• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pytanie do kobiet

Hajks3

Seks Praktykant
Dzień dobry kobietki, moje pytanie brzmi.
Jeśli facet chodzi po domu zupełnie nago z dyndajaca palą to, możecie przejsc obok niego obojętnie czy raczej robi się mokro ale chcecie wziąć go buzi? Pozdrawiam 😀
 

Hajks3

Seks Praktykant
Znając mnie i moje zboczone myśli, pewnie nie przeszłabym obojętnie. Zaczęłabym się droczyć, macać, miziać i pewnie coś by z tego wynikło, seksik czy tam lodzik.
/Patrycja.
To taka dziewczyna jak ty to skarb, a lubisz jak ci facet dotyka ciałka sutków albo przy lodziku wyjmuje z buzi i delikatnie uderza po policzkach albo twarzy? ;)
 
Kobieta

Laskotek

Cichy Podglądacz
To taka dziewczyna jak ty to skarb, a lubisz jak ci facet dotyka ciałka sutków albo przy lodziku wyjmuje z buzi i delikatnie uderza po policzkach albo twarzy? ;)
Lubię jak facet dotyka moje ciałko i sutki, szczególnie jak je przygryza i ściska. Podnieca mnie to w szczególności, gdy widzę, jak na niego działam. Jeżeli chodzi o uderzenie przy lodziku, to nigdy się nie zdarzyło (jeszcze). 😎
/Patrycja.
 

Hajks3

Seks Praktykant
To (jeśli chcesz) może sama poproś partnera żeby to zrobił. Moja kobieta mówi że jest bardzo podniecające i uwielbia to jak mój twardy i sztywny kutasek uderza ja a to w policzek, twarz, dupcie czy cipeczke. A podobno najlepiej jak podczas zdejmowania stringów jeszcze pocałuje albo lizne cipkę i wtedy każde dotknięcie kutasem jest dla niej rozkoszą i kroczkiem do orgazmu. Polecam Michał 😁🥰
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
jamesoon Pytanie do kobiet z motylkami 😉 Sprawy kobiet 7
M Pytanie do kobiet Poza tematem 37
N Pytanie do kobiet Akcesoria erotyczne 4
Keny łest Pytanie do kobiet Seks 24
O Biseksualizm sytuacyjny- pytanie do kobiet Seks 4

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry