• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

"Publiczna" forumowa masturbacja - temat dla odważnych :)

wysoki92

Cichy Podglądacz
Z chęcią skorzystam, może od tego zacznę swoją obecność na forum a nie od czegoś mocniejszego ;) Tylko skoro ma być "publiczna masturbacja", to potrzebuję jakiejś publiczności - czy jakaś koleżanka przysiądzie się i popatrzy?
 

wysoki92

Cichy Podglądacz
Myślę że może kiedy ktoś to w końcu zrobi, ożywi się wątek.

Kładę się nagi na łózku i zamykam oczy. Delikatnie przesuwam dłonią po swoim brzuchu, po czym chwytam penisa. Jęki osób uprawiających wirtualny seks na privach przebijają się przez ściany, podniecając mnie jeszcze bardziej. Wyobrażam sobie, że moja dłoń to usta tej małej, słodkiej blondyneczki, z którą często mijamy się w drodze do pracy. Poruszam dłonią w góre i w dół, koncentrując się na mojej wyobrażonej kochance, niemal czując jak rozpuszczone włosy opadają mi na brzuch i nogi, a wargi delikatnie masują mnie tam gdzie jestem najbardziej wrażliwy. Przyspieszam, żeby za chwilę zwolnić. Raz po raz coraz bardziej zwiększam tempo, aż eksploduję w dreszczach orgazmu rozchodzących się po całym ciele. Wyobrażona kochanka oblizuje usta, ale mimo to muszę was na chwilę zostawić, żeby się umyć ;)
 

wysoki92

Cichy Podglądacz
Gdybym traktował ten post poważnie, odpisałbym, że jak się nie ma co się lubi...

Ale wiadomo, że to czyste trollowanie, w dodatku dotyczące innego tematu, więc proszę nie psuć tego, koleżanko. Na temat.
 
A

Anika

Guest
Zuzka, no nie zaczepiaj! Tu się masturbujemy, więc albo majtki w dół albo nie ma o czym gadać :p

Żeby nie było, moje już się kręcą na wiatraku, więc ten teges śmeges...
Tylko gdzie ten wielki dildos co go tak niektórzy na tym forum potępiają?? ^^



A tak na poważnie to bardzo smaczny wpis kolego wysoki92 :)
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry