• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pytanie do dziewczyn

Kobieta

Hermosa

Cichy Podglądacz
Nie wiem czy miałam jakieś szczęście do partnerów ale nigdy żaden do niczego mnie nie zmuszał. Jeżeli nawet by tak było i ja bym się na coś nie zgodziła, a on by to zrobił mimo wszystko no to nie byłby już w kręgu moich zainteresowań (chyba, że by mi się wyjątkowo spodobało 😛).
Ale wychodzę z założenia, że warto najpierw trochę porozmawiać o tym co druga osoba lubi w łóżku, co jej się podoba, a co nie. Czego chciałaby spróbować, a czego na pewno nie będzie robić. Po co sobie utrudniać życie i denerwować się, że on chce żebym robiła to czy tamto skoro ja nie chcę i nie lubię. Poza tym seks to ma być obopólna przyjemność, więc jeżeli partner się przede mną otwiera i mi mówi o jakiejś swojej fantazji albo o czymś, co go wyjątkowo podnieca to dlaczego mam chociaż nie spróbować? Później ja będę chciała żeby on spełnił moje fantazje i będę wkurzona, że się nie zgodził.
 

Podobne tematy


Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry