• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pytanie dla Pań

Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Rozwinę myśl: ubzdurało czyli pomyliło się z naszym pojęciem zasad osobistej (kobiecej) higieny, bo to sie myje i to przynajmniej trzy razy dziennie, a nie goli raz na tydzień!.
 
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
Rozwinę myśl: ubzdurało czyli pomyliło się z naszym pojęciem zasad osobistej (kobiecej) higieny, bo to sie myje i to przynajmniej trzy razy dziennie, a nie goli raz na tydzień!.
Dawno tak się nie uśmiałam, gratuluję poczucia humoru. Wybacz, że się odezwałam! Ale zapewniam jestem po myjni... ha ha ha
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Rozwinę myśl: ubzdurało czyli pomyliło się z naszym pojęciem zasad osobistej (kobiecej) higieny, bo to sie myje i to przynajmniej trzy razy dziennie, a nie goli raz na tydzień!.
Ciag dalszy rozwinięcia....
Muzułmanki dbając o osobista higienę myją "oto" 5 razy dziennie , a europejki jak się im przypomni i nie liczą "kropelek" od prysznicem 😀
Jeśli przesadziłem, to dlaczego śmierdzi w naszych i autobusach i tramwajach?
Na BW nigdy tego nie doświadczyłem.
A zatem raz jeszcze: nie gol, ale myj przynajmniej trzy razy dziennie i zmieniaj bieliznę!
Muzułmanki maja to we krwi, a co z naszymi europejkami?
Śmierdzą, czy, bo wiedza co lepsze?

Sorry za dosadnosc wypowiedzi, ale mam wrażliwy nos na brak podstaw kultury osobistej higieny.
 
Mężczyzna

Mariano-1985

Podrywacz
Po co w ogóle pytać o to, co jest oczywiste? 😂
Nie wyobrażam sobie nie golić się tam na dole... Po pierwsze higiena, po drugie walor estetyczny.
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Uważasz, że golenie łona, jąder czy pachwin nie poprawia stanu higieny?
Higiena to nauka o życiu w zdrowiu. Co ma wspólnego golenie penisa i jąder z utrzymaniem zdrowia?
Tylko proszę o konkrety poparte chociażby artukułami z wypowiedziami lekarzy, a najlepiej badania naukowe.
W przypadku kobiet jest wręcz na odwrót, czyli golenie miejsc intymnych jest po prostu niehigieniczne - https://www.menopauza.pl/higiena-intymna-czy-owlosienie-lonowe-jest-higieniczne/
 
Mężczyzna

Mariano-1985

Podrywacz
Nie jestem lekarzem, nie mam medycznego wykształcenia, a do tego tematy medyczne zupełnie mnie nie interesują. Także nie wiem nawet gdzie szukać jakichkolwiek artykułów na ten temat i nawet nie zamierzam próbować.
A dlaczego uważam to za higieniczne? Z prostej przyczyny. Zwłaszcza w upały krocze nie poci się tak obficie, pot nie zostaje na włosach, co po krótkim czasie daje (przynajmniej dla mnie) nieprzyjemny zapach i uczucie bycia brudnym. Ot cala moja teoria.
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Nie jestarzem, nie mam medycznego wykształcenia, a do tego tematy medyczne zupełnie mnie nie interesują. Także nie wiem nawet gdzie szukać jakichkolwiek artykułów na ten temat i nawet nie zamierzam próbować.
Wujek google nie boli. To nie czasy, że musisz biblioteki uniwersytetów medycznych przetrzepywać. Pokazałeś ignorancję. Nie dziwi mnie to 😁
A dlaczego uważam to za higieniczne? Z prostej przyczyny. Zwłaszcza w upały krocze nie poci się tak obficie, pot nie zostaje na włosach, co po krótkim czasie daje (przynajmniej dla mnie) nieprzyjemny zapach i uczucie bycia brudnym. Ot cala moja teoria.
Masz rację - teoria. W dodatku nie poparta niczym, poza subiektywnymi odczuciami. Czyli bzdura.
 
Mężczyzna

Mariano-1985

Podrywacz
Bardzo Ci dziękuję 😍 bardzo mi miło ❤️❤️❤️ zgadza się, mam zadbane dłonie... Ogólnie staram się dbać o siebie. Cieszę się bardzo, że ktoś to zauważył i docenił.
Az się chce komuś takiemu jak Ty pokazywać fotki 😉
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry