcesoria erotyczne 4
O Biseksualizm sytuacyjny- pytanie do kobiet Seks 4
H Pytanie do kobiet Fantazje erotyczne 7

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry